Nocturne No.1

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Nocturne No.1

Postautor: Shattered » 06 lip 2016, 12:49

Nocturne No.1

_________________


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 lip 2016, 13:05 przez Shattered, łącznie zmieniany 1 raz.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: Nocturne No.1

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 06 lip 2016, 12:59

Nie podoba mi się sypialnia na piętrze oraz łazienka :P
Tak samo bryła. Dziwnie wygląda. (jak taki klocek trochę)
A poza tym jest przyjemnie :P


PS: Są dwa takie same zdjęcia

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Nocturne No.1

Postautor: Kapitan Indra » 07 lip 2016, 23:19

Shatt. Bryła jest super, kolejny z Twoich malutkich domków, a w środku przyczepię się tylko do tych krzykliwie pomarańczowych kafelków w łazience no i ogólnie ta zielona tapeta w większości pomieszczeń - trochę zbyt intensywna. Poza tym domek mnie się podoba ^^
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Nocturne No.1

Postautor: Hanka Milanka » 08 lip 2016, 15:00

Moje odczucia w większości pokrywają się z kaczuszką - bryła trochę na nie (ale w sumie kim ja jestem, żeby to oceniać jak to jest też moja największa zmora </3), sypialnia na piętrze też na nie (jestem wielką przeciwniczką zielonych drewnianych mebli) poza tym za dużo według mnie drewna na ścianach w kuchni - albo w drewnie ściana z oknem, albo te 2 za szafkami :D

Podoba mi się za to rozkład pomieszczeń i ogólnie reszta domku, zielone ściany wcale mi nie przeszkadzają :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Nocturne No.1

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 22:49

Ja właśnie jestem zachwycony!
Bardzo oryginalna bryła, ciekaw wejście do domu.
Delikatnie zaznaczony ogród, którego praktycznie nie ma, ale nie wieje tam pustką.
Dom z zewnątrz prezentuje się bajecznie.
Wnętrza, jak zwykle perfekcyjne.
Uwielbiam Twoje prace <3

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Nocturne No.1

Postautor: Rai » 03 sty 2017, 10:34

Dom od frontu jest ładnie zakrzaczony, za to po bokach i z tyłu już to kuleje. ;)
Ogólnie domek wygląda fajnie,fajna jaskółka, fajny ganek... Ale jest coś dziwnego z dachem. Jest jakiś taki wielki, szeroki... Wygląda zbyt masywnie.
W sypialni niestety nie podobają mi się meble - chodzi o te szafeczki rodem z klubu ogrodniczego, zbite z zielonych desek... Nie są zbyt fajne. Za to ciekawa pościel. :D
Fajny kącik z TV, podoba mi się szczególnie ta półeczka i lampa przy kanapie. Przyczepiłabym się tylko do tego koloru ścian... Jest strasznie mocny i intensywny. :/ O, widzę gniazdko! :D (Już zaczęło mi grzejników brakować. Mają ogrzewanie podłogowe? :D)
Kuchnia bardzo fajna. Super wygląda to drewno na ścianach, ale nie dawałabym go na wszystkich. Może ta ściana z oknem lepiej wyglądałaby np. biała lub beżowa? Płytki trochę się gryzą z otoczeniem. Ale jest grzejnik! :D Fajnie, że dbasz o szczegóły jak okap, przyrządy kuchenne, przyprawy, owoce, kontakt nad blatem. Zawsze masz tak realistycznie dopracowane wnętrza. ^^
Pokój nastolatka/i, strasznie... Taki pstrokaty? Niby kolory zgaszone w większości, ale tu beż, tu zieleń jasna, tu zgaszona, biel, czerń, błękit, cyan... Straszna feeria barw.
Te pstrokate kafelki w łazience + ta umywalka? Nie za bardzo...
Ogólnie do kilku rzeczy przyczepić się mogę, ale baaardzo lubię Twoje wnętrza i z przyjemnością je zawsze oglądam. Dziękuję. <3


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość