Dom rodziny Wichura.

Awatar użytkownika
severuska
Posty: 161
Rejestracja: 23 sty 2015, 10:38

Re: Dom rodziny Wichura.

Postautor: severuska » 13 sty 2016, 23:28

O nawet dom pokazany od rodzinki Wichura ;)
Czy nie jest to normalny maxisowy dom z działki i z czasem rozwinięty i powiększony?
Najbardziej spodobała mi się sypialnia Kazimierza i Gustawa - taki klimatyczny, przyjemny, jeszcze brąz i odcienie pomarańczy, które uwielbiam.
Zauważyłam wszędzie dużo obrazów namalowanych przez simy, które z początku mnie raziły ilością, ale potem stwierdziłam...że pasują i to bardzo ^^
Domek mi się podoba, taki zwyczajny, bez cc, rodzinny i po "rozbudowie", bez żadnych ekscesów i kombinowania.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Dom rodziny Wichura.

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 22:33

Bardzo ciekawy pomysł na wnętrza.
Nie wiem, czy taki przepych mi się podoba, ale jest z pewnością intrygujący.
Pomysł na samą bryłę podoba mi się bardzo i te brązy, super ^^

Rai
Renciści
Renciści
Posty: 734
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Re: Dom rodziny Wichura.

Postautor: Rai » 03 sty 2017, 22:19

Od zewnątrz fajna bryła. Taka życiowa, ale tez nie kloc po prostu. :D Co się mogę przyczepić to ogólny brąz i beż. Trochę się to zlewa, można je było czymś przełamać. :)
Kuchnia jest po prostu boska. :D Gary, naczynia, ryba, obrazki etc. uwielbiam takie dodatki. Bardzo mi się podoba.
Buty przy drzwiach na plus, niestety często zapominam o takich detalach...
W tym kąciku do pisania do korespondencyjnych przyjaciół i nad stołem mieszkańcy chyba zbyt zaszaleli z tymi obrazami... Trochę tam tłoczno. :P Nie za dobrze to wygląda. ;) Żeby było ich mniej to by było naprawdę fajne wnętrze.
Łazieneczka taka, jaka powinna być. I znowu detale - jest szlafroczek!
Sypialnia Zuzanny ciekawa, tylko... Po co ta wstęga z balonami i kwiatami... soft9 Poza tym naprawdę ciekawie urządzone wnętrze.
Sypialnia chłopaków bardzo męska. ^^ Mi, i mieszkańcom na pewno też, bardzo się podoba.
W kolejnej sypialni znowu zasłonki z kwiatuszkami, chyba je lubisz. :D Wszystko w różu, tylko fotel i łóżko jak przyciągnięte z innego pokoju... ;) Pomysł z kącikiem artystycznym za parawanem bardzo mi się podoba. :D
Domek ogólnie bardzo mi się podoba. Jest taki rodzinny, przestronny. Widać, że stworzony do grania. :) Ciekawe, czy będziemy mieć okazję więcej Twoich domów zobaczyć?


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości