Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 16 wrz 2016, 21:02

Samochody? Głupi Ty :D
Pewnie jakieś nikomu nie potrzebne głupstwo
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 17 wrz 2016, 22:04

^ kariery będą trzy, polityczna chyba otwarta, a reszta pewne simowie będą znikać
Swoją drogą to ciekawe czy będzie ratusz czy po prostu od czasu do czasu burmistrz będzie wygłaszał jakieś przemówienie
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 17 wrz 2016, 22:08

Fajnie by było gdyby pojawiały się na przykład wybory i nasz kandydat musiałby chodzić po mieście z ulotkami lub używać interakcji w stylu "Namawiaj". I mam nadzieję, że to nie będzie tylko kariera dla posiadaczy WwP (chociaż takowy dodatek posiadam .^.)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 17 wrz 2016, 22:11

Shattered ja myślę, że kariera burmistrza będzie taka pół otwarta. Wątpię, żeby dodali do gry ratusz. Pewnie będzie działała jak kariera lekarza w TS3, gdzie znikał w króliczej dziurze ale czasem miał jakieś zlecenia na mieście. Burmistrz pewnie będzie musiał czasem wygłosić przemówienie a może zorganizować jakieś zbiórki pieniędzy? ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: simunia » 17 wrz 2016, 23:27

Zwiastun fajny,ale dodatek i tak pewnie będzie nudny jak każde rozszerzenie do 4. Ciekawa jestem cóż to za kariery dojdą w tym dodatku.

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 18 wrz 2016, 2:05

simunia pisze:dodatek i tak pewnie będzie nudny
Serio...? Jedyne co wiemy o tym dodatku to to co widzieliśmy w zwiastunie, może poczekaj chociaż do pierwszych gameplayów i recenzji, dopiero potem wygłaszaj takie opinie.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: ollie » 18 wrz 2016, 10:12

Patrząc realistycznie są większe szanse na to, że dodatek będzie nieudany. Jeśli do tej pory wszystkie dodatki były słabe, to czemu ten miałby być dobry? Na zwiastunach wygląda świetnie... Tak jak poprzednie.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 18 wrz 2016, 10:19

Myślę, że na razie za wcześnie na wystawianie opinii - powinniśmy poczekać na więcej informacji. Ale patrząc na to, że akcesoria stają się coraz lepsze, pakiety rozgrywki również mają dobry poziom to jest szansa, że dodatku też nie zepsują. Może te 10 miesięcy przerwy pomiędzy wydawaniem dodatków dało im czas na stworzenie czegoś dobrego ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 18 wrz 2016, 10:26

Dlaczego wszystkie dodatki były słabe? WwP moim zdaniem było bardzo fajne tylko skopali trochę prowadzenie biznesu. Poza tym otrzymaliśmy mnóstwo aktywności związanej z trzema nowymi zawodami i masę ciekawych obiektów i kosmitów. To co może się niektórym nie podobać to może fakt, że dodatek mało wprowadza do codziennego życia simów, ale dlaczego miałby? Moim zdaniem słabe było tylko SS, można się też przyczepić do akcesoriów bo nie każdemu pasują w takiej formie, ale oba pakiety rozrywki były super.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: książę » 18 wrz 2016, 12:29

Hirooo pisze:Serio...? Jedyne co wiemy o tym dodatku to to co widzieliśmy w zwiastunie, może poczekaj chociaż do pierwszych gameplayów i recenzji, dopiero potem wygłaszaj takie opinie.
Moim zdaniem opinia koleżanki Simuni jest zrozumiała i usprawiedliwiona. Z pewnością grała ona w dotychczas wydane trzynaście (!!) dodatków do „The Sims 4” - nie dziwią zatem obawy przed chamskimi niedoróbkami („Witaj w pracy”); nieudanymi, nudnymi „nowościami” („Spotkajmy się”); zabawą na jedną, dwie rozgrywki („Dzień w spa” i „Upiorności”); wycięciem opcji z jednego pakietu i zrobienie z niego kolejnego, płatnego rozszerzenia („Zjedzmy na mieście”); powtarzalnością tematyki („Perfekcyjne patio” oraz „Zabawa na podwórku”); totalnie wyeksploatowanym hipisowskim boho stylem („Kuchnia na wypasie”, „Kino domowe” a także nadchodzący dodatek).

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 18 wrz 2016, 14:05

Co do dodatków zgadzam się w 100% z Levkonim. WwP było super, tylko skopany lekko własny biznes. Osobiście akcesoriów nie kupuję, bo nie są mi do szczęścia jakoś bardzo potrzebne jak na razie, zadowalam się darmowym CC. Chociaż na "Perfekcyjne Patio" i może kilka innych kiedyś pewnie się skuszę. Pakiety wszystkie wydają się ciekawe, na razie korzystając z kodu kupiłam po taniości "Zjedzmy na mieście" i u mnie póki co sprawuje się świetnie, nie zauważyłam u siebie jeszcze żadnych bugów czy dziwnych, niezrozumiałych zachowań/sytuacji. Możliwe, że w przyszłości zainwestuję też w ten pierwszy pakiet. "Dzień w SPA" faktycznie wydaje się na jeden raz i to trochę mnie zniechęca, ale pożyjemy zobaczymy, kto wie, może i to też zakupię :D

Jednak co jak co, ale na razie wszystkie nowe informacje dotyczące nowego dodatku brzmią świetnie i zapewne kupię go jak tylko w listopadzie wpłyną mi pieniądze, a że będzie to dosłownie kilka dni po premierze, to mam nadzieję, że recenzje graczy będą bardzo pozytywne i nie będą mnie zniechęcać. Pewnie kupię tak czy inaczej, żeby samej przetestować, bo widząc w zwiatunie ile nowości gra wprowadza, to wątpię, żeby można było to skopać tak bardzo, żeby zniechęcić mnie do kupna całkowicie.
Obrazek

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: simunia » 18 wrz 2016, 14:48

ja po prostu patrząc na sam zwiastun już wyobrażam sobie jak szybko mnie ten dodatek znudzi. Gdy latem była promocja na the sims 4 zakupiłam dwa dodatki do 4 i jakież było moje rozczarowanie karierami w 4 które doszły z WwP oraz te kluby z SS też nie są jakieś ciekawe.
Więc zapewne ów dodatek kupię by przetestować i zobaczymy może to uratuje 4. Póki co mam tylko 2 akcesoria i jeden pakiet rozgrywki do 4 i możliwe, że za jakiś czas kupię resztę w zestawach ale to się zastanowię czy warto.
W zwiastunie widziałam parę fajnych zachęcających rzeczy do zakupu. Co do mieszkania w blokach to zapowiada się powtórka z 3 tak mi się przynajmniej wydaje.

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 18 wrz 2016, 16:23

Na facebooku widziałam, że w komentarzu The Sims Polska pisało, że powiedzą więcej o apartamentach w przyszłym tygodniu, więc nie pozostaje nic innego tylko czekać, żeby już nie gdybać, tylko dokładnie wiedzieć jak będą działać :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 20 wrz 2016, 17:15

Warto też popatrzeć na opis dodatku na Origin:
Zabierz swoich Simów do miasta

Czy Twoi Simowie marzą o tym, by porzucić życie na przedmieściach? Spełnij ich marzenia, zabierając ich do miasta San Myshuno, gdzie czekają na nich intrygujące otoczenia, nowe mieszkania, ciekawe festiwale i wiele więcej. W The Sims™ 4 Miejskie życie Twoi Simowie poznają uroki i wyzwania związane z życiem wśród wielu sąsiadów. Wkrocz na nowe ścieżki kariery i spełnij marzenie o przeprowadzce z małego mieszkania do luksusowego apartamentu!

GŁÓWNE CECHY

Odkryj San Myshuno. To gęsto zaludnione miasto oferuje wiele unikalnych otoczeń, dzięki którym Twoi Simowie nigdy nie będą się nudzić. Wykaż się kreatywnością w Dzielnicy Sztuki lub śpiewaj w barze karaoke w Dzielnicy Mody. Udaj się na Targ Smaków, by rozegrać mecz koszykówki, lub zaproś znajomych na wspólny odpoczynek przy grach wideo w biurze na zamożnych przedmieściach.

Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe.
Festiwale to doskonały sposób na wzbogacenie przeżyć Twoich Simów. Mogą podczas nich podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach lub poznawać nowych znajomych. Weź udział w Wyzwaniu curry na Festiwalu Smaków lub podgrzej atmosferę na randce pokazem fajerwerków podczas Festiwalu Miłości.

Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami.
Mnóstwo nowych sąsiadów oznacza bogactwo nowych relacji – zarówno tych dobrych, jak i złych. Twoi Simowie mogą zawierać nowe przyjaźnie i wdawać się w romanse, a nawet przekazać bliskiej im osobie klucz do ich mieszkania. A co z hałaśliwymi sąsiadami urządzającymi całonocne imprezy? Musisz samodzielnie zdecydować, jak sobie z nimi poradzisz. Jeśli nie chcesz wypowiadać im otwartej wojny, może lepiej się do nich przyłączyć?

Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do luksusowego apartamentu. Wybór odpowiedniego mieszkania może okazać się nie lada wyzwaniem. Na początek wybierz miejsce, którego urok osłodzi walkę z potencjalnymi problemami, takimi jak karaluchy czy nieszczelne rury. Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie z czasem będą mogli zamieszkać w luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze świetnym widokiem i gadającym sedesem!

Rozwijaj nowe, miejskie ścieżki kariery. Życie w mieście wiąże się z nowymi, interesującymi możliwościami rozwoju zawodowego. Twoi Simowie mogą zostać politykami i wygłaszać porywające przemowy, walcząc w słusznej sprawie. A może wolą bardziej wysublimowane zajęcie? Czeka na nich ścieżka krytyka kulinarnego i krytyka sztuki. Mogą też inspirować tłumy, pracując w mediach społecznościowych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 wrz 2016, 17:58

Fajnie by było gdyby wrócił konkurs kulinarny. Mam nadzieję, że ten konkurs jedzenia nie jest jedynym konkursem
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 20 wrz 2016, 18:44

Co do rur to na zwiastunie jak pokazują to mieszkanie takie na szczycie wieżowca to tam widać masę jakiś rur, ale pewnie dekoracje :P

A co do konkursów kulinarnych to pewnie nie dadzą :P Obawiam się, że ten konkurs jedzenia i budki z żarciem to będą największe atrakcje festiwali ;(
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 wrz 2016, 18:57

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gsIuWTcMIyI[/youtube]

Ten szczur jest obrzydliwy :D Czyli problemy z rurami, prądem będą tylko w tanich mieszkaniach.
No, ale ja wciąż nie wiem czy możemy mieć kilka naszych rodzin. Ale chyba nie, ci simowie wyglądają jak randomowi NPC :unsure:
Niektóre mieszkania, a raczej bloki świetnie wyglądają, szkoda że nie będzie można burzyć ściań, ani że nie będzie kodów, aby je zmniejszyć

Podmieniłem na polską wersję filmiku. //Guuki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 wrz 2016, 19:02

Łał, fajnie to wygląda. Karaluchy, szczury, zepsute rury, wywalone korki - świetnie, że na lokatorów mieszkań w bloku będą czekały takie niespodzianki. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 20 wrz 2016, 19:06

Nie chcę siać zamętu, ale ten chłopak na sofie w czapce nie wygląda jak dziecko, ani jak nastolatek

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: simunia » 20 wrz 2016, 19:08

To mi się coraz bardziej podoba i z chęcią kupię ten dodatek do 4 już się doczekać nie mogę.
Jak moja kochana rodzinka z domu przeprowadza się do miasta będzie ciekawie i historia się rozwinie jeszcze bardziej. A te nowe kariery brzmią interesująco w końcu dochodzi kariera polityczna na którą czekałam.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości