Leśna 47

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Leśna 47

Postautor: Dolce_Lamiya » 22 sie 2017, 16:02

Na wstępie zaznaczę, że nazwa tematu odnosi się do nazwy domu po remoncie (czyli jak już się znajduje w moim otoczeniu - Dawidowie). Nie pamiętam jak ten domek nazywał się w Miłowie.
Ostatni domek jaki wstawiałem to ponad dwa lata temu. Także dziś pod wpływem braku chęci na kierowanie simami, a zachętą na przerobienie jakiegoś domku, z mojego ulubionego otoczenia - Miłowa, Zapraszam na prezentację! Na samym początku pokazane są zdjęcia domu przed. Nie ma ogrodu, bo nie miałem na niego pomysłu :/ Brak żyrandoli spostrzegłem dopiero przy obróbce zdjęć, więc je dodam jak będę w grze. Brak jest również zdjęć drugiej łazienki z powodu braku możliwości wykonania w niej zdjęcia.
Zapraszam ^^

PRZED
Obrazek
Rzut 1 wersji PRZED
Rzut 2 wersji PRZED

PO
Obrazek

Obrazek

Salono-jadalnio-kuchnia.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Łazienka na parterze.

Obrazek

Obrazek

Sypialnia rodziców.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pokój dziewczynki.
Obrazek

Obrazek

Pokój bliźniaków (w domyśle 2 chłopców).
Obrazek

Obrazek

Rzut 1 PO
Rzut 2 PO

Zapraszam do komentowania
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Leśna 47

Postautor: książę » 25 sie 2017, 23:33

Ten dom wygląda jakby pozował do działu wnętrzarskiego jakiejś grażyńskiej gazety typu „Chwila dla Ciebie”. Jest okropnie nijaki!

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Leśna 47

Postautor: Smustle » 25 sie 2017, 23:46

Podoba mi się ^^ Z zewnątrz jest bardzo uroczy, szkoda że nie zrobiłeś ogródka, idealnie pasowałyby jakieś słoneczniki i grządki z warzywami. Salono-kuchnio-jadalnia jest super, te zielone akcenty bardzo ładnie wyglądają. Zmieniłabym kanapę na jakąś ciut nowocześniejszą (bardziej kanciastą, kształtem pasującą do krzeseł). Łazienka jest spoko, szału nie ma, ale sama nie mam zwykle pomysłu na łazienki xD Sypialnia fajna, natomiast pokoje dzieci strasznie smutne i ponure, zdecydowanie zbyt puste, dodałabym tam jakieś wesołe obrazki i inne tego typu dekoracje na ścianach, może jakieś naklejki i więcej zabawek.
Obrazek

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Leśna 47

Postautor: aesthetea » 26 sie 2017, 0:08

Pierwsze co mi się narzuca na myśl, to że jest trochę pusto, zwłaszcza widać to na ostatnim zdjęciu. Najbardziej chyba podoba mi się z całości kuchnia, pasuje kolorystycznie i nie ma tego uczucia pustoty. Łazienka natomiast jak dla mnie ma źle skoordynowaną kolorystykę, umywalka, toaleta i wanna zupełnie nie pasują, lepiej by użyć tutaj jakiś zestaw. Przyczepię się jeszcze do pokoju dziewczynki, a dokładnie szafy zasłaniającej okno.
Tak jak mówiłam, więcej ozdób, przedmiotów żeby jakoś nadać charakter, ale pamiętaj też żeby kolorystycznie wszystko pasowało!
Obrazek


smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Leśna 47

Postautor: smisiv » 27 sie 2017, 0:47

Racja, brakuje tutaj dodatków i czegoś, co dodałoby domkowi więcej charakteru. Ale to na pewno nie znaczy, że go tu zupełnie nie ma. Jest sporo kolorów i wszystko bardzo dobrze dobrane, ale zawsze może być lepiej. Ogólnie - wszystko na swoim miejscu, ale przydałoby się jeszcze doszlifowanie detali. No i ogródek.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Leśna 47

Postautor: Lenna » 27 sie 2017, 14:26

Domek jest poprawny, ale tak jak napisali poprzednicy, brakuje mu charakteru. W środku wieje pustką, przydałoby się więcej dekoracji, jakiegoś zagracenia pomieszczenia, cokolwiek co by pokazało, że ten dom żyje i jego właściciele również soft9 Wszechobecne białe ściany niezbyt mi się podobają, ja bym dała chociaż w jednym miejscu jakąś tapetę czy żywszy kolorek.
Nie współgra mi też wnętrze z wyglądem zewnątrz, bo zewnątrz ma fajny ciepły kolorek a w środku czuć zimno, pomimo kolorowych elementów. No i szkoda że nie ma ogrodu.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Leśna 47

Postautor: ollie » 02 wrz 2017, 18:52

Kolory są fantastycznie dobrane i dom wygląda lepiej niż przed remontem, ale jak poprzednicy, uważam że jest trochę zbyt pusto, jakby ten dom był przygotowany pod wprowadzenie się nowych simów, chociaż plakaty w jednym z pokoi zaprzeczają tej myśli. Poza tym ni podobają mi się drobnostki jak meble zasłaniające okna.

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Leśna 47

Postautor: Joan » 21 wrz 2017, 16:47

Strasznie tu pusto. Nie ma roślinności przed domem (oprócz drzewa xd), oprócz tego żadnych bibelotów w środku, puste ściany. Poza tym dom jest zimny, nie chciało ci się nawet wybrać innych kolorów ścian. Skoro to dom dla rodziny to według mnie białe ściany w całym domu ujdą tylko wtedy, gdy rozświetli się je jakimiś dodatkami. Jakieś firanki w oknach? Chociażby w łazince, lol. Poza tym moim zdaniem nie radzisz sobie z łączeniem kolorów. Dom mocno średni, robiłeś już lepsze.
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości