Klub Mango Dolce Vita [TS3]

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Klub Mango Dolce Vita [TS3]

Postautor: Wafl Koons » 03 gru 2013, 0:31

Brakowało mi w Simach jakiegoś wolno-stojącego, ekskluzywnego klubu który mógłbym postawić np. w Sunset Valley. Dlatego trzeba było zadziałać. Budynek powstał na działce 35x25. Co prawda przy drzwiach stoi ochroniarz, ale wpuszcza wszystkich simów, nie trzeba mieć żadnych gwiazdek osobistości. Co można robić? Znajduje się tam spory parkiet do tańczenia, salon gier, bąblobar, przy barze możesz wypić i zjeść. Na antresoli w zacisznym kąciku znajduje się jacuzii gdzie można się chwilę zrelaksować.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz robi się ciemno...

Obrazek
Obrazek

Rządzą na parkiecie:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Odpoczywają:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Drinkują:
Obrazek
Obrazek

Rywalizują w salonie gier:
Obrazek

Rozkoszują sie babelkami:
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Chillout:
Obrazek
Obrazek

WC damskie:
Obrazek

WC męskie:
Obrazek

Rzuty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tyle. Poprosiłbym o komentarze :lol:
Załączniki
Nightclub_Mango.rar
(3.16 MiB) Pobrany 395 razy
Ostatnio zmieniony 02 gru 2015, 23:38 przez Wafl Koons, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Klub Mango Dolce Vita

Postautor: Kapitan Indra » 03 paź 2015, 23:57

Mój ulubiony klub nocny do TS3. Do tej pory ustawiam go w każdym świecie, do którego przeprowadzam swoją rodzinkę. Podobają mnie się wnętrza, barek i ten parkiet do tańca. Tylko ze stroboskopami mam problem, muszę zawsze je usuwać, bo wkurzają mnie te błyski :P
Jest spory, dobrze urządzony, dobrze wyposażony, Simowie się tam nie nudzą. Brak jakiejś wydzielonej strefy VIP, ale to nie problem przecież.
Aha, i Wafelku - w WC męskim mogłeś zamiast jednego pisuaru dać kabinę z kibelkiem, bo przecież jakiemuś panu może w klubie zachcieć się "czegoś grubszego" a nie tylko siusiu ;)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość