Aleja Simowa 3

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Aleja Simowa 3

Postautor: El Bastardo » 25 paź 2015, 22:20

No i miałam przerwę spowodowaną problemami technicznymi. Cóż zrobić...

Niektórzy pewnie czekali na ten dom.
Obrazek
Tak jest, ten z dwoma balkonami, u mnie w wersji z Sims Deluxe Edition (w podstawowej wersji miał bodaj elewację z cegieł). Zamieszkała tu rodzina Kumpel, w dwójce znana jako Przyjemniaczek - w oryginale Pleasant.

W podstawie dom jest nieumeblowany, więc od tego zacznę.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tak tak, znowu na fundamentach, i na dodatek w jedynce taras miał inną podłogę - ale to jest akurat celowe, kafelki takie jak w łazience? Przecież parę dni mrozu i byłoby po tarasie. No i brzoza zamiast wierzby - niestety wierzba w dwójce jest strasznie wielka i wrzynałaby się bezczelnie w ściany i podłogi...

Teraz czas na urządzony dom, ale od razu mówię - nie wygląda w tej chwili zbyt imponująco. Urządziłam go na tyle, na ile starczyło pieniędzy rodzinie, i tak dobrze, że ich stać było.

Obrazek

Oto kuchnia.
Obrazek
Nie jest łatwo z tymi oknami, prawie nie ma gdzie szafek powiesić.

Skromna jadalnia.
Obrazek

Kuchnia, jadalnia, przedpokój z klatką schodową w jednym pomieszczeniu...
Obrazek

Obrazek
A właśnie, drzwi zainstalowałam na ukośnej ścianie, dzięki czemu można było urządzić kącik komputerowy pod schodami ;)

Obrazek
Praktyczna rzecz.

Następne pomieszczenie zostało podzielone ścianką działową na salon i sypialnię.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Łazienka.
Obrazek

Obrazek

Teraz idziem na górę.
Obrazek

Na postawienie tu ścianki działowej trzeba będzie poczekać. To część Joasi. Nie przypomina dziewczęcego pokoju, nieprawdaż?
Obrazek

A tam śpi Daniel.
Obrazek

Mają ładny widok z balkonów.
Obrazek

Podwórze też źle nie wygląda.
Obrazek

Tak, no cóż, jak mówiłam jest raczej skromnie w tej chwili.
A oto i mieszkańcy.
Obrazek

No, to tyle na razie. Nieumeblowany dom miałam w sumie już z póltora miesiąca temu, ale nie chciałam go pokazywać pustego. I tak się wahałam czy wrzucić jego zdjęcia teraz, no ale Verion mnie namówił :curious:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Aleja Simowa 3

Postautor: Galcia » 25 paź 2015, 23:54

Ale super! :sweet: Nieumeblowany dom wygląda rewelacyjnie, tak jedynkowo, aż mam ochotę w nim grać. ^^ Umeblowany też bardzo mi się podoba (kącik komputerowy jest genialny). Najbardziej podobają mi się sypialnie, najmniej kuchnia - w takiej sytuacji zupełnie zrezygnowałabym z szafek wiszących. ;)
No i ta perełka na końcu - Dorota Kumpel! <3 W jedynce wyglądała jak typowy babochłop :D a u Ciebie... istna MILF (jeśli wolno mi użyć takiego sformułowania). soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Aleja Simowa 3

Postautor: Lion » 02 lis 2015, 20:21

Nie mogę się napatrzeć na twoje domki, wyobrażam sobie, jak fantastycznie musi wyglądać cała okolica :sweet:
Jeżeli chodzi o ilość mebli, to według mnie dom jest naprawdę przyzwoicie urządzony! Bardzo podoba mi się salon, te czerwone kanapy nadają mu charakteru :)

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Re: Aleja Simowa 3

Postautor: El Bastardo » 02 lis 2015, 21:46

Cześć, Rudzielcu!
Hej, nie spodziewałam się takiego uznania :) Galcia - myślę, że masz rację, chyba wywalę tę wiszącą szafkę z kuchni. Jeśli chodzi o okolicę - no jeszcze jest w budowie, ale coś tam mogę pokazać w stosownym temacie ;)
Prawdę mówiąc mam w zapasie jeszcze parę domków, Aleja Simów z podstawowej wersji jedynki* jest niemal gotowa. Tylko zdjęcia trzeba zrobić, a ostatnio nie miałam nawet czasu na włączenie Sims 2 :/

*Czyli okolica z podstawy Simsów, tu ściąga z numerami ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Aleja Simowa 3

Postautor: Wafl Koons » 03 lis 2015, 21:54

Odwzorowanie 1:1. Świetna robota, gratuluję ;)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Aleja Simowa 3

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 18:56

Super to wygląda, odwzorowanie perfekcyjne.
Wpadłaś na genialny pomysł <3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości