Alejandro [TS3]

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Alejandro [TS3]

Postautor: Wafl Koons » 16 lis 2013, 0:46

Alejandro

Dom Marcjanny z Riverview był beznadziejny, w środku wieś, na zewnątrz błoto i te surowe mury. Postanowiłem zamienić go w starodawną kamieniczkę, lekko podniszczoną. W środku styl lekko wiktoriański, trochę babciny, ale w świezych kolorach. Na zewnątrz malowane, podrapane drewno.

Wymagane: Kariera, Wymarzone Podróże, Po Zmroku

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Salon:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kuchnio - jadalnia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Toaleta:
Obrazek

Sypialnia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oranżeria:
Obrazek

Łazienka:
Obrazek
Obrazek

Pokój:
Obrazek
Obrazek

Rzuty:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Załączniki
Alejandro.rar
(3.47 MiB) Pobrany 420 razy
Ostatnio zmieniony 02 gru 2015, 23:38 przez Wafl Koons, łącznie zmieniany 1 raz.

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Alejandro

Postautor: smisiv » 20 lis 2013, 3:06

Domek w Twoim starym stylu, podoba mi się. Z zewnątrz ma trochę tego klimatu. który zawsze ładowałeś w chałupy.

Bryła zyskała wizualnie dzięki zmianie dachu i ogólnie jest lżejsza i pomimo zmiany jej stylu niczego wartościowego nie straciła. Może przyczepiłbym się barierki, w miejscu gdzie zielone drewno łączy się z metalem. W dwójce by nie przyszło, a tutaj i tak się wszystko świeci łącznie z tym drewniakiem, to i nie rzuca się w oczy... XD
Ogród zyskał, na plus zaaranżowanie kącika ogrodnika i wywalenie garażu. Po nim, niestety, pozostała pusta przestrzeń z kamieniem na podłożu, gdzie można zorganizować cokolwiek pomysłowego, byle nie kamienną pustkę.

Wnętrza - to już niestety nie ta bajka, co kiedyś. Trąci z tego maxisem, a nie Waflem. Ofc, każdy mebel musi się świecić, w szczególności drewniany, który za nic odbijać światła nie powinien.
Idąc od wejścia - salon i jego beznadziejna, jakaś barokowo przesadna stylizacja w postaci marmuru pod telewizorem... błagam. A zamiast lampy wisi obok lampion na świeczki. Jakbyś nie miał do dyspozycji NIC innego, to rozumiem. Niby robisz kamieniczkę, a w salonie widzę zamek.

Idę dalej - jadalnia - nic specjalnego. Firanki, to jakiś piksel na niskiej grafice?! Poprawnie zaaranżowane, ale kremy zbyt dominują i znowu wyszło źle. Aneks kuchenny, to miła odmiana, bardzo ustawnie. I znowuż przechodzimy do beznadziei - ten zielony kibel, o którym zapomnę. Piętro - sypialnia - przesadnie zamkowo kolejny raz, ale tutaj to ładnie wygląda dzięki przełamaniu dominacji beżów przez fiolety. Dobrze współgra. Oranżeria też niczego sobie, ale roślinki można jednak było ustawić realistycznej, a nie tak od niechcenia. Druga łazienka to znowu nieporozumienie, ale drugi raz nie zapomnę i po prostu powiem, że wygląda, jakbyś nic z nią robił od kiedy ekipa maxisa ją zostawiła. Pokój dziecięcy ładny i zadbany, ale można mieć na niego jakiś pomysł, a nie po prostu walnąć na niebieski motyw i niech się dzieciak cieszy.

W mojej klasyfikacji mógłbym dać 14/20, ale nie dam. Może, gdyby fotki były obrobione. Tymczasem musnęło je za mocno narzędzie wyostrzania i to chyba tyle.
Tak więc daję 12/20. Sory. Te wnętrza..

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Alejandro

Postautor: Kapitan Indra » 03 paź 2015, 23:52

Hah, oceniałam ten dom jeszcze na starym forum i cały czas mam go w swojej grze. Lubię go, ten zakrzaczony ogród, ten fajny salon ^^ Nawet któryś mój Sim jakoś krótko tam mieszkał.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
DieKalutol
Posty: 23
Rejestracja: 17 sie 2016, 18:33

Re: Alejandro [TS3]

Postautor: DieKalutol » 07 gru 2016, 19:37

Przepiękny domek! <3 Zatrudniam Cię do robienia mi domków do serialu!
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość