Autostrada Gunthera Gota 76

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Autostrada Gunthera Gota 76

Postautor: El Bastardo » 07 sie 2016, 15:42

Wracam po dłuugiej przerwie od wstawiania domków z mojej Starówki. Trochę nie miałam czasu, trochę było innych gier :curious: No ale nie przedłużajmy.

Obrazek
Sądzę, że mało kto pamięta tę rodzinę, jako że nie wystąpiła chyba w żadnej części poza pierwszą, więc oto oni:

Obrazek

Ich dom przypomina raczej barak i to w nie najlepszym stanie. Pomieszczenia są malutkie, więc niełatwo było tam porobić zdjęcia. Zacznijmy od frontu.
Obrazek

Część kuchenna
Obrazek

Obrazek

Korytarzyk
Obrazek
Kurczę, dopiero przy obrabianiu zdjęć zauważyłam te przenikające paprotki :wall: Mam nadzieję że mi wybaczycie.

"Łazienka"
Obrazek

Obrazek
Nawet przy trybie swobodnej kamery niewiele dało się tam zrobić :/

Pokój Eldena, w którym zdecydowałam się dać materac zamiast polówki, jakoś tak mi to pasowało do tego baraku
Obrazek

Pokój Mamuśki, ło, jaki wielki :P
Obrazek

Parę ujęć podwórza tej, hm, posiadłości
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Rzut z góry
Obrazek

A teraz zapoznajmy się z mieszkańcami.
Obrazek
Niewielu pamięta jeszcze, że Mamuśka była Miss Sim City. To było długo zanim straciła wszystkie oszczędności na telefony do swojej psychicznej przyjaciółki*
*tak naprawdę chodzi o wróżkę na telefon. Stwierdziłam, że skoro była Miss SimCity, powinno być po niej widać dawną urodę.

Obrazek
Elden jest prawdziwym pracusiem i marnym graczem w pinball. Niewielu wie, że ma słabość do muzyki klasycznej.
U mnie jest nastolatkiem - cóż, w pierwszej części Simsów były tylko trzy grupy wiekowe, więc... czemu nie. Powiedzmy, że niedługo kończy tę osiemnastkę, o.

Obrazek
Leroy jest błaznem jak się patrzy z unikalnym poczuciem humoru. Zabawa w gonitwę jest jego ulubionym zajęciem.
I niezły z niego łobuziak.

Obrazek
Hrabiego zna cała okolica. Kiedy idzie ulicą, inne psy zmykają na drugą stronę.
Komisarz Rex Hrabia :swelol:

Obrazek
Bobo radują proste przyjemności - kopanie dziur w ziemi i uganianie się za własnym ogonem w pełni go uszczęśliwia.
I drapanie mebli <_<

No i to tyle, jeśli chodzi o Czkawków. Mam jeszcze parę domów ze Starówki w zanadrzu, trzeba tylko zdjęcia porobić.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Autostrada Gunthera Gota 76

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 19:23

Brakuje mi zdjęcia z the sims 1, bo niestety nie pamiętam tej parceli i rodziny.
Nawet o tej grze w rogu nie zapomniałaś xD
I krzaczki perfekcyjne odwzorowane.
Super ^^

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Autostrada Gunthera Gota 76

Postautor: Lion » 21 sie 2016, 13:48

Postacie znakomicie odwzorowane! Fajnie, że przytoczyłaś ich opisy :) O ile mnie pamięć nie myli, gra w ich domu w The Sims 1 była katorgą! Choć szczerze mówiąc, dokładnie tej budowli nie pamiętam.

Wiem, że twoje prace mają być odwzorowaniem, aczkolwiek myślę, że kuchenkę mogłaś spokojnie dać do środka ;) Choć dzięki temu, że stoi na zewnątrz, jeszcze bardziej widać charakter tego baraku! Mimo iż jest to dość specyficzna nieruchomość, ogromnie mnie się podoba :D!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość