Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 22 wrz 2016, 23:26

Kolejny wpis na stronie oficjalnej The Sims.
Witaj w San Myshuno! Zaraz, już mieszkasz w mieście? A gdzie, jeśli można spytać? Och. Ojej… W jednym z tych mieszkań? Cóż, nie spełniają one wysokich standardów mieszkalnych, na jakie – naszym zdaniem – bez wątpienia zasługują Twoi Simowie. Zapraszamy na ostatnie piętro – mamy tam coś wprost idealnego dla Ciebie. Apartamenty zapewniają najlepsze warunki mieszkalne w Dodatku The Sims 4 Miejskie życie* (premiera w listopadzie) i z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wyrafinowanym Simom.

Zazwyczaj celem Simów jest opanowanie umiejętności, dotarcie na szczyt kariery lub wypełnienie aspiracji. W San Myshuno zależy nam jednak na tym, żeby jedna z ich historii opowiadała o dążeniu do przeprowadzki z taniego mieszkania do niesamowitego, luksusowego apartamentu.

Apartamenty stanowią idealne połączenie mieszkań i parcel mieszkalnych. Pozwalają cieszyć oczy niezwykłymi widokami na miasto i korzystać z fantastycznej lokalizacji, a także wyburzać ściany i budować, czego dusza zapragnie, wysoko ponad światem Simów. Chcesz zbudować ogródek na dachu, tuż przy swoim pięknym basenie? Droga wolna. To Ty rządzisz na całym piętrze i nikt nie może Cię powstrzymać!

Twój Sim lubi wieść spokojniejszy tryb życia? A może woli rozkręcać muzykę na cały regulator, nie martwiąc się skargami sąsiadów? Ponownie – to piętro należy do Ciebie. W Twoim apartamencie przebywają tylko Simowie zaproszeni przez Twojego Sima! Kolejną zaletą jest życie w przestrzeni wolnej od szkodników.

"Ale brakuje mi tych wszystkich dziwactw z pierwszego mieszkania" – ciśnie Ci się na język? Nie musisz mówić więcej! Skorzystaj z cech parceli w trybie budowania, aby dodać cechy do apartamentów albo dowolnych parceli w grze. Tak, nawet w Wierzbowej Zatoczce i Oazie Zdrój! To jedna z nowych funkcji trybu budowania dodanych do The Sims 4 Miejskie życie. Omówimy ją bardziej szczegółowo w przyszłości.

The Sims 4 Miejskie życie tańsze mieszkania pozwalają Simom budować charakter i pomagają Ci opowiadać ciekawe historie. Dzięki konfliktom i przeciwnościom losu Twoi Simowie dowiedzą się, kim naprawdę są. Drogie apartamenty są przeznaczone dla Simów, którzy wiedzą, kim są i czego pragną, i wolą bezstresowo sączyć soczek, siedząc na dachu z grupką wybranych przyjaciół.

Jaką historię chcesz opowiedzieć? Wejdź do windy i dokonaj wyboru w Dodatku The Sims 4 Miejskie życie dostępnym od listopada!
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 22 wrz 2016, 23:30

Cieszę się, że dyskutujecie, że wymieniacie się opiniami, ale przypominam: to temat o "Miejskim życiu". Zaczyna się mały offtop, więc, jakby co, zapraszam do tych tematów:

> The Sims 4 - Pogaduszki
> Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 22 wrz 2016, 23:43

Dobrze, już wracamy do tematu :P
Zazwyczaj celem Simów jest opanowanie umiejętności, dotarcie na szczyt kariery lub wypełnienie aspiracji. W San Myshuno zależy nam jednak na tym, żeby jedna z ich historii opowiadała o dążeniu do przeprowadzki z taniego mieszkania do niesamowitego, luksusowego apartamentu.
W sumie całkiem ciekawe by to mogło być, ale głupio trochę, że trzeba się przeprowadzić, aby podnieść standardy. Z drugiej strony, dalej jest coś o nowych opcjach budowania, więc może będzie się jednak dało zmienić cechy mieszkania? Ale wtedy całe to dążenie do przeprowadzki nie miało by sensu...
Ooo, a więc te cechy będzie można nadać nawet zwykłej parceli! Jak dla mnie super :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 23 wrz 2016, 10:34

Dziś o 22:00 naszego czasu odbędzie się pokaz na żywo dodatku "Miejskie życie". Twórcy skupią się na apartamentach.

Obrazek

Transmisję można obejrzeć tutaj:
https://simstruelife.pl/News:Pokaz_na_z ... 2_23.09.16
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 wrz 2016, 10:47

Ponoć w wieżowcach/apartamentowcach nie ma parteru... po wejściu do bloku sim od razu pojawia się na swoim piętrze :/ Na twitterze gdzieś tak gadali, jak będę miał link to podam.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 12:14

No mi coraz więcej rzeczy sie nie podoba. Nie możemy mieć współlokatora jak w dwójce, wyglada na to ze winda działa tak ze do niej podchodzimy i bum jesteśmy na dole pod budynkiem bo nie ma parteru. A wiec skrzynka na listy będzie na pietrze..
Nie ma rachunków tylko sam czynsz..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 wrz 2016, 12:21

Shattered akurat z tymi rachunkami to przeważnie jak się wynajmuje mieszkanie to się dostaje od właściciela już wszystko razem.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 23 wrz 2016, 13:42

Wiem że to może zabrzmieć trochę dziwnie, ale mi się nawet podoba, że nie ma parteru. W 3 wieżowce działały tak koszmarnie, że wejście na szczyt trwało cały wieczór a tu siup i jesteśmy
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 23 wrz 2016, 18:44

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=um1fBOoplC4[/youtube]


ta muzyka brzmi, jak z wiejskiego weselicha ^^

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 23 wrz 2016, 21:59

https://www.twitch.tv/thesims <- za 2 min będą grać w grę, ja już czekam co pokażą :P

Ponadto kilka ciekawostek: https://simstruelife.pl/News:Podsumowan ... 4_23.09.16
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 22:28

No cóż, ja jestem zawiedziona.. Nie ma jednej skrzynki, tylko cztery, dla każdego mieszkania :facepalm:
Landlord pojawił się przy windzie, czyli pewnie nie ma animacji wsiadania.
Już widzę jak sąsiedzi 10 razy dziennie będą śmieci wynosić.
Okolica wygląda całkiem ładnie, nie licząc samochodów znikających na drodze.
Wszystko jest takie uproszczone, nie ma nawet animacji podpisywania umowy najmu..
Ja jestem coraz bardziej rozczarowana.
Szkoda, bo po pierwszym zwiastunie byłam oczarowana..
Oczywiście spust nad wypasionym kiblem <_<
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 wrz 2016, 22:30

Jestem rozczarowany...

20 minut pograli. Chciało im się zrobić gadającą toaletę a animacji wsiadania do windy już nie. Żałosne! DRAMAT EA, DRAMAT! Co z Wami ludzie? Mamy rok 2016, wszyscy się ścigają w robieniu świetnych gier, a u Was nawet nie można liczyć na animacje porządne?!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 23 wrz 2016, 22:31

Też jestem zawiedziony. O wiele lepiej wyobrażałem sobie ten dodatek, a wyszło jak zwykle. soft2
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: ollie » 23 wrz 2016, 22:31

Długość tej prezentacji pokazuje idealnie ilość nowości, jakość i ciekawość dodatku, zmotywował mnie do kupna, najważniejsza zaleta: sim-sedes! W końcu będę mógł zrobić disco łazienkę :)

A tak serio obejrzałem bo myślałem, że zachęci mnie do grania, ale na żywo jeszcze bardziej rozczarowuje niż w informacjach, zamiast studia nagrań do karaoke mogli popracować nad tymi apartamentami... Na plus cechy parcel. Ehh... Skoro nawet twórcy nie chcą grać w ten dodatek, to czy warto go kupować?

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 23 wrz 2016, 22:32

wyłapana mapka miasta podczas streama

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 23 wrz 2016, 22:34

Co to u diabła miało być XD Pokazali 2 mieszkania, Simkę na kiblu, karaoke i tyle. Karaoke swoją drogą beznadziejne, kto normalny ustawia sobie w domu taki wielki sprzęt? Winda bez animacji soft9 A te mieszkanie obok jest strasznie brzydko zasłonięte.
Myszy mają nory w ścianach.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 wrz 2016, 22:34

Naliczyłem 11 parcel mieszkalnych. To ma być ta ich niesamowita ilość?! Ja już nie wiem, chyba przestanę kupować ten chłam.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 23 wrz 2016, 22:37

Ja właśnie widzę 9 mieszkalnych, bo patrzę tylko na ikonki z plumbobem.
DRAMAT

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 23 wrz 2016, 22:37

11 ale mniej więcej 2 mieszkania na każdej, czyli co najmniej 22..
Drake napisała mi, że stream skupiał się na mieszkaniach, a działanie windy pokażą później
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 23 wrz 2016, 22:41

Lunon bo dwie są bez plumboba z jakiegoś powodu. Z pozytywnych rzeczy:

- umiejętność śpiewania
- karaoke
- widziałem 3 nowe łóżka (razem z tym na zwiastunie oficjalnym)
- 2 nowe rodzaje parcel: bar karaoke i jakaś niezidentyfikowana oznaczona paletą malarską
- biegające myszy po domu
- duża ilość cech mieszkań
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości