Loft na niby

Awatar użytkownika
Shiver
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2015, 14:16

Loft na niby

Postautor: Shiver » 29 gru 2015, 17:38

Heloł! :D
It's me.

Kasia odziedziczyła tę kawalerkę w starej kamienicy po swojej babci. Dla niektórych byłoby to spełnieniem marzeń, jednak ona nie była zachwycona. Przytłaczało ją ciemne i ciasne wnętrze z mikroskopijną kuchnią i do niczego niepotrzebną loggią. Postanowiła przeprowadzić radykalny remont i nadać mieszkaniu styl nowojorskiego loftu, jednocześnie starając się optycznie je powiększyć. Stąd lśniąca posadzka z żywicy i wszechobecna biel. Jednak żeby nie było nudno sporo jest także żółtych (który jest przy okazji ulubionym kolorem właścicielki) i zielonych (w postaci roślin) akcentów.
Czy Kasi udało się osiągnąć zamierzony efekt oceńcie sami :)


Mieszkanie nie jest funkcjonalne i nie było tworzone z taką myślą.
Zdjęć jest mało, niektóre są pseudoartystyczne i w kółko pokazują to samo, więc przygotujcie się.
Łazienki nie ma, jak zawsze.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Loft na niby

Postautor: ollie » 29 gru 2015, 20:39

Wow :o

Sprawiłeś, że komentuję dom, brawo! XD

Jest super, ale wszystko jest dla mnie zbyt sterylne, jak takie laboratorium i to trochę mnie przeraża, spróbuj nad tym popracować i będzie super, w każdym razie najważniejsze, że wszystko gra ze sobą ;)

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Loft na niby

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 29 gru 2015, 20:48

Te mieszkanie jest świetne. Kompletnie nic w nim bym nie zmienił. Kocham dobór kolorów, kocham dobór dodatków. IDEALNIE <3

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Loft na niby

Postautor: Guuki » 29 gru 2015, 21:54

Wszystko takie szpitalne, czyste, idealne, a tu nagle bach! - jakaś brudna szafka.
Niemniej, bardzo mi się podoba. Wnętrze niemal katalogowe, a prezentacja całkiem w porządku (zadbałeś nawet o widok za oknem). Szkoda, że nie ma łazienki.
Obrazek

Awatar użytkownika
milklegblossoming
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2015, 12:24

Re: Loft na niby

Postautor: milklegblossoming » 02 sty 2016, 19:15

mnie tam taki odhumanizowany nastrój pasuje, a jak wygląda bryła? jestem ciekaw ;)

Awatar użytkownika
Shiver
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2015, 14:16

Re: Loft na niby

Postautor: Shiver » 15 sty 2016, 20:42

Dziękuję za komentarze :) Cieszę się, że większości (wszystkim?) się podoba.
Zacznę od bryły - nie ma jej. To znaczy jest, ale to klocek z niepomalowanymi ścianami. Wnętrze zostało zrobione samo dla siebie, porównałbym to do jakiejś prezentacji mieszkania w gazecie - zazwyczaj nie pokazuje się budynku z zewnątrz ;)
Co do szafki - nie uważam jej za brudną, raczej poobijaną. Zresztą nie sądzę, że jest na tyle mocnym punktem, żeby jakoś zaburzać cały projekt. Co innego gdyby była cała zardzewiała :P
No a co do porządku/sterylności to zgadzam się, typowe mieszkanie raczej tak nie wygląda :P Ale jestem pedantem i nawet w simsach przeszkadza mi nieporządek, więc weźcie na to poprawkę ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Loft na niby

Postautor: Kasim Hazim » 18 sty 2016, 1:59

Podoba mi się! Wszystko pasuje do siebie idealnie. ^^ Nic dodać, nic ująć...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
alpaka terapeutyczna
Archiwista
Archiwista
Posty: 439
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:34

Re: Loft na niby

Postautor: alpaka terapeutyczna » 19 sty 2016, 22:21

Ja również dołączam do grona osób, którzy pieją z zachwytu nad tym loftem. <3 Świetnie dobrane kolory, nowocześnie, oryginalnie... Najbardziej podoba mi się w nim to, że pomieszczenia nie są za puste, ani zbyt zagracone. No więc tak, jest świetnie.
Obrazek
fade into you/i think it's strange you never knew


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość