Aleja Simowa 9

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Aleja Simowa 9

Postautor: El Bastardo » 24 sty 2016, 1:17

OK, czas na kolejny dom ze Starówki.

Obrazek
Nieedytowane zdjęcie
Tak jest, dom który fani jedynki powinni dobrze kojarzyć. Nie było łatwo go odtworzyć - znalezienie chociażby niektórych mebli, no i te bąbelkowe okienka (niezbędne). No i przy robieniu zdjęć nie obyło się bez problemów.

Salon/hall
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Łazienka
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sypialnia
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Kuchnia z jadalnią
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogród
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Jak widać mieszkają koło Nowaków.

Rzut z góry:
Obrazek

Wiem, że ten dom stał w otoczeniu nr 2 i dochodził w Światowym Życiu, ale:
- Aleja Simowa 9 w otoczeniu 1 była normalnie pusta
- dom Mashugów jest barwny i zawsze go lubiłam
- a ich rodzina mnie intrygowała, toteż odtworzyłam ich w dwójce, potem w trójce
no i postanowiłam ich dodać. W końcu są z jedynki, więc pasują.
Do następnego.
Ostatnio zmieniony 24 sty 2016, 10:44 przez El Bastardo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Aleja Simowa 9

Postautor: Galcia » 24 sty 2016, 12:20

Jej, dom Mashugów! <3 Przypomniałam sobie, jaki był brzydki. :D Bardzo mi się podoba, idealnie go odtworzyłaś. Tylko salon wydaje mi się jakiś taki pustawy, ale to może przez fakt, że w jedynce kolory były bardziej jaskrawe i pstrokacizna ukryła braki w wyposażeniu. :P Szkoda, że nie ma mojego ulubionego posągu, tego złotego kolesia w majtkach w serduszka. :( Najbardziej mi się kojarzył z tym domem (na drugim miejscu są oczywiście wszechobecne flamingi :D ).

PS. Ach, ile mam wspomnień związanych z tą rodziną! :curious: Pamiętam, że Frankie zawsze po pracy szedł do ogródka i kopał flamingi. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Aleja Simowa 9

Postautor: Lion » 05 lut 2016, 22:51

Po Ćwirach zawsze najbardziej lubiłem Mashugów ^^ Wiele godzin przegrałem w ich domu, pamiętam jak starałem się go przerobić bez używania kodów na kasę, ale też bez ruszania tej niezapomnianej bryły. Grałem, oszczędzałem, zaczynałem być zadowolony z efektów i bum, Sylvie odebrała telefon, że mieszka w najbrzydszym domu w okolicy, w związku z czym dostaje ileś tam simoleonów, aby móc go przerobić :D

Odwzorowanie jak zwykle wyszło Ci idealnie :) Jedyne czego mi brakuje, to rzeźby o której wspomniała Galcia :P Chciałbym też zobaczyć z bliska mieszkańców.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Aleja Simowa 9

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 19:05

Pamiętam ten paskudny dom w the sims.
Nienawidziłem go, bo można było dostać od niego oczopląsu.
Ciężko mi go ocenić właśnie z ww. powodów.
Niemniej gratuluje upartego dążenia do odwzorowania wszystkich domów z pierwszej generacji :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości