Strona 1 z 1

Wyniki głosowania

: 13 wrz 2016, 20:49
autor: Kapitan Indra
Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie oraz osobom, które zagłosowały.

Oto wyniki głosowania:

Zadanie pierwsze - praca nr 5 - Joan - 6 głosów.
Zadanie drugie - praca nr 7 - Smustle - 11 głosów.


W związku z tym, iż organizator konkursu został zbanowany, a prace były anonimowo wysyłane do niego, proszę autorów obu zwycięskich prac do zgłoszenie się do mnie na PW, abym mogła nadać odpowiednie rangi :)

Obu zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)

Re: Wyniki głosowania

: 13 wrz 2016, 20:54
autor: Simwood
Gratuluję obydwu zwyciężcom. Obydwie prace mi się bardzo podobały, dostały moje głosy i jestem zadowolony z wyników :yes:

Re: Wyniki głosowania

: 13 wrz 2016, 23:30
autor: Hanka Milanka
Sama brałam udział i po cichu liczyłam na zwycięstwo w drugiej kategorii i byłam pozytywnie nastawiona prawie do samego końca, ale widząc prace nr 7 nadesłaną chyba ostatniego dnia wiedziałam, że już mogę o tym tylko pomarzyć :rotfl:
Obydwie prace zasłużyły na zwycięstwo i dostały też moje głosy, Joan już od dawna słynie ze wspaniałych simów i stylizacji, więc podsumowując - przyjemnością było z Wami przegrać :aww: Gratulacje!

Re: Wyniki głosowania

: 13 wrz 2016, 23:44
autor: aesthetea
Uwu, gratulacje wszystkim! Cieszę się, że mój faworyt z kategorii drugiej wygrał. Jak zwykle dwójkowa estetyka wzięła górę.

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 0:18
autor: Kasim Hazim
Gratuluję wszystkim zwycięstwa. ^^

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 0:51
autor: Lenna
Gratuluję zwycięstwa <3 Również się cieszę że mój faworyt z konkurencji 2 wygrał, jak tylko zobaczyłam tę pracę, to wiedziałam, że już po ptokach soft9

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 16:37
autor: alpaka terapeutyczna
smastl to ty byłaś autorką tej wspaniałej pracy? :O styl joan od razu rozpoznałem i od razu zagłosowałem, ale nie sądziłem, że też i mój drugi głos poszedł na ciebie <3 gratulacje wam!

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 17:08
autor: Joan
Mi też praca Smustle się bardzo podobała, bardzo oryginalna, kolorowa, dwójkowa. :D Zresztą - dwójka po raz kolejny zmiotła konkurencje, i niech ktoś mi powie, że ta częśc gry odchodzi w zapomnienie. :P Gratuluje Smustle i przy okazji dziękuję za wszystkie głosy, które na mnie oddaliście. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, myślałam że wygra praca numer dwa :) a tu takie zaskoczenie. Dzięki!

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 17:09
autor: Smustle
Yay zostałam fotografem B)
Dziękuję za wszystkie głosy <3
Gratuluję Joan, ranga w pełni zasłużona :hug:
Jak Lenna trafnie zauważyła, obie mamy teraz taki sam zestaw rang :D
Teraz chyba przystopujemy z udziałami w konkursach, dajmy innym wygrać co ;) (chyba że będą do wygrania jakieś fajne rzeczy, jakaś willa z basenem czy coś :P)

Re: Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 17:41
autor: Lepki
Wygrały prace, na które głosy oddałem. Wygrane w pełni zasłużone. Simka Joan od razu przypadła mi do gustu i to na nią poleciał mój głos. Praca Smustle z zadania drugiego.. ZAKOCHAŁEM SIĘ W TEJ PRACY! <3 <3 Jest ona przykładem, że TS2 pomimo tego, że jest już dosyć starą grą, to nadal można zrobić w niej piękne prace (czego przykładem jest owa praca i która przy okazji zmiotła innych :D).
Jeszcze raz serdecznie gratuluję! :hug: <3

Wyniki głosowania

: 14 wrz 2016, 18:19
autor: Argonek
Ja również gratuluję Joan i Smustle. Prace wspaniałe i to na nie oddałem głosy. ;)