Hyde Park [TS3]

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Hyde Park [TS3]

Postautor: Wafl Koons » 03 gru 2013, 0:34

Ogromna parcela bo aż 64x64. Jest to park może iśc na podmiankę w Sunset Valley bądź Twinbrook. Moim celem było zrobienie parceli jak najbardziej użytecznej, na której jest co robić i która zbiera rozrywki z różnych dodatków. Ale także przy okazji wygląda ładnie i zielono. Tak powstał Hyde Park.

Wymagane dodatki: WP, K, P, PZ, ZG, Z (raczej nei wymagane są stuff packi bo chyba z nich nie korzystałem)

Co jest przewidziane dla gości parku? Otóż tak, znajduje się tu kawiarenka ze stolikami na otwartym powietrzu. Simowie mogą tam zjeść, wypić kawę bądź drinka (jeśli miksolog łaskawie pojawi się w pracy). Dla dzieci ogrodzony plac zabaw z domkiem na drzewie, piaskownicą huśtawkami i stolikiem do sprzedaży wypieków. Wszelkie gry i zabawy: GNUBB, Golf, Skee Ball, Klasy, szachy, piłkarzyki. Do tego można poszerzać tu swoje zainteresowania: Kolekcjonując owady, łowiąc ryby czy malować. W parku znajduje się także grządka z owocami i warzywami uprawnymi, znajdziecie tu np. owoc życia. Śmiało możecie odwiedzać park ze zwierzakami, są dla nich miski oraz zamek dla kotów. Zapraszamy także do zwiedzenia parku rzeźb który w nocy podświetlany jest na kolorowo. Na koniec warto zabrać z parku pamiątkę czyli zdjęcie zrobione wspólnie z przyjaciółmi w budce fotograficznej.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zapraszam do pobierania i potem komentowania jak się sprawuje w grze.
Załączniki
Hyde_Park.rar
(2.09 MiB) Pobrany 446 razy
Ostatnio zmieniony 02 gru 2015, 23:38 przez Wafl Koons, łącznie zmieniany 1 raz.

Śliwka
Posty: 171
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:17

Re: Hyde Park

Postautor: Śliwka » 26 gru 2013, 10:06

Piękny, z chęcią pobiorę i wyślę tam moich simów :)

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Hyde Park

Postautor: Kapitan Indra » 03 paź 2015, 23:59

Park jest doskonale zaplanowany jako miejsce spotkań i rozrywek. Klimatem pasuje do Sunset Valley, Twinbrook i Riverview. Też go pobrałam dawno temu. W grze jest super, dużo Simów się tam kręci :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: Hyde Park [TS3]

Postautor: DieKalutol » 07 gru 2016, 19:51

OMG! Ja nie wiedziałem, że ty tworzysz takie zaczepiste rzeczy! Jestem pod mega wrażeniem! P O D Z I W *-* <3
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość