The Green Orange

Awatar użytkownika
Shiver
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2015, 14:16

The Green Orange

Postautor: Shiver » 28 lut 2015, 22:27

Heloł :D
Przed wami niewielkie mieszkanko, właściwie kawalerka. Semi realistic, nie do grania, nie ma zdjęć łazienki i przedpokoju bo szału nie ma z nimi, zresztą są tak małe, że sfotografowanie ich to męka.
Nazwa nawiązuje do kolorystyki no i dodatkowo tu jest taka gra słów, bo tłumaczymy ją jako zieloną w sensie niedojrzałą pomarańczę (jako owoc, nie kolor). Słabe, noale...
Endżoj! :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

(Za tymi załonami w sypialni jest wielka szafa na całą ścianę jak coś)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Green Orange

Postautor: Kasim Hazim » 01 mar 2015, 1:56

Super! Wszystko ładnie do siebie pasuje, nie ma do czego się przyczepić. Jestem na tak. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: The Green Orange

Postautor: Lunon » 01 mar 2015, 10:37

Kupiłeś mnie i to bardzo!
Wnętrza są perfekcyjnie wykonane.
Dużo w nich bieli i drewna- coś, co uwielbiam.
Obraz rośliny z zielnika nad łóżkiem- rozpływam się xD
Koniecznie chce zobaczyć więcej Twoich prac!

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: The Green Orange

Postautor: msreckless » 01 mar 2015, 10:44

architekturę w simsach dzielę na dwie kategorię: grałabym i mieszkałabym. chyba własnie stworzyłes moje wymarzone pierwsze mieszkanie. :doge: czekam na więcej prac. :>

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: The Green Orange

Postautor: smisiv » 01 mar 2015, 11:03

Skromnie uważam, że wnętrza są po prostu wspaniałe. Nie wiem, do czego się przyczepić.. Ewentualnie można by powiedzieć, że czasami jest za mocne światło? Nie no, jest doskonale XD
Tylko ciekawe, jak wygląda na zewnątrz..

Awatar użytkownika
Crux
Posty: 248
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:28

Re: The Green Orange

Postautor: Crux » 01 mar 2015, 16:57

Jaki cudny domek! :aww:
Można go gdzieś pobrać?

Awatar użytkownika
Shiver
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2015, 14:16

Re: The Green Orange

Postautor: Shiver » 02 mar 2015, 18:01

Jeeeej, dziękuję bardzo <3
Rzeczywiście, jakoś nigdy nie mogę ogarnąć oświetlenia, no ale to i tak lepsze niż męczenie się ze świecącą bielą w trójce ;)
Mam w sumie taki starszy (no z lata zeszłego roku) projekt, który by się nadawał do pokazania, ale będę musiał zdjęcia ogarnąć. Postaram się go wrzucić kiedyśtam C;
Obrazek

Awatar użytkownika
MoonWalk
Posty: 107
Rejestracja: 15 gru 2013, 3:31

Re: The Green Orange

Postautor: MoonWalk » 01 kwie 2015, 19:30

Eklektyzm to zdecydowanie nie Twoja mocna strona. Cały dom to misz-masz, bądź co bądź - całkiem niezłych pomieszczeń. Niemniej, to wszystko jakoś do siebie mi nie pasuje. Przedstawiłeś tylko wnętrza, a w dodatku jest to mieszkanie, więc swój szablonik ocen wyrzucę do kosza ;)

Zacznę od najgorszego, którym w tym wypadku jest kuchnia. Nie wiem co to za nowomoda, ale gwarantuję Ci, że nikt przy zdrowych zmysłach nie chce trzymać (wszystkich) naczyń nie schowanych do szafek. Co prawda dobrze wygląda to na programach designerskich w domkach w stylu cottage, ale jest to jeden z tych pomysłów, których nie powinno się przenosić do rzeczywistości. Z drugiej strony, Simy to nie rzeczywistość, nic się tam nie nakurzy itp. Dla mnie jednak wygląda to zupełnie nieestetycznie, a szczególnie w takiej ilości. Cała kuchnia wygląda na zaśmieconą. I jeszcze te żarówki, chyba tylko po to, żeby Sim mógł się nimi puknąć w czoło przy robieniu kolacji. Plusem jest natomiast schowanie tej wstrętnej lodówki do schowka zasuwanego dużo ładniejszymi drzwiami harmonijkowymi :)

Kącik jadalny jak dla mnie okej, jedyne co go psuje to słaba jakość CC.

Salon prezentowałby się obłędnie, szczególnie dzięki temu fenomenalnemu stolikowi, gdyby nie 2, a w zasadzie 3 rzeczy. Pierwszą z nich jest paskudny abażur, zwisający niczym jakaś wentylacyjna rura z sufitu. Dodatkowo, zasłania on obraz nad kanapą. Kolejną, już bardziej subiektywną uwagą, jest ten a'la wiktoriański dywan. Trzecie, co mi się nie podoba, to ten wielki kaktus. Wygląda sztucznie i groteskowo. A na tym "fotelu" przydałaby się jakaś poducha! Aż tyłek boli, jak się pomyśli o siedzeniu w nim :P

Sypialnia jest chyba najbardziej spójna i chyba najprostsza ze wszystkich pomieszczeń, ale to dobrze. Niewielka, chociaż zyskuje na przestrzeni dzięki jej dobremu podziałowi i genialnymi drzwiami :D (swoją drogą - gdzie to znalazłeś, dawaj strony do CC :P) Nocne szafki wyglądają niestety trochę jak z XIX-wiecznej kancelarii prawnej, niemniej jest to tylko drobny szkopuł, który nie psuje wizerunku całości pomieszczenia. Fajnie, że schowałeś szafy za kurtynami ;)

Pozostaje mi tylko jedno pytanie - gdzie Simowie kąpią się i wypróżniają? Wytłumaczenie, że nie są do grania raczej słabo odnosi się do podstawowej funkcji, jaką łazienka spełnia w każdym domu ;P
Semi realistic, nie do grania, nie ma zdjęć łazienki i przedpokoju bo szału nie ma z nimi, zresztą są tak małe, że sfotografowanie ich to męka.
Dlatego w takich przypadkach zdjęcia robi się na pełnej panoramie, co z pewnością podniosłoby walory niektórych zdjęć.

Walory zdjęć: 0,75/1
Technika: 0,75/1
Jakość wykończenia: 0,75/1
Wnętrza: 3,25/5

Ocena łączna: 5,5/8

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Green Orange

Postautor: Sasha » 23 sie 2015, 18:30

jedyne co mi się nie podoba w tym mieszkaniu to stolik do kawy ;D wymieniłabym to i mogłabym mieszkać.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość