Gingerbread house

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Gingerbread house

Postautor: Joan » 05 gru 2015, 23:20

matura za pare miesięcy a ja sobie domki w simsach robie
Dom jest moim najnowszym "dziełem", właściwie dopiero skończyłam go robić. Ogólny zamysł był taki, że będzie to świąteczny domek, jednak po włączeniu simsów okazało się, że nie mam żadnych dodatków. :c Jedynym akcentem jest metalowa choinka xD (której nawet nie widać) dlatego proszę, żeby go nie postrzegać w kategorii "świąteczne". ;p
Dom przeznaczony jest dla rodziny z trójką małych dzieci. ;)
No i nazwa - może mylić, ale podoba mi się wydźwięk tych słów i chyba w sumie tyle. Aaa i jeszcze jedno! Kompletnie nie umiem robić zdjęć soft1 soft1, jestem załamana, a łazienka to porażka, ale skoro już zrobiłam te zdjęcia to wypada je pokazać. :)
A propos łazienek - na górze jest jeszcze jedna, ale nie dałam jej zdjęć, bo jest tam tylko wanna i toaleta. Widać ją na rzutach.

Zapraszam!

Obrazek

kuchnio-jadalnia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

salon:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pracownia:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

łazienka soft1 soft1 soft1

Obrazek

Obrazek

korytarzyk na górze (nic tu nie ma, dlatego takie zdjęcie)

Obrazek

pokój starszych dzieciaków:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pokój niemowlaka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

sypialnia rodziców:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


+rzuty, bo ostatnio ktoś wspominał, że rzutów nie daję
http://i.imgur.com/FBF09ut.png
http://i.imgur.com/B2E8QfB.png
(widać jaki syf zrobiłam obok domku i widać sklepik z zabawkami, ale to nie istotne :|

Zapraszam do komentowania!
Obrazek

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Gingerbread house

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 gru 2015, 17:58

Podoba mi się ^^

Awatar użytkownika
milklegblossoming
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2015, 12:24

Re: Gingerbread house

Postautor: milklegblossoming » 02 sty 2016, 19:17

no sympatycznie to wygląda, szczególnie salon i sypalnia, przypadły mi do gustu,
spodobał mi się ten swojski klimat ;)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Gingerbread house

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 22:15

Dlaczego nie dodajesz zdjęć bryły budynku?
Ciężko ocenić dom na podstawie samych wnętrz.
Lubię Twoje domy, bo są tak nowocześnie klasyczne.
Mam na myśli to, że z jednej strony mamy stół z obrusem w koronkę tak bardzo babciny, który swoja drogą jest piękny, a obok stoi lustro w intensywnym, nowoczesnym kolorze.
I te poduszki na krzesłach <3
Dziękuję za rzuty, ale mam nadzieję, że doczekamy się kiedyś zdjęć bryły i ogrodu ^^

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: Gingerbread house

Postautor: Smustle » 18 sie 2016, 17:58

Z zewnątrz :
Ładny kolor elewacji. Ogólnie wejście ładne, chociaż niespecjalnie wyglądają jak drzwi frontowe, bardziej jak tylne wyjście do ogrodu soft9 Brakuje mi tutaj ganku, żeby te drzwi wejściowe wyglądały bardziej "reprezentatywnie", chociażby taki zwykły dwuspadowy daszek na dwóch małych kolumnach nad nimi, zrezygnowałabym natomiast z daszku nad oknem i wymieniła drzwi na jakieś inne, nie przeszklone albo z przeszkleniem tylko częsciowym. Te schodki roślinkami wywaliłabym i zamiast tego postawiłabym duże donice z roślinami po bokach drzwi (chociaż obecnie nie wygląda to źle, po prostu ja osobiście bardziej tak lubię). Szkoda że nie dałaś zdjęcia jak ta bryła wygląda w całości bo po samym wejściu trudno ocenić.

Wnętrza:
Podoba mi się kolorystyka, fakt że wnętrza są jasne i przestronne również na plus. W kuchnio-jadalni krzesła nie pasują do reszty mebli, są zbyt masywne. Zauważyłam że bardzo lubisz ten okrągły stolik, bo we wszystkich twoich domkach go widzę ;) Kuchnia ładnie zagospodarowana, fajny pomysł z tą ceglaną wnęką ale jedna półka to za mało, poza tym te butelki mają tekstury niskiej jakości. Dodałabym jeszcze jedną półkę powyżej obecnej i postawiła jakieś obiekty wyższej jakości. Zasłonki natomiast są zdecydowanie za małe w stosunku do okien.
W salonie strasznie pomieszane wszystko, rozumiem że chciałaś połączyć tradycyjność z nowoczesnym stylem ale niestety w moim odczuciu średnio to wyszło ;/ Pierwsze co mnie razi to to okropne pomarańczowe lustro, znów te masywne krzesła, przytłaczające biedny stolik do szachów :c Róg pokoju z ozdobną sofą jest uroczy, ale wygląda jak z zupełnie innego domku. To jest taka wiejska chatka, a nie wykwintny dworek, pasowałoby coś bardziej w stylu wiejskim, takim jak ten biały stoliczek obok lustra.
Pracownia - w sumie ok, poza tym fotelem przy biurku, totalnie nie pasuje do tego miejsca- jest taki typowo na taras/ogródek a nie do pracowni. No i firanka ciągnąca się po ziemi nie pasuje i jest niepraktyczna - tutaj ujdzie bo to tylko simsy, ale w realnym życiu sądzę że byłoby duże prawdopodobieństwo zapaćkania jej farbami :D
Łazienka jak łazienka, ani ładna ani brzydka, widać że robiłaś ją na szybko z resztą sama dałaś softy więc xD
Pokoje dzieciaków bardzo fajne, wyszły ci najlepiej z całego domku :doge: Jedynie ściany mogłyby być w żywszym kolorze. No i te drzwi w pokoju małego dziecka z futryną wbitą w sąsiednią ścianę soft1 http://i.imgur.com/xLejJ9W.png i czym jest tu zasłonięta połowa okna :huh:
Sypialnia ok, fajne łóżko i ładna pościel soft9

Masz potencjał :yes:
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość