Brightport

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 65
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Brightport

Postautor: deepblue » 01 paź 2017, 21:20

Sześ, chce zaprezentować moje dwójkowe dzieło życia - miasto Brightport. Już od dawna chciałem zrobić miasto, które spełniłoby moje potrzeby, czyli mieściłoby zarówno wysoką zabudowę, zabytkową zabudowę jak i przedmieścia z domkami jednorodzinnymi. Przede wszystkim rozplanowałem miasto tak, żeby widać było jak następował jego rozrost, stąd w miarę płynny podział na dzielnice. Niestety otoczenia w dwójce są za małe, żeby całkowicie zrealizować moją wizję, no ale :P Miasta ofc. jeszcze nie skończyłem i mam nadzieję, że postęp w budowie będę tu relacjonował. Część parceli pochodzi z internetu, oczywiście będę tutaj postował budowle wyłącznie mojego autorstwa.
Przygotowałem sobie historię miasta BO CZEMU NIE
__________________
Brightport to miasto portowe. Jego intensywny rozwój na przestrzeni lat był możliwy dzięki dogodnemu umiejscowieniu nad morzem, do którego wpada jedna z najważniejszych rzek. Osada nad rozlewiskiem szybko zaczęła się zmieniać i bogacić za sprawą bogatych rodzin kupieckich, wreszcie doszło do najważniejszego wydarzenia w historii miasteczka - uregulowano wielką rzekę, osuszono teren i zbudowano charakterystyczną sieć kanałów.
__________________
Będę pokazywał po kolei kolejne częsci miasta od najstarszej do najnowszych.
Obrazek

1 - Stare Brightport
2 - Dzielnica willowa
3 - Dystrykt przemysłowy
4 - Nowe śródmieście
pozostałe tereny, czyli to co wokół innych dzielnic to przedmieścia lub coraz nowsze osiedla, zachód = port.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Teraz idziemy na dystrykt przemysłowy, który rozwinął się wraz z powstaniem węzła kolejowego, łączą go dwa stalowe mosty. W pobliżu dawne bloki robotnicze, w okolicy zbuduję speluny, trochę mniej przyjemne blokowiska. Kiedyś.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość