Park w Apple Island

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Park w Apple Island

Postautor: Dolce_Lamiya » 22 sty 2015, 18:31

A wiec tak. Większość osób wie, że budowałem domy i pokazywałem je w tym temacie: viewtopic.php?f=252&t=1681
Niestety miasto stracone, ale NADAL BUDUJE :)
W nowym otoczeniu obiecałem sobie, że wszystkie parcele będę budował sam, a jak mi wychodzi, to oceńcie sami.
Tak jak nazwa tematu wskazuje dziś pokażę Park w otoczeniu Apple Island.
Zapraszam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Park w Apple Island

Postautor: msreckless » 22 sty 2015, 18:57

strasznie rozmyta jakosc ci wyszła. :v park z potencjałem, ale jest taki strasznie jałowy. poszalałabym z roslinnoscią. XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Park w Apple Island

Postautor: Cain » 22 sty 2015, 19:03

Park nie należy do najgorszych, ALE jest bardzo, bardzo pusty. Brakuje mi zabawy terenem (jakieś pagórki czy coś) oraz koniecznie więcej roślinności. To "trójkowe" pokrycie terenu nie za bardzo mi się podoba (dziwne jest samo to "kratkowanie" go, wygląda mega nienaturalnie). Popracuj jeszcze trochę.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Park w Apple Island

Postautor: Joan » 22 sty 2015, 19:11

Po pierwsze muszę napisać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Podoba mi się obróbka i w twoim budowaniu widać ogromną poprawę. :)
Od początku - zmieniłabym ten mur na jakiś przyjemniejsze ogrodzenie. :) Fontanna mogłaby być bardziej po środku, bardziej widoczna. Bardzo podoba mi się to kamieniste pokrycie terenu, sama mam je w grze i często używam. Plac zabaw jest świetny, to znaczy te obiekty. Sama używam tych huśtawek non stop, są meega przyjemne dla oka. Sama wolałabym się bawić na takich, niż na tych eaxistowych metalowych i odpychających >D Te wytarcia obok bramki (pokrycie terenu, piasek) są trochę zbyt regularne wg mnie. Nie podoba mi się ten staw, to znaczy sam w sobie jest okej tylko to ogrodzenie tak blisko mi nie pasuje, ale to tylko moje widzimisię. Albo mi się wydaje... albo brakuje oświetlenia >D
Park sam w sobie jest przyjemny i na pewno miły dla starszych dzieci. Chociaż bardziej podchodzi mi to pod plac zabaw, bo z parku widzę tylko jezioro i fontanne. W simsach jest tyle ciekawych obiektów. Czemu nie dałeś tam szachów, wrotkowiska, tego typka co uczy tańczyć, albo Żywego Posągu? Chociaż grill, skoro to park! W każdym razie - mimo wszystko podoba mi się ta prostota, to ze nie napaćkałeś miliona krzaków i ławek i dziwnych ozdóbek. Czekam na więcej projektów, może trochę bardziej skomplikowanych :>
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Park w Apple Island

Postautor: Shattered » 25 sty 2015, 11:58

Razi mnie ta pustka dookoła parceli. W panelu okolicy dodaj jakieś drzewa czy dekoracje, z pewnością ładniej będzie wyglądać :)
Nie podoba mi się pokrycie terenu, wg mnie ładniej by było gdybyś porobił jakieś ścieżki
Mało roślinności w tym parku. Wygląda strasznie pusto :( Fontanna raczej gdzieś na środku powinna stać, szkoda że nie postawiłeś tego stoiska z kawą :)
Ten staw również raczej gdzieś na środku bym widziała, a nie w kąciku ;)
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Park w Apple Island

Postautor: Dolce_Lamiya » 25 sty 2015, 14:31

Dziękuję za komentarze :)
msreckless pisze:strasznie rozmyta jakosc ci wyszła. :v park z potencjałem, ale jest taki strasznie jałowy. poszalałabym z roslinnoscią. XD
Jakość zdjęć nie wiem dlaczego jest rozmyta i sam się zastanawiam :/
msreckless pisze: park z potencjałem, ale jest taki strasznie jałowy. poszalałabym z roslinnoscią. XD
Cain pisze:Park nie należy do najgorszych, ALE jest bardzo, bardzo pusty.


Gdybym dał więcej roślinności, to ciężko byłaby się poruszać i grać, a park służy do gry :)
Cain pisze:Brakuje mi zabawy terenem (jakieś pagórki czy coś)
Plac zabaw jest, ale pagórki nigdzie by mi się już nie zmieściły :/ Jak będę robił park na większej parceli to wezmę to pod uwagę.
Cain pisze:To "trójkowe" pokrycie terenu nie za bardzo mi się podoba (dziwne jest samo to "kratkowanie" go, wygląda mega nienaturalnie). Popracuj jeszcze trochę.
Masz racje. Droga rzeczywiście jest taka kratkowa i na pewno zostanie zmieniona :) Dziękuję za komentarz :)
Ata pisze:Po pierwsze muszę napisać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Podoba mi się obróbka i w twoim budowaniu widać ogromną poprawę. :)
Dziękuję. Również ją widzę i wziąłem niektóre uwagi do siebie z poprzedniego tematu, np. budowanie na mniejszych parcelach :)
Ata pisze:Od początku - zmieniłabym ten mur na jakiś przyjemniejsze ogrodzenie. :)
A mi mur pasuje :)
Ata pisze:Fontanna mogłaby być bardziej po środku, bardziej widoczna.
Rozmieszczenie różnych rzeczy na to nie pozwalało :(
Ata pisze:Plac zabaw jest świetny, to znaczy te obiekty. Sama używam tych huśtawek non stop, są meega przyjemne dla oka. Sama wolałabym się bawić na takich, niż na tych eaxistowych metalowych i odpychających >D
Mi również się podoba. Te metalowe są zbyt połyskujące i nie pasowały by tutaj.
Ata pisze:Park sam w sobie jest przyjemny i na pewno miły dla starszych dzieci.
Zależało mi przy jego robocie, aby przychodzili do niego rodzice z dziećmi, a staw dla zakochanych.
Ata pisze:W simsach jest tyle ciekawych obiektów. Czemu nie dałeś tam szachów, wrotkowiska, tego typka co uczy tańczyć, albo Żywego Posągu? Chociaż grill, skoro to park!
Żywy posąg dałem :) Reszta się nie zmieści, chociaż spróbuję :)
Ata pisze:W każdym razie - mimo wszystko podoba mi się ta prostota, to ze nie napaćkałeś miliona krzaków i ławek i dziwnych ozdóbek. Czekam na więcej projektów, może trochę bardziej skomplikowanych :>
Zgadzam się z tym. Może z czasem pojawia się skomplikowane budowle, chociaż wolę prostotę :)
Dziękuję za komentarz :)
Shattered pisze:Razi mnie ta pustka dookoła parceli. W panelu okolicy dodaj jakieś drzewa czy dekoracje, z pewnością ładniej będzie wyglądać :)
Drzewa są tylko zdjęcia robiłem tuz przed ich ustawieniem. Dowodem tego jest to zdjęcie. https://41.media.tumblr.com/a9ef6a0b1b4 ... 3_1280.jpg

Dziękuję jeszcze raz za komentarze :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Park w Apple Island

Postautor: Joan » 25 sty 2015, 15:54

Faktycznie jest żywy posąg, ale stoi w takim miejscu, że w ogóle go nie widać. Zajmuje tylko dwie kratki, więc mogłeś go dać gdzieś bardziej po środku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Park w Apple Island

Postautor: Kasim Hazim » 30 sty 2015, 2:17

Więcej roślin, jakiś krzewów czy coś i będzie świetnie, bo park ma potencjał. :P Podoba mi się, wszystko położone w dobrym miejscu (prócz posągu jak dla mnie xD), ino tak jak mówię - pokombinują z roślinnością.
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Park w Apple Island

Postautor: Pappy » 10 lut 2015, 14:41

Urocze, ale jak wszyscy powiedzieli - mało roślinności ;_;

PS: Skoro to jest park, to czemu w dziale "Mieszkalne"? ;-;
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Park w Apple Island

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 10:07

Pusto, elementy poukładane losowo, bez przemyślenia.
Teren pokolorowany zbyt mechanicznie, i te krawędzie w kwadratach ;_;
Trzeba tę parcelę jeszcze dopracować, ładne zdjęcia :)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość