Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 12 wrz 2016, 19:17

Obrazek


youtu.be/aJBfjEorIWU

Najwyższy czas żeby Twoje Simy przeniosły się z przedmieść do miasta wraz z nowym
dodatkiem The Sims 4 Miejskie życie, którego premiera nastąpi już 3 listopada!

Doświadcz życia w mieście San Myshuno, tętniącej życiem metropolii ze wspaniałą architekturą,
dzielnicami i kulturą. Twoje Simy doświadczą nowych aktywności, między innymi, zagrają w
koszykówkę, stworzą wspaniałe murale i wezmą udział w przeróżnych festiwalach.

Poznaj nowy sposób na mieszkanie Twoich Simów dzięki Apartamentom. Każda przestrzeń
może zostać przystosowana do ich stylu, zaczynając od prostych lokali, a skończywszy
na wspaniałych Penthousach, z których możesz podziwiać całe miasto. Twoi podopieczni
mogą przeżyć szok, kiedy usłyszą niespodziewane odgłosy sąsiadów lub gdy Ci wpadną
w niezapowiedziane odwiedziny! Pragniesz wyrwać się z miasta na łono natury? Ciesz się
chwilą w nowym parku Łąki Myshuno, gdzie możesz wziąć ślub, bawić się na festiwalach
lub… Ty decydujesz!


youtu.be/TU9RciX-UqQ


Spoiler:
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Simwood » 12 wrz 2016, 19:26

Nie powiem że się nie spodziewałem xD
Widzę pociągi na dole :D Fajnie by było gdyby ukazał się jeszcze dworzec kolejowy :P
Poza tym będzie to chyba pierwsze wielkie żyjące miasto od czasów drętwego Bridgeport. Czekam na pełen zwiastun :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 12 wrz 2016, 19:47

Liczyłem na coś w stylu Zwierzaków, Czterech Pór Roku, a nie coś... Co nie wiadomo czym będzie i brzmi jak kolejny pakiet rozrywki. Już nie wspomnę, że kojarzy mi się to z czymś, co już mamy w Spotkajmy Się... Eh, czekam na więcej informacji.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 12 wrz 2016, 20:13

Zwiastuny zwiastunów, no po prostu je uwielbiam :D I wychodzi na to, że z Simwoodem mieliśmy racje, że pewnie jeszcze we wrześniu ukaże się zwiastun dodatku B) B) B) B) B)

Co do samego filmiku to poczekam do jutra na pełny zwiastun i wtedy będę wstępnie oceniać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Bart » 12 wrz 2016, 20:28

Kocham to jak EA wszystko pięknie pokazuje w zwiastunach, a potem każdy wie jak to w rzeczywistości wygląda.. soft1 Znając życie jutro będzie zachwyt nad nowym dodatkiem, a potem wielkie rozczarowanie, ale nie obraziłbym się jeżeli to drugie by się nie spełniło soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 wrz 2016, 21:14

Ja mimo wszystko pamiętając poprzednie części wciąż mam nadzieję, że się czwórka dopiero rozkręci i dodatek będzie o lepszy od poprzedniego ;p Tym bardziej, że WwP wcale nie był złym dodatkiem, dodał sporo fajnych aktywności, grywalny szpital, komisariat i laboratorium. To co zaniża jego jakość to nieudanie zrobione prowadzenie sklepu. Niech dadzą w nowym dodatku dużą porcję aktywności dla simów i powinno być spoko.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 12 wrz 2016, 22:35

Jak dla mnie WwP było ok, a gorzej jak w Ss być nie może, więc jestem pełna optymizmu, mam nadzieję, że jutro się nie zawiodę xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Cain » 12 wrz 2016, 23:02

Nie podoba mi się niekonsekwencja w nazewnictwie, nie tylko polskim. "Witaj w pracy", "Spotkajmy się", a teraz "Miejskie życie" - czy Wy też widzicie tę różnicę?
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 12 wrz 2016, 23:16

Cain pisze:Nie podoba mi się niekonsekwencja w nazewnictwie, nie tylko polskim. "Witaj w pracy", "Spotkajmy się", a teraz "Miejskie życie" - czy Wy też widzicie tę różnicę?
Lepsze "Miejskie Życie" niż "Ucieknijmy do miasta" lub "Chodź do miasta" :P Ale fakt, tłumacze są przy czwórce strasznie niekonsekwentni :|
Obrazek

Awatar użytkownika
salberg
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 769
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:44

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: salberg » 12 wrz 2016, 23:21

Nadciąga dodatek pełen miejskich atrap, budynków-ozdób do których nie można wchodzić i kosmetycznych krajobrazów...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 12 wrz 2016, 23:26

Ta atrapa miasta w oddali na wysepce wygląda tragicznie :facepalm:
Powrót karaoke

Obrazek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 12 wrz 2016, 23:59

Jak dla mnie na razie zapowiada się spoko. Już - łącznie z tym co wiemy z przecieków - zapowiada się dużo więcej aktywności niż w pokracznym SS. Koszykówka, festiwale, turyści, karaoke, apartamenty, kariera polityka, zespoły muzyczne... na oficjalnym forum nawet pisał koleś, który rzekomo dostał również maila z przeciekami, w którym ta sama osoba odpowiedzialna za inne przecieki twierdzi, że pojawi się również bilard.

Jedyne co mnie odpycha to ogólnie tematyka - to wszystko trochę wygląda jak część dodatku SS, zupełnie jakby EA powiedziało - SS nam nie wyszło, zróbmy dodatek o imprezach od nowa.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 8:53

No bo wszystko faktycznie mogłoby być w Spotkajmy sie i pasowałoby do tematyki. Ale ktoś podjął taka a nie inna decyzje.
Apartamenty.. Coś mi mówi ze bedą działały jak w troche, ze nawet najemcy na oczy nie zobaczymy tak jak i sasiadow
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 13 wrz 2016, 10:00

Obrazek

Obrazek

Zgadzam się, że całość wygląda jak część dodatku "Spotkajmy się". Może dlatego, że właśnie takich rzeczy spodziewaliśmy się wtedy - wielkiego miasta, wieżowców, karaoke, dyskotek, bilarda. A dali jakąś niemiecką wiochę, której główną atrakcją są naturalne baseny.
Ja "Miejskiemu życiu" daję szansę. Atrapy, trudno, do tego musimy w tej generacji przywyknąć. Czuję miastowy klimat na tych zdjęciach, i oby tak też było podczas gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: książę » 13 wrz 2016, 10:30

Shattered, chyba aż tak daleko nie pójdą, żeby wieżowce były króliczymi dziurami do których simowie wchodzą tylko uzupełnić pasek energii...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 wrz 2016, 10:50

A propos atrap i tła to ja się dziwię, że nadal niektórzy się nie przyzwyczaili :P Jak ktoś liczył, że taki pociąg, który widać w tle będzie użytkowy to cóż :D Oczywiście byłoby super, gdyby ten pociąg działał podobnie jak ten transport szynowy w dodatku Skok w przyszłość z TS3, ale nie mam złudzeń.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 12:07

Nie podoba mi się styl tego miasta, takie Kino Domowe. Zauważcie, że wszędzie na tych zdjęciach obiekty są jakieś paskudnie wzorzyste
I znów festiwale. Ciekawe tylko czy będą lepiej zrobione. Bo pomysł świetny jeśli dobrze go zrobią. Fajnie gdyby można było przyjść z rodziną, usiąść i zjeść indyjskiego jedzenia. Ale wiemy, że w tych budach każdy sim będzie musiał sobie oddzielnie zamówić, a więc zanim wszyscy zamówią, pierwszy zdąży zjeść.
Fajnie gdyby poza koszykówką dodali ten bilard, bo obecnie co nuda i nie ma robić..
Zespoły muzyczne? Levkoni, nie wiemy czy chodziło o zespoły muzyczne, czy jakąś nową odmianę obecnych grup.

Cała nadzieja w apartamentach. Miejmy nadzieję, że przywrócą moc dwójkowych apartamentów i że nie tylko jedna nasza rodzina będzie mogła tam mieszkać....
Ciekawe czy kariera polityka będzie otwarta czy sim po prostu będzie znikał
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: deepblue » 13 wrz 2016, 15:44

Akurat czwórka najmniej okłamje w zwiastunach. Przodowała trójka z naginaniem rzeczywistości. Jest szansa na fajne, żywe miasto.

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 13 wrz 2016, 17:32

Mówiłem że atrapy w tle będą paskudne i będą za blisko :) ale przynajmniej mamy jedzenie, które je się pałeczkami, tematycznie
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 18:38

Premiera 1 listopada
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość