#homesweethome

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

#homesweethome

Postautor: nie dam się pasożytom » 26 sie 2015, 3:43

bryła


Obrazek


kuchnia-salon-jadalnia


Obrazek


Obrazek


Obrazek


łazienka


Obrazek


sypialnia


Obrazek


Obrazek


łazienka połączona z sypialnią


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


pracownia


Obrazek


Obrazek


pokój córki


Obrazek


Obrazek


Obrazek


tylna część działki


Obrazek


Obrazek


rzuty z lotu ptaka


Obrazek


Obrazek


Serdecznie dziękuję za uwagę i zapraszam do komentowania :)

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: #homesweethome

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 26 sie 2015, 10:43

Nie podobają mi się pół-ścianki obok schodów na dole, które prowadzą do gabinetu. Poza tym nie mam w środku się do niczego uczepić (a przynajmniej nic takiego nie widzę, co by w oczy bolało) Podoba mi się pokój córki.

Ale za to z zewnątrz. Z przodu pusto, z tyłu pusto, po bokach pusto. Teren ma wszędzie ten sam kolor. To nie wygląda ładnie. Żadnej drogi prowadzącej do domu, nic. :D Ale bryła bardzo mi się podoba ;)

Awatar użytkownika
msreckless
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 506
Rejestracja: 24 gru 2013, 12:19

Re: #homesweethome

Postautor: msreckless » 26 sie 2015, 12:48

razi mnie coś w bryle, może to wysunięte wejście i mdła elewacja. brak ogrodu też na minus, ten basen tak ni w pi ni w oko. xD wnętrza nadrabiają mocno, nowoczesne, stonowane, tak lubię. nie rozumiem o co chodzi z tą półscianką w sypialni i schodami w łazience. XD pokój córki uroczy. w altance bym siedziała. :aww:

Obrazek
don't hold your breath, i'm not losing sleep over you
i'm mr ms reckless with the capital r

Obrazek

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

Re: #homesweethome

Postautor: nie dam się pasożytom » 26 sie 2015, 15:55

Lubie, nie chciałem doprowadzać jakiekolwiek drogi do domu, gdyż gryzłaby się z drogą osiedlą w simsach i wyglądałoby to jeszcze gorzej. Nie rozumiem, o co chodzi z tym samym kolorem terenu? :D

Reckless, to nie jest basen, to fontanna xd Półścianka w sypialni oddziela łóżko od schodów prowadzących do łazienki ;)

Dziękuję za komentarze <3

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: #homesweethome

Postautor: Kasim Hazim » 26 sie 2015, 18:08

Bryła średnio mi się podoba, brak ogrodu robi swoje... Ale wnętrze, jak powiedziała Reckless, nadrabia - jest ładne, nowoczesne, wszystko do siebie pasuje... Ogólnie jest dobrze i podoba mi się. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: #homesweethome

Postautor: Neonka » 26 sie 2015, 18:47

Ja tam lubię proste bryły, więc z zewnątrz mi się podoba, ale brakuje mi jakiejś ścieżki i podłoża w altance. No i ogółem przydaloby się przynajmniej parę drzewek, bo jakoś pusto.
Wnętrza są śliczne, CC bierzesz z jakiejś konkretnej strony?

Awatar użytkownika
kontrowersyjna kaczuszka
Posty: 272
Rejestracja: 15 gru 2013, 19:32

Re: #homesweethome

Postautor: kontrowersyjna kaczuszka » 26 sie 2015, 20:17

Nie rozumiem, o co chodzi z tym samym kolorem terenu?
To, że jak postawisz jakiś mebel na tarasie, albo jakieś drzewo, trawa pod tym zmienia kolor, albo się ściera. Proponuję pobawienie się z innymi pokryciami terenu i ich mieszaniem, bo tak to wygląda... dziwnie. :D

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: #homesweethome

Postautor: Cain » 26 sie 2015, 20:51

Bryła mi się niezbyt podoba, chociaż nie należy do najgorszych. :| To wszystko przez te ciężkie jaskółki (? XD) na górze i ogólnie brak jakiegoś otoczenia, w które dom by się wtopił (chodzi tutaj o ogród, który jest szczątkowy i którego praktycznie nie ma). Również (co zarzuciłem Ci dzisiaj w nocy) wejście do domu jest mało reprezentatywne, praktycznie go nie widać, poza tym nie współgra z oknami, a te zamieniłbym na coś innego, bo całość zrobiłeś tak, że niestety, ale ten typ okien tutaj dobrze nie wygląda. Również bez większego ogrodu fontanna wygląda śmiesznie.

Wnętrza ogólnie - są ładne, nowoczesne i choć to nie jest styl, do którego pałam większą sympatią, to jednak miło mi się patrzy na pokoje w nim urządzone.

Pomysł z kuchnią fajny, ale jakoś nie podoba mi się to, że kamień jest już w tej części salonowej, która imo jest za mała jak na tak duży dom, a przynajmniej taka się wydaje, jest też ograniczona jakoś tą ścianką. Zamieniłbym ją miejscem z jadalnią prawdopodobnie, opierając się na pokazanych przez Ciebie zdjęciach.
W łazience podobają mi się kolory i ich dobór, ALE miejsce wanny już nie. :P No i ta lampa, ogólnie nigdy nie stawiałem w łazienkach takiej stojącej lampy i nie wiem, czy jest to dobre rozwiązanie.
Sypialnia OK, tylko coś Ty zrobił z tą półścianką soft1 Nie podoba mi się biała wykładzina, wnętrze nie wygląda surowo, ale brak mu przytulności. A sypialnia chyba powinna taka być? ^^
Trochę śmiesznie ze schodami w łazience :swelol:
W pracowni brakuje mi większej ilości gratów, choć nie jest źle. No i nie wiem, czy wykładzina to odpowiedni materiał na podłogę w tego typu pomieszczeniu... :P
Pokój córki to powtórka z sypialni na dole, brakuje mi dywanika ;_; Ale jest bardzo ładny. Zasłony bym jeszcze jakieś dał.
Tylna część działki no fajnie, tylko tak staro wygląda ta altanka, do tego pusto, moze dlatego, że bez żadnej zabawy pokryciem terenu?

Ogólnie dom wygląda na nie skończony przez brak ogrodu, elewacja zresztą podobny poziom prezentuje, nie wiem czemu ._.

A NAJLEPIEJ TO WYBURZ TO WSZYSTKO I ZACZNIJ OD NOWA
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: #homesweethome

Postautor: Column15 » 26 sie 2015, 22:01

A mnie się bryła podoba. :v
Kuchniosalonojadalnia - jak dla mnie zbyt mdławo. Wiem, że starałeś się, żeby było nowocześnie, ale wygląda to jakby był tu nałożony najgorszy z możliwych filtrów. Dodatkowo te kieliszki... Niby dodają jakiegoś smaku, ale raczej trzyma się je w szafkach, tym bardziej na co dzień. :P
W obu łazienkach (szczególnie w pierwszej) i sypialni nie mam się do czego przyczepić. Kocham.
Pracownia fajna, ale również mdława.
W pokoju córki nie podoba mi się krzesełko. Po prostu.
Co do tyłu parceli - 3 razy nie. Kolor i tekstura drewna są okropne. soft9 Gdyby nie to, byłoby całkiem nieźle. ;)
No i rzuty z lotu ptaka. Zbyt pusto. Na zdjęciach, które dałeś, wszystko wygląda świetnie, ale wątpię, żeby ktokolwiek grał z takiej perspektywy. Myślę, że gdyby nawet zmienić podłogę na drewno w niektórych pomieszczeniach, byłoby lepiej. ;)

Oceniam 7/10.

Tak w ogóle, czy rozjaśniałeś zdjęcia? Być może przez to wszystko wydaje mi się takie... hm... przymulone.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: #homesweethome

Postautor: Eq » 27 sie 2015, 21:52

Bryła - jest okej, baaardzo podoba mi się kolorystyka domu. Ogród jest trochę pustawy, mogłoby być trochę więcej kwiatów.
Wnętrza są fajne, chociaż jest trochę mdło. Przydałyby się chociaż jaśniejsze dodatki, które by to rozjaśniły, lub jakaś wyróżniająca się ściana.

Awatar użytkownika
deepblue
Posty: 47
Rejestracja: 08 lip 2014, 19:56

Re: #homesweethome

Postautor: deepblue » 28 sie 2015, 14:25

Co to za moda na stawianie wszędzie hasztagów? Tytuł to tytuł, a nie tag.
Dom z zewnątrz jest w porządku, ale podwórko i ogród świecą pustkami, jedno drzewo to za mało. Ta fontanna sprawia wrażenie niedokończonej. Jak na "sweet home" to wnętrza są zimne i trochę sterylne, nie przypominają ciepłych. Sypialnia jest bardzo fajna, może dlatego, że jest bardziej przytulna od reszty pomieszczeń.

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: #homesweethome

Postautor: Joan » 05 gru 2015, 17:55

Środek to majstersztyk! Wszystko wygląda wspaniale, nie mam się do czego przyczepić. Gdybym grała w czwórkę pewnie wprowadziłabym do niego moich simów. :) Jedyne co mi się nie podoba to brak chodnika, kostki czy czegokolwiek na zewnątrz (ogród czy miejsce przed domem).
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: #homesweethome

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 22:15

Niezbyt podobają mi się twoje zdjęcia, bo kolory na nich są trochę sprane ;_;

Brakuje mi poważnego ogordu na burzliwe czasy. To małe oczko jest tak mało interesujące, że mogłoby się pojawić tylko na jednym zdjęciu i tak bym nie zauważył jego nieobecności na pozostałych fotkach :P
Choć same te małe kwiaty przy fundamentach są ciekawe. Tak nowoczesne okna chyba nie pasują do tak klasycznej bryły :P I to wejście do domu jest takie małe. Nie podoba mi się to miejsce wypoczynkowe w ogrodzie, wygląda na stare drewno, które przeżyło już kilkanaście zim, i o które się kompletnie nie dba :P

Wnętrza są o wiele lepsze. Podobają mi się. Choć nie wiem po co te schody w łazience xDD


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość