Assasino

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:24

Assasino

Postautor: Loki » 23 gru 2013, 18:28

Nie wiem kto z was zagląda na społecznościowe. Ale po zobaczeniu pięknej pracy Raszpli stwierdziłam że i ja ma się czym pochwalić ( mam nadzieję że jest czym) Praca jest zrobiona na konkurs poczatku 2012 roku. Pałac z tyłu parceli to już rzut na taśmę, zmęczona byłam i zbudowałam go badzo szybko. Całoś to 64x64
Miłego oglądania :DD

Moja Wizja Świata Przedstawionego


Obrazek

Obrazek

Obrazek


"Opuścili pałac i trzymając się pod rękę, poszli w kierunku katedry, do niewielkiej dzielnicy, gdzie wielu florenckich artystów miało swoje warsztaty i pracownie. Niektóre z nich, takie jak te należące do Verrocchia lub do wschodzącej sławy, Alessandra di Mariano Filipepi, który zyskał już przydomek „Botticelli”, były przestronnymi, tętniącymi życiem pomieszczeniami, gdzie asystenci i praktykanci ucierali kolory i mieszali pigmenty. Inne zaś przedstawiały się znacznie skromniej."*


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


"Przy drzwiach podle wyglądającej gospody stały osiodłane i gotowe do jazdy dwa kasztanki, masywne i silne. Poobijany szyld nad wejściem oznajmiał, że gospoda zwie się Pod Śpiącym Lisem."*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

"Udał się za nią, przemykając dyskretnie wzdłuż stoisk i starając się, by go nie zauważyła. Trzy, może cztery razy musiał chować się za któryś ze straganów, a potem, gdy opuściła już plac targowy, dać nura w drzwi jednej z mijanych kamienic, ale koniec końców udało mu się dojść za nią praktycznie do wejścia do jej rodzinnej rezydencji, przy której jakiś mężczyzna zagrodził jej drogę."*

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Parcelka jest czysta bez CC. Niestety na wnętrza zabrakło mi czasu, zresztą to nie był wymóg konkursu
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: pomarańcza

Postautor: Stara-Raszpla » 25 gru 2013, 6:42

wlasnie moja praca przestala mi sie podobac.. to jest dopiero cudo !! :P jestem zazdrosna...

normalnie depresja ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Loki
Posty: 17
Rejestracja: 15 gru 2013, 17:24

Re: pomarańcza

Postautor: Loki » 25 gru 2013, 9:06

Temat to była Moja Wizja Świata Przedstawionego, pomiedzy zdjęcia wrzuciłam cytaty które trzeba było zwizualizować.

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: pomarańcza

Postautor: Jackob » 25 gru 2013, 10:20

Parcela nadaje się do simowej francji lub Monte Vista.
Znakomicie Ci wyszła, jeszcze bez cc! Nie wiem na co pierwsze patrzeć.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: kiss

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 23:08

Woow, szacuneczek.
Ileż musiałaś spędzić czasu, żeby tak dopracować tę ogromną parcelę *-*
Wygląda genialnie, jakby żywcem wyjęta z serialu Gra o tron lub coś w podobnym klimacie.
Jestem oczarowany.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość