Aleja Simowa 6

Awatar użytkownika
El Bastardo
Posty: 61
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:23

Aleja Simowa 6

Postautor: El Bastardo » 27 wrz 2015, 0:12

Tak jest, jedynkowi weterani pewnie kojarzą dobrze ten domek... Ale dla przypomnienia obrazek.

Obrazek
Tak jest, wprowadziły się tam Papużki, które u mnie w grze są siostrami i Ewa jest adoptowana bo tak wypadło przy rzucie monetą :P

Obrazek

Salono-kuchnio-jadalnia:
Obrazek

Obrazek
Tapeta totalnie tutaj nie pasuje :/

Łazienka:
Obrazek

Obrazek

Sypialnia:
Obrazek

Obrazek

Cóż, dużo tu nie ma do pokazania, domek jest raczej pusty. Dziewczyny kupiły go za stypendia otrzymane na studiach plus kasę od rodziców. Pieniędzy wystarczyło na całkiem przyjemne urządzenie domku, zatem a co - pokażę zdjęcia. I jedna uwaga - zdjęcia wcześniej pokazywałam na innym forum i pewien miły użytkownik przekazał mi parę cennych uwag, więc będzie mały hm... bonus?

Obrazek
Tak, własnie tu zawsze pierwsze co robiłam w jedynce (o ile była kasa, ale zwykle była) to zmieniałam tę zupełnie nie pasującą tapetę... Na powyższym zdjęciu kuchnia nie wygląda zbyt imponująco, bo dziewczynom nie wystarczyło pieniędzy na wymianę szafek i lodówki (no a okap w otwartej kuchni jest konieczny!) a ja na dodatek zapomniałam o zmywarce albo chociaż zlewie :facepalm:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Bonus - nieco odnowiona kuchnia:
Obrazek

Przeniosłam alarm w chyba nieco bardziej sensowne miejsce:
Obrazek

I ożywiłam nieco kącik komputerowy, przenosząc obraz wiszący nad łóżkiem Moniki:
Obrazek
Z podziękowaniami dla Łezki, jesli jest na tym forum ;)

No i mieszkanki. Monika:
Obrazek

Ewa:
Obrazek

No i to tyle. Komentujcie proszę :curious:

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Aleja Simowa 6

Postautor: Galcia » 27 wrz 2015, 0:38

Tak jak poprzednie Twoje adaptacje domów z jedynki bardzo mi się podobały, tak ta w ogóle do mnie nie przemawia. :( Pamiętam, że to był pierwszy dom, w którym grałam i spędziłam w nim naprawdę wiele godzin :P a na tych zdjęciach w ogóle go nie poznałam. Wystrój wnętrz jest ok (telewizor na kółeczkach <3 ), chociaż trochę "niejedynkowy" (ale to dobrze :D ), tylko na tarasie trochę biednie.
Lokatorki bardzo udane, jeśli miałabym się do czegoś przyczepić, to Monika ma trochę za delikatne rysy twarzy. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lion
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 456
Rejestracja: 15 lut 2015, 23:00

Re: Aleja Simowa 6

Postautor: Lion » 27 wrz 2015, 23:29

Przy twoich jedynkowych domkach budzi się we mnie tyle wspomnień...

Ta chatka zawsze kojarzyła mi się z "posiadłością" Michała (Marka?) Kawalera, ale Papużki też tam pasują ;)

Dobrze, że po wiernym odwzorowaniu zdecydowałaś się na mały remont, od razu zrobiło się przytulniej. Jedyna rzecz, jaka nie przypadła mi do gustu, to końcowe ożywienie kącika komputerowego - obraz bardzo ładnie prezentował się nad łóżkiem, a tak potężna rama w tak wąskim korytarzy może nie być najlepszym pomysłem ;)

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Aleja Simowa 6

Postautor: Wafl Koons » 07 paź 2015, 14:11

Kurczę, ale dziwnie się patrzy na takie zdjęcia, [CENZURA]. Połączenie dwójki z jedynką to dziecińśtwo i troche późniejsze dzieciństwo nadal :D

Uruchamiasz wspomnienia, tyle powiem. Bo nie będę oceniał domku pod względem urządzenia, to nie gra tutaj żadnej roli.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Aleja Simowa 6

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 12:53

No właśnie. Tego domu nie da się ocenić pod względem projektowym.
Wspaniale odwzorowałaś oryginał. Aż mam ochotę cofnąć się w czasie ;_;


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości