Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPaluszków

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPaluszków

Postautor: Dolce_Lamiya » 16 lis 2014, 18:30

Cześć :)
W tym oto temacie przedstawiał będę wszystkie budynki jakie znajdują się w moim miasteczku Käsebrot . Parcele są wybudowane przeze mnie ( niektóre domy są przebudowane, ale o tym później).
Jeżeli ktoś będzie zaglądał do tego działu, to będzie mi bardzo miło :)
Wiec pierwszym budynkiem jakim zaprezentuje będzie.
Restauracja Czerwień
Parcela:Publiczna
Typ:Restauracja

Zdjecia

Budynek z zewnątrz

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Budynek wewnątrz

Obrazek

Obrazek

Łazienka dla mężczyzn jest taka sama, tylko w kolorze czarnym

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zrzuty

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: aesthetea » 16 lis 2014, 18:36

Zacznę tak, bryła nieciekawa, taki klocek, nudna. Wnętrze również nie za ciekawe, jest dość pusto, gołe ściany żadnych ozdób. Przypuszczając, że to ma imitować rzeczywistość, nie dawałabym krzeseł i stolików zaraz przy dziurze w podłodze od schodów. soft9

edit. Jeszcze te "tanie" lampy rzucają się w oczy. W kuchni okay, mogą być, ale w wejściu i na sali dałabym jakieś inne.
Obrazek


Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: Shattered » 16 lis 2014, 21:02

Matuchno kochana!
Przykro mi, ale to jedna z najgorszych parcel jaką widziałam :O
Okropna pustka z zewnątrz, a w środku jakby rozkradli ją złodzieje :O :O
Łazienka mnie przeraża, ta pustka, ponurość
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: smisiv » 16 lis 2014, 21:15

Heh, najgorsza parcela to na pewno nie jest. Ale pozostała chyba gdzieś w roku 2006, a od tamtego czasu wymyślono już wiele ciekawszych. Głównym winowajcą pustki jest przeskalowanie. Obiekt jest za duży i spokojnie mógłby być dwa razy mniejszy, a i tak pomieściłby wszystkie meble, które już w nim są. Poza tym kreatywność, gdzie ona się podziała? Brak ogrodu, zabawy terenem. Cztery drzewa i to wszystko.

Zdjęcia ładne i dobrze pokazują obiekt, ale przecież wiemy, nie o to tutaj chodzi.
Start słaby ale mam nadzieję że potem będzie już tylko lepiej. ^^

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: msreckless » 16 lis 2014, 21:24

to ja żeby nie było za smutno w tym temacie powiem, że fajna nazwa otoczenia XD

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: Dolce_Lamiya » 19 lis 2014, 18:54

Dzień dobry wszystkim :) Po kilku dniach stężonej nauki postanowiłem znowu coś wrzucić, ale najpierw komentarze :)
teaplease. pisze:Zacznę tak, bryła nieciekawa, taki klocek, nudna.
To lepiej, żeby ta restauracja, byłaby we wszelakie strony powyginana.
teaplease. pisze:Wnętrze również nie za ciekawe, jest dość pusto, gołe ściany żadnych ozdób.
Przyznam, że wieje pustką. Następnym razem postaram się ozdobić ściany i dodać kilka elementów dekoracyjnych :) Dziękuję za komentarz.
Ultraviolence pisze:Matuchno kochana!
Przykro mi, ale to jedna z najgorszych parcel jaką widziałam :O
Okropna pustka z zewnątrz, a w środku jakby rozkradli ją złodzieje :O :O
Łazienka mnie przeraża, ta pustka, ponurość
Chcę pustkę uzasadnić tym, iż to był mój 1 budynek wybudowany samodzielnie.
Restauracji jeszcze nikt nie okradł.
Dziękuję za komentarz.
Smiś pisze:Obiekt jest za duży i spokojnie mógłby być dwa razy mniejszy, a i tak pomieściłby wszystkie meble, które już w nim są. Poza tym kreatywność, gdzie ona się podziała? Brak ogrodu, zabawy terenem. Cztery drzewa i to wszystko.
Przetestuję i postaram się zmniejszyć ten budynek. Nie ma zabawy dla dzieci, gdyż nie widziałem takiej poważnej restauracji, która miałaby teren zabaw dla dzieci. I sprawa roślinności. Wyobraź sobie gdyby było jej tam tak dużo (dajmy na to 10 drzew i krzewy). Wtedy moim zdaniem byłoby tego zbyt wiele. Dziękuję za komentarz.
msreckless pisze:to ja żeby nie było za smutno w tym temacie powiem, że fajna nazwa otoczenia XD
Bardzo dziękuję :)

Dziękuję wszystkim za komentarze. Motywują mnie one do dalszej pracy, ale na razie nauka, więc nowe domy, budynki nie są wznoszone. Na szczęście mam kilka jeszcze budynków, które wybudowałem po restauracji. Kolejnym budynkiem, jakim zaprezentuję będzie Kapliczka, w której moje simy biorą śluby i znajduje się tam jeszcze cmentarz. Bryłę było mi dosyć ciężko pokazać, ale widać ją mniej więcej na zrzucie. Drzew jest tyle, ponieważ ta parcela została wybudowana w terenie, w którym znajdował się mały las. Z czasem zostanie on do końca wycięty. Nikt tam jeszcze nie został pochowany, choć za kilka dni trafi tam Winnocenty Walasiak.

Kapliczka z cmentarzem
Parcela:Publiczna
Typ:Kapliczka z cmentarzem.

Zdjęcia

Budynek z zewnątrz

Obrazek

Obrazek

Budynek wewnątrz

Wejście

Obrazek

Obrazek

Zrzuty

Cała parcela

Obrazek

Kapliczka

Obrazek

Zapraszam do komentowania.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: Shattered » 19 lis 2014, 19:34

Cóż. Kapliczka mogłaby być bardziej w głębi tego.. lasu :)
Wnętrze znów puste no i jak na miejsce w którym ktoś miałby brać ślub, to zbyt ponure

Bardzo ładny pomnik.

Cmentarz.. Hmm dziwnie mi wygląda ten taki ciąg, wg mnie ładniej by było gdyby w środku tego lasku były takie aleje z grobami. No, ale każdy ma inny gust.

Czekam na kolejne parcele ;)
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: smisiv » 19 lis 2014, 22:20

LepkiePaluszki23 pisze:
Smiś pisze:Brak ogrodu, zabawy terenem.
Nie ma zabawy dla dzieci, gdyż nie widziałem takiej poważnej restauracji, która miałaby teren zabaw dla dzieci.
"zabawa terenem" miała oznaczać modyfikację wysokości, jakies wzniesienie, spadek, może pagórek. Nie plac zabaw. XDD

Co do kaplicy, faktycznie mogłaby być bardziej w głębi lasu. Bryła jest ok, ale dach wieżyczki zbyt duży, powinien być dopasowany wielkością do ścian. Z tego co widzę trzeba go "cofnąć" o jedną kratkę wgłąb i będzie ok. Wnętrze znowu trochę puste, w kapliczkach z reguły na ścianach wiszą obrazy drogi krzyżowej. Zastąpienie ambony łukiem weselnym nie ratuje sytuacji, logicznie rzecz ujmując z tymi brakami jest to teraz sala ślubów. ;) Nawalenie drzew widoczne na rzucie, bardzo słabe.. tak się robiło gdy w trybie budowania nie było wiele roślinności, ale i taj przynajmniej dodawano krzewy i zmieniano podłoże. I właśnie to radzę zrobić, jak ma być las, to niech już faktycznie nim będzie.
Edit. I radzę też zmienić podłogę w budynku na jakiś granit, cement nie jest właściwym wyborem XD

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: Kasim Hazim » 30 sty 2015, 2:13

Restauracja mi się nie podoba, nie robi wrażenia za bardzo, nie odczuwa się żadnego "wow" gdy się patrzy. Kościółek też mi się średnio podoba, nic szczególnego, wszystko takie zwyczajne. Obie parcele momentami wydają się puste.. Ale cóż, nie zniechęcaj się i buduj dalej. ^^
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Parcele mieszkalne i publiczne z miasteczka LepkichPalus

Postautor: Lunon » 13 sie 2016, 10:00

A mi ten rudy klocek się w podoba xD
Jakby jeszcze na elewacji pojawił się jakiś bluszcz, drewniany strop to byłoby super.
Wnętrza są za puste, za sterylne.
Kaplica rzeczywiście mogłaby być w środku tego lasu.
Niestety nie podoba mi się.
Brakuje mi w niej po prostu pomysłu.
Zacznij oglądać jakieś budynki i staraj się odwzorować je w grze, z pewnością ułatwi Ci to przyszłą pracę ^^


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość