?+(C^11)? Chaise Lounge recolors

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

?+(C^11)? Chaise Lounge recolors

Postautor: Dolce_Lamiya » 09 sie 2017, 13:33

Obrazek

W The Sims 2 mamy zbyt ubogą gamę kolorystyczną w dostępnych obiektach w grze. Twórcy CC szybko zadbali o to, aby obiekty z gry miały duży wybór kolorystyczny. Jednak mi wiele z nich nie pasuje w grze (np. nóżki od powyższego mebla zawsze znajdowałem jako brązowe a chciałem białe). Tak więc postanowiłem przy pomocy kilku programów stworzyć recolory do The Sims 2.
Kolorów jest 28 klik. Paleta kolorów została stworzona przeze mnie. Z tego miejsca chciałbym również podziękować Smustle, która wyjaśniła mi kilka kwestii w tworzeniu recolorów.
Jeżeli brakuje Wam w powyższym zdjęciu jakiś kolorów napiszcie w poście a postaram się w najbliższym czasie dodać kolor do paczki i zaaktualizować link.
Z racji iż jest to recolor podstawowego obiektu nie potrzebny jest mesh.

Miłej gry! ^^
POBIERZ

Ostatnio zmieniony 09 sie 2017, 21:10 przez Dolce_Lamiya, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

?+(C^11)? Chaise Lounge recolors

Postautor: Smustle » 09 sie 2017, 18:16

Wprawdzie rzadko używam leżanek w grze, więc nawet nie zauważyłam nawet że nie ma z białymi nóżkami xD Ale fajne, recolorów nigdy za wiele :doge: Podoba mi się że zachowałeś teksturę obiektu. Tylko taka mała rada: w nazwach plików nie powinno się dawać znaków typu ( ^ albo spacja bo spowalnia to czas ich ładowania, a co za tym idzie gra dłużej się ładuje. Najlepiej zmień na tak: Lepki_ChaiseLongue_K1.package itd.

Tak nawiasem mówiąć, fajnie by było dodać "subsets" do tego mebla tak żeby kolor nóżek i obicia można było zmieniać osobno.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości