Field Street by Ata

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Field Street by Ata

Postautor: Joan » 27 sty 2015, 20:39

Przedstawiam wam mój najnowszy projekt! Jest to stary dom, wybudowany przed wojną >D Stoi na wielkiej wsi, gdzie są tylko trzy domy. Właścicielką jest samotna kobieta, która dostała parcele po babci i przywróciła ją do stanu używalności.

Zastosowałam się do poprzednich porad - na dole scian pojawiły się listwy, obiekty nie latają, simy mają zlew XD, nie ma czerwonych ramek itp itd. Mimo wszystko proszę o szczere wytykanie błędów, które popełniłam. :)

Zapraszam!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

łazienka na parterze

Obrazek

salon i kącik do pracy

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

korytarzyk na górze

Obrazek

Obrazek

salon właścicielki

Obrazek

Obrazek

łazienka na piętrze (w tym oknie są jeszcze żaluzje, ale Ata fotograf nie potrafi zrobić zdjęcia na którym będzie wszystko widać *jak włączę simsy to wrzucę zdjęcie z żaluzjami*)

Obrazek

Obrazek


Enjoy!
Obrazek

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Field Street by Ata

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 27 sty 2015, 20:42

Domek z zewnątrz dupy nie urywa, ale środek... <3
Muszę jej teraz poszukać ok.

Nie mam się do czego przyczepić. Kompletnie do niczego :D Piękne kolory, styl, mebelki. <3 Ach, zamieszkałbym. :3

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Field Street by Ata

Postautor: exodus » 27 sty 2015, 20:46

Bardzo przyjemnie urządzone aczkolwiek z zewnątrz nie przypomina domu zbudowanego przed wojną XD
Przyczepię się do łazienki na piętrze, jak masz złote krany w wannie to niech też będą na umywalce, a nie że tu złoto tam srebro to gryzie >_>
KasimEdit: No bez przesady...

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

Re: Field Street by Ata

Postautor: nie dam się pasożytom » 27 sty 2015, 21:21

Hejka! Bardzo spodobał mi się ten dom :) Nie ma to jak, hmm - powrót do klasyki! :D Generalnie najbardziej podoba mi się przejście z jadalni do kuchni - bardzo praktyczne ;) Kuchnia funkcjonalna, to na plusik! Okienko w ścianie też niczego sobie :wub:
Ach, sypialnia! <3 <3 <3 :sweet: jest tak ładniutko, że nie mogę się napatrzyć, a łazienka też mi się podoba - chociaż te krany raz złote raz srebrne serio gryzą po oczach :D

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Field Street by Ata

Postautor: Dolce_Lamiya » 28 sty 2015, 12:49

Z zewnątrz dom prezentuje się pięknie. Dlaczego zlew nie jest obok innych szafek? :(
Jadalnia, łazienka tez jest super. W salonie mogłaby być inna ściana, tzn. cała w te kwiatki, które są obok. Schody wcale tam nie pasują. Reszta na wielki plus.
I tak poza tym pomyliłaś nazwę. Zamiast salon właścicielki powinno być sypialnia :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Field Street by Ata

Postautor: Shattered » 28 sty 2015, 17:25

Zacznę od dołu :P
Najmniej podoba mi się łazienka. Jak już wspomnieli, tu złoty, a tam srebrny kran..
Czyli jak dobrze wiedzę, łazienka jest 2x3 kratki?
Ta wanna dziwnie mi wygląda. Nie jestem jakoś przekonana do takich wolnostojących wanien. Ładniejsza wg mnie byłaby zabudowana, ale wtedy musiałoby być inne okno
Na tym stoliku mogłaś dodać jakieś łazienkowe drobiazgi, tam na tej dolnej półce ;)

W sypialni z mebli mamy tylko łóżko i 2 szafeczki? Muszę przyznać, że faktycznie ładnie to wygląda. Aczkolwiek nie wiem czy ten kwiatek na szafeczce obok łóżka to dobry pomysł :)

W korytarzyku na górze nie podoba mi się ten kwiat na komodzie. Mogłaś tam dać np. książki.
Nie jestem też przekonana do tego lustra i tapety z kroplami. Ładna podłoga i ta druga ściana

Salon i kącik do pracy
.. te schody niszczą wszystko. Wg mnie burzą harmonię wnętrza. Nie podoba mi się ta tapeta oraz ta lampa pomiędzy biurkiem i stojakiem z książkami.

http://i.imgur.com/fmeOiHy.png To wygląda niesamowicie :sweet: Tylko ten kwiatek za wysoki. Wyobraź sobie, że jesz z kimś kto siedzi naprzeciwko Ciebie kolację i musisz przechylać się, aby go widzieć bo ten wazon zasłania Ci widok.
A to nie wazon :curious: Pusty słoik i wazonik stojący na książkach.....
No nie wiem, ja dałabym na stół jakiś malutki kwiatek ^^
I dywan położyłabym dokładnie pod stół


http://i.imgur.com/2Ug4s1T.png tutaj nie rozumiem tego natłoku kwiatków na blacie ani tych obrazów nad nim.. Wciąż nie mogę się przekonać do tapety wzorzystej w kuchni..
Aczkolwiek kuchnia miła dla oka ;)

http://i.imgur.com/ct7u1Dg.png te coś z cyframi zbędne..

Powinnaś dostać klapsa za to, że tylko jedne zdjęcie domu z zewnątrz soft9
I nie, nie chodzi mi o 50 zdjęć, ale po jednym z każdej strony soft1

Tak czy siak, jak dla mnie z zewnątrz tzn. wejście jest całkiem przyjemne. Ta roślinka po lewej jest urocza :wub:
Tego aniołka bym stamtąd wywaliła :curious:
Ładna elewacja.. Ale jak prezentuje się dom jako bryła? Szkoda, że nie dałaś też rzutów ;)

Wg mnie o wiele lepszy niż Świąteczny Loft ^^
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Field Street by Ata

Postautor: Jackob » 28 sty 2015, 18:23

Gdzie jakiekolwiek zdjęcia pokazujące bryłe domu? .-. Zrzutu pomieszczeń również brakuje. :/
Mogłabyś powiedzieć mi skąd masz ten wieszak w 'korytarzyku'? ^^
Tak jak mówi Shatt, mogłabyś usunąć te cyferki. Nie są tam potrzebne. ;) Ładnie wyglądałaby tam większa tablica korkowa. Kuchnia mała, ale przytulna. Kosztem okna proponuje postawić tam jeszcze jedną szafkę. Obecnie tylko jeden blat kuchenny wolny.
Korytarzykowi na piętrze, salonowi nie mam nic do zarzucenia. Podobają mi się.
Sypialnia niespecjalnie mi się podoba, pewnie to przez mój gust. :P

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Field Street by Ata

Postautor: Eq » 28 sty 2015, 20:58

Gdzie jakiekolwiek zdjęcia pokazujące bryłę domu? .-. Zrzutu pomieszczeń również brakuje. :/ [2]
Kuchnia według mnie jest zdecydowanie za mała. To okno w kuchni i kwiatka mogłaś sobie odpuścić, na rzecz kolejnego blatu kuchennego.
Jadalnia jest nawet okej.
Nie podoba mi się to, że prawie wszędzie są wzorzyste ściany.
Korytarzyk na górze jest fajny.
Sypialnia jest chyba najlepszym pomieszczeniem w domu. Jest taka romantyczna. :wub:
No łazienka... Nie podoba mi się to, że wanna ma złoty "kran" a w reszcie łazienki jest srebro. Już ktoś się tu o tym wypowiadał, i naprawdę to nie wygląda dobrze. No i jeszcze jest tam strasznie... sterylnie. To chyba to słowo. Zero kolorów, brak dywanu, jak już są jakieś ozdoby to jest ich mało.
Ogólnie średnio mi się podoba.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Field Street by Ata

Postautor: Kasim Hazim » 30 sty 2015, 2:15

Ładny domek, podoba mi się. Wszystko do siebie pasuje, wszystko dobrze dobrane - jestem na tak. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Field Street by Ata

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 10:03

Brakuje mi zdjęć bryły i rzutów :P
Fantastyczne tapety.
Te małe akcenty intensywnych kolorów- żółty płaszcz na wieszaku, zielony i głęboko pomarańczowy ręcznik w łazience, tulipany i czerwona parpyka. Uwielbiam takie zagrania.
Śliczne są te wnętrza ^^


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość