Miejskie życie - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 13 wrz 2016, 20:58

czemu te fajerwerki wybuchają na poziomie niższym od kamienic? dosyć słabo to wygląda w porównaniu do 3 gdzie było je widać z mapy świata
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 21:05

I jak zwykle narzekania... Mało zawartości, to ze nic nie ma. Dużo dali to, ze już kiedyś było. Gdyby tego nie było przez cała serie to by ktoś narzekał ze tego nie ma :facepalm:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 13 wrz 2016, 21:05

To ja już chyba wolę odgrzewane kotlety soft9
Serio, to wygląda tak, jakby twórcy chcieli na siłę zrobić coś nowego, świeżego, innego niż tradycyjne Nocne życie i Po zmroku z klubami i tak dalej. I w efekcie tak naprawdę zebrali po trochu z każdego dodatku ze starych generacji i połączyli w całość, tak, że znowu jest jakby o niczym, mieszanka wszystkiego. Tutaj jakaś koszykówka, tu jakieś festiwale, a tam jeszcze mieszkania. Niby fajnie, ale wychodzi nam tutaj jakieś china town, a ja liczyłam na prawdziwe miasto z wieżowcami oparte na życiu nocnym, celebrytach, sławie i tak dalej. Opcje w dodatku mogą być fajne i na pewno urozmaicą życie Simów, ale po prostu jest to jakieś nijakie, nie wiem, może to dlatego, że miałam inne oczekiwania.
Żeby nie było, że znowu tylko hejtuję, festiwale same w sobie wyglądają całkiem zachęcająco :P
No i mnie najbardziej ciekawi, czy będzie jakaś postać nadnaturalna? XD Nie pamiętam, czy coś o tym było. Raczej nie liczę na to, chociaż taki dżin całkiem by tu pasował.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 wrz 2016, 21:12

Jest już w przedsprzedaży na Origin. Zaintrygował mnie opis dodatku, na samym końcu jest mowa o... gadającym sedesie xD Ciekawe czy taki obiekt się pojawi czy to tylko żart odnośnie obrzydliwego bogactwa :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 13 wrz 2016, 23:09

Zgadzam sie z Shattered. Co by EA nie zrobiła jest źle, dadzą to czego nie było - źle, dadzą to co było w poprzednich częściach - też źle. Moim zdaniem zwiastun prezentuje się mega i raczej ciężko, żeby inaczej przełożyło się to na grę, no ale kto wie, może mnie to zaskoczy. Podoba mi się także, fakt zbieraniny wszystkich tych fajnych rzezy z poprzednich serii. Staram się już nie oceniać gry pod względem poprzednich części, tylko patrzeć, czy dodatek wnosi coś ciekawego do gry i warto go kupić. Jak na razie wydaje się, że w 'Miejskie życie' zdecydowanie warto zainwestować, ale to już kwestia indywidualna :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 13 wrz 2016, 23:13

Ja jestem tylko ciekaw, czy w tych blokach/ kamienicach (tak jak w 3) będzie mogła mieszkać tylko jedna rodzina XD

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Wafl Koons » 13 wrz 2016, 23:25

Lunon pisze:Ja jestem tylko ciekaw, czy w tych blokach/ kamienicach (tak jak w 3) będzie mogła mieszkać tylko jedna rodzina XD
Nie no, wydaje mi się, że skoro gadają o sąsiadach to będzie kilka rodzin w kamienicy. Ciekawie tylko czy to mogą być nasze rodziny czy zapełni jakimiś randomami. Już w podstawie odwiedzają nas sąsiedzi sami z siebie i można wchodzić do czyichś domów, także powinna wspólnota działać sprawnie.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 23:32

Okolica prezentuje się wspaniale

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Już bym wprowadziła sima do tej kamieniczki :aww:
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2016, 23:35 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 13 wrz 2016, 23:34

Mam nadzieję ze zwiększą ilość samochodów na drogach bo w takim dużym mieście drogi będą się wydawać bardzo puste
Obrazek

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 13 wrz 2016, 23:54

Obrazek
btw, ten kadr chyba mnie przekupił :wub:
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 wrz 2016, 23:55

Na Dotce piszą, że SimGuruDrake potwierdziła brak nowej istoty nadprzyrodzonej w dodatku. I tylko nie jęczcie mi, że EA coś wycina znowu! Bo pamiętam jak wielu z Was przy okazji trójki narzekało na ciągłe pojawianie się nowych istot nadnaturalnych :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 13 wrz 2016, 23:57

Ja się cieszę :P Gdyby jeszcze tylko kosmitów nie dodali to w ogóle
To symulacja życia, a nie gra fantasy. Chcecie nadnaturalności to w coś innego pograjcie.
Jednak coraz bardziej, wszytko wskazuje że nici z samochodów. Coraz więcej terenu, który musieliby potem przerabiać na działanie samochodów. Poza tym, do jakiego innego dodatku pasowałyby samochody
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 13 wrz 2016, 23:59

A ja lubię postaci nadnaturalne, ale w TS3 faktycznie było ich za dużo. Spekuluje się o pakiecie z wampirami. To by było dobre wyjście bo wtedy jak ktoś nie chce wampirów to nie kupuje pakietu i ma z głowy :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 14 wrz 2016, 0:00

Teraz tylko czekać na info jak będą działać apartamenty. Czy można będzie mieć kilka swoich rodzin w jednym bloku, czy jak w trójce. Kilka naszych rodzin w jednym bloku znacząco zwiększyłoby miejsce gdzie nasi simowie mogą mieszkać.
Mam tylko nadzieję, że w każdym z tym bloków nie jest tylko jedno mieszkanie w którym możemy zamieszkać
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 14 wrz 2016, 0:02

Levkoni pisze:Na Dotce piszą, że SimGuruDrake potwierdziła brak nowej istoty nadprzyrodzonej w dodatku. I tylko nie jęczcie mi, że EA coś wycina znowu! Bo pamiętam jak wielu z Was przy okazji trójki narzekało na ciągłe pojawianie się nowych istot nadnaturalnych :P
Mnie się to podoba właśnie. Koniec z tymi potworami panoszącymi się po świecie.
A na wampiry, czy coś, i tak przyjdzie pewnie czas w osobnym pakiecie rozgrywki, o którym się spekuluje od dawna, także się nie martwcie. I to jest fajne rozwiązanie, bo przy instalacji dodatku do TS3 niekoniecznie widziała mi się jakaś postać nadnaturalna. Teraz nie chcę takiej, to nie kupię pakietu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 14 wrz 2016, 0:04

Oby tylko miasto nie działało jak Bridgeport gdzie wszędzie było pusto i dojazd zajmował tyle czasu, że cały dzień mijał
Swoją drogą to ciekawe co będzie w aktualizacji przed dodatkiem
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 14 wrz 2016, 0:06

Gdyby mogło mieszkać kilka rodzin w bloku to by było super bo więcej miejsca do mieszkania by było w grze ;p

A co do pustości miasta to chyba będzie lepiej niż w Bridgeport, wystarczy spojrzeć na tą autostradę w tle, pełna samochodów!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Hanka Milanka » 14 wrz 2016, 0:07

Też jakoś nigdy nie przepadałam za postaciami nadnaturalnymi w trójce, znaczy nie przeszkadzały mi, ale były mi zbędne :D Co do pakietu z wampirami, to musieliby się trochę napracować, żeby jakoś bardziej urozmaicić rozgrywkę i taki pakiet było warto kupić :D Chociaż w sumie, co ja mówię, nie zdziwiłabym się, jakby jedynie opcja wampira miała być w tym pakiecie, mając na względzie politykę EA ostatnimi czasy xD

A jeżeli chodzi o apartamenty to po tych sąsiadach wnioskowałabym, że będzie dostępnych kilka rodzin ciekawe tylko, czy cały budynek będzie nimi zapełniony czy np. tylko piętro. O możliwość wprowadzania własnych rodzin, tez raczej byłabym spokojna, ale w sumie kto to wie, trzeba będzie poczekać na następne informacje :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 14 wrz 2016, 1:05

A jak dla mnie to duży minus za brak postaci nadnaturalnej. Też nie chciałabym takich jak w trójce że panoszą się wszędzie, ale jakby to dopracowali to byłoby super, szkoda, że teraz będą najwyraźniej robić dla nich oddzielne pakiety... Wiem że to dobrze dla tych którzy tego nie chcą, ale dla innych to kolejne niepotrzebne wydawanie kasy bo EA rozdrabnia wszystko jak się da, a przez to zawartość dodatku jest bardziej uboga. Mam tylko nadzieję że przynajmniej dopracują ten pakiet z wampirami bo to jest chyba coś na co najbardziej czekam od premiery czwórki soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Miejskie życie - Pogaduszki

Postautor: Atax » 14 wrz 2016, 1:15

No no! Widzę, że ktoś tu ruszył tyłek do roboty!
Trochę szkoda, że twórcom nie chciało się zrobić jednego, porządnego dodatku o klubach i rozrywce na mieście, no ale okej. Dajmy na to, że chcą naprawić błąd (spotkajmy się).
W porównaniu z wyżej wymienionym, Miejskie Życie wydaje się wprowadzać ogrom funkcji :o NARESZCIE BĘDZIE PO CO WYCHODZIĆ NA MIASTO. Niby są to aktywności zerżnięte z innych serii, no ale... Lepiej żeby dawali to samo, niż żeby na siłę próbowali zrobić rewolucję z wanny z hydromasażem ;)
Ogólnie odnoszę bardzo pozytywne wrażenie, szczególnie to miasto = <3 Może dodadzą jeszcze grę w Miszuno, skoro sama nazwa miasta do niej nawiązuje? :D
Boję się tylko, że gdy pokażą nam jego mapkę to się zawiedziemy...
Pozostaje tylko czekać na nowinki :3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość