Leśna 14

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Leśna 14

Postautor: Dolce_Lamiya » 29 lip 2015, 16:30

Witam :)
Chciałbym zaprezentować przerobiony przeze mnie dom Przyjemniaków z Miłowa. Zrobiłem z niego 2 mieszkania w cenie 2 200 simoleonów. Bliźniak(?) mieści się w spokojne okolicy Dawidowa (na zaprezentowanych zdjęciach był jeszcze w Miłowie:) ) Nie miałem pomysłu na ogród, wiec liczę na jakieś rady :)
Zapraszam :)

Bryła

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Salono- kuchnio- jadalnia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Łazienka

Obrazek

Obrazek

Pokój chłopca

Obrazek

Obrazek

Korytarz


Obrazek

Obrazek

Sypialnia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mieszkanie z góry :)

http://i.imgur.com/8i9Pm0L.jpg

http://i.imgur.com/ieUHfJu.jpg

Proszę o szczere komentarze, abym mógł dostrzec swoje błędy i nie popełniać ich w następnych budowlach :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Leśna 14

Postautor: Cain » 29 lip 2015, 19:26

Boki domu jakoś tak smutno wyglądają, bo siada układ okien + jest taka jedna, nudna ściana. Dałbym tam jakąś jedno-, dwukratkową wypustkę o szerokości sześciu kratek. :P
Tył domu nie jest specjalny, nie podoba mi się, ale jesli nie chcesz ingerować w układ pomieszczeń to trudno.

Wnętrza w porządku, ale osobiście brakuje mi przerwania tej monotonii w pokoju dziennym/kuchni. W łazience do wywalenia zielony kolor dywanika. A pokój dla dziecka zbyt wzorzysty - wystarczyłoby tylko pomalować jedną ścianę tym wzorem. Sypialnia - w porzadku poza niebieskim kolorem pościeli. W korytarzu szachownica pasuje do parku, nie do mieszkania. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Leśna 14

Postautor: smisiv » 29 lip 2015, 19:55

Z zewnętrzem chyba pozostało mi się zgodzić z postem Caina, bo o ile przód domu wygląda dobrze, o tyle boki i tył wymagają interwencji. Żywopłot i dwa drzewa to za mało by nazwać otoczenie budynku ogrodem, dobrym pomysłem byłoby zakrycie tylnych i bocznych ścian bluszczem, krzewami, drzewami, czymś, co ożywi i urozmaici domek. Poza tym w bliźniakach z reguły sąsiedzi lubią się trochę odgrodzić i z tyłu stawiają parkan albo płotek, do tego grill, może altanka, mały basen. Tu nie ma nic, a szkoda.

Wnętrza to całkowicie moja bajka i przypadły mi szybko do gustu. Widać, jak stworzyłeś białą bazę, którą uzupełniłeś kolorami w dobrej ilości. CC są dobrej jakości i jak dla mnie, dobrze uzupełniają standardowe umeblowanie. Może kilka obiektów woła o cienie. No i korytarz na piętrze.. chyba nieskończony. Poza tym nie znalazłem błędów. Szkoda, że otoczenie nie okazało się być równie dopracowane.

Mam nadzieję, że nie jestem za surowy, ogólnie budynek mi się podoba.

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: Leśna 14

Postautor: Sasha » 23 sie 2015, 18:39

Bardzo podoba mi się sypialnia, sama mogłabym taką mieć choć w innym kolorze xd
Co do pokoju chłopca przyczepię się do tapety - jest za krzykliwa, wystarczyłabym na jednej ścianie, na reszcie coś jednokolorowego.
Ogólnie mieszkanie 5/6. Mogłabym tam wprowadzić swoją rodzinkę :)

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Leśna 14

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 10:13

Jak dla mnie ten dach nad wejściem jest zbyt przytłaczający, boki i tył (tak jak poprzednicy napisali- do poprawy)
PIĘKNA SYPIALNIA!
Świetnie dobrane kolory, może trochę za dużo turkusu, ale wygląda dobrze.
Można dostać oczopląsu od tapety w pokoju dziecka xD
Ogólnie wnętrza są dobre i przy dalszej pracy możesz spokojnie wracać do tych wnętrz i się na nich wzorować.
Z wyjątkiem pokoju chłopca :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość