Genealogy Tree Project Beta Tests

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Genealogy Tree Project Beta Tests

Postautor: Stara-Raszpla » 13 lis 2017, 16:20

Hej,
Temat dla osób, które zgłosiły do się do beta testów. Zgłaszajcie tu proszę swoje uwagi i wychwycone błędy. W pierwszym poscie, będę też zamieszczać informację o nowej wersji pliku. Adres otrzymacie w wiadomości prywatnej.

W obecnej wersji działa jedynie Opcja Lokalna. Server Online nie jest jeszcze gotowy.
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Genealogy Tree Project Beta Tests

Postautor: Galcia » 12 mar 2018, 17:22

Ok, to ja zacznę. Ogólnie program działa szybko i sprawnie, ale parę rzeczy rzuciło mi się w oczy. Błąd jak na razie wychwyciłam jeden - gdy chcę dodać zdjęcie do istniejącego sima przez opcję modyfikuj, program "zamarza" i nie da się nic kliknąć, muszę go całkiem wyłączać. Inne rzeczy to bardziej sugestie niż typowe bugi. ;)
- nie można ustawić jako rodziców dwóch simów tej samej płci (w simsach wszystko przecież jest możliwe xD a z takich bardziej realistycznych scenariuszy, para homo może adoptować dziecko)
- gdy sim ma jedno dziecko z byłym partnerem, a drugie z obecnym, wyświetla się tylko jedno z nich, a drugie jest w osobnym drzewku (widać to na moim drzewie, gdzie np. w ID2 jest córka Aleksandra i Blanki, a nie ma jego córki z Diną i w ID5, gdzie jest córka Darrena i Belli, a nie ma jego syna z Blanką)

Obrazek

Ogólnie trochę dziwne powychodziły te drzewa, np. w ID1 nie ma syna Niny i Dona, pojawia się dopiero w osobnym drzewie ID4, a Adrianna i Marianna nie pojawiają się w drzewie Landgraabów (ID3), tylko w Mysikrólikach (ID7). Chyba że tak ma być? :) Ogólnie najlepiej wyszło właśnie to ostatnie, tylko z kolei brakuje na nim córki Blanki i Aleksa...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 292
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Genealogy Tree Project Beta Tests

Postautor: Jhud » 12 mar 2018, 18:13

Galcia pisze:
12 mar 2018, 17:22
- nie można ustawić jako rodziców dwóch simów tej samej płci (w simsach wszystko przecież jest możliwe xD a z takich bardziej realistycznych scenariuszy, para homo może adoptować dziecko)
Z „bardziej realistycznych scenariuszy” to taka para też może mieć swoje biologiczne dziecko, bo nie tylko w simsach tacy ludzie istnieją. :P
Więc też jestem za taką opcją, jako że w moich simach raczej nie ma par różnopłciowych, ani adopcji, więc głupio by było gdyby program nie był dostosowany do każdego gameplayu.

W ogóle to zapisy do testowania programu jeszcze otwarte? Chętnie przetestuję.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości