Desert Green

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Desert Green

Postautor: ollie » 04 mar 2015, 15:27

Obrazek

Nowoczesny dom wybudowany na oazie - idealny do spędzenia najlepszych lat życia. Zawiera wszystko co potrzebne, a nawet więcej. A na gorące dni mamy basen!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[spoiler]Obrazek

Obrazek[/spoiler]

Aby znaleźć go w Galerii zaznacz wyszukiwanie hashtagami i wpisz BadWolfStudio

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Desert Green

Postautor: Wafl Koons » 04 mar 2015, 15:34

Duża działka, bidny ogródek. Trochę szkoda tej niewykorzystanej zieleni. Kuchnia jest wporzo, tylko tak jak gdzieś mówiłem okno wyżej żeby nie wjeżdżało w szafki. Żółte ściany najgorsze. Nie możesz łączyć ścian z listwą i ścian bez listwy. Słabo to się potem prezentuje. Sypialnia nawet, nie lubię tych kosmicznych mebli ale na to już nie mamy wpływu :D

Awatar użytkownika
Hanka Milanka
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 145
Rejestracja: 21 sty 2015, 18:10

Re: Desert Green

Postautor: Hanka Milanka » 05 mar 2015, 2:00

Po pierwsze, nie wiem czy to takie światło w simsach czy filtr w jakimś programie graficznym, ale zdjęcia zewnątrz są dla mnie trochę za pomarańczowe. Nie mówiąc już o dziwnym rozmyciu na głównym zdjęciu :D

Ogólnie rzecz biorąc nie jest źle, jest całkiem ok, ale jednak perfekcyjnie też nie jest :D
Mówiąc, że przeniosłabym drzwi na tamtą ścianę miałam raczej na myśli przenieść też w takim wypadku kuchni, bo wchodzić prosto w sam środek kuchni to tak trochę dziwnie. W części parterowej trochę za dużo koloru jak dla mnie - zielony, żółty, czerwony... Ograniczyłabym się do max. 2. Tak jak Wafl Koons powyżej napisał - okno, jeżeli już tak bardzo musi być w kuchni, to dobrze by było, żeby nie wjeżdżało na szafki kuchenne (zarówno górne jak i dolne, moim zdaniem). Poza tym nie podoba mi się też, że okno wjeżdża na górną listwę na niektórych ścianach i tak jak wyżej, fakt połączenia ścian z listwami ze ścianami bez listw.

Co do łazienki to moim zdaniem świetna :D

Osobiście raczej nie przepadam za tym łóżkiem, które stoi w sypialni, ale kwestia gustu :D Szkoda, ze tyle odcieni zieleni tam, ale rozumiem, że w końcu to 4 i nie ma zbyt dużego pola manewru w tym temacie. A do 'gabinetu' w korytarzu nie mam nic przeciwko, całkiem fajnie to wygląda pomijając problem ścian z listwami i bez :D

Ogródek jak dla mnie całkiem okej :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Desert Green

Postautor: Lunon » 05 mar 2015, 9:47

Bryła jest bardzo prosta, więc aby ją urozmaicić trzeba było się pobawić pokryciem elewacji.
Tutaj jest całkiem dobrze. Ciekawie wyglądają panele na piętrze, w zestawieniu z kamieniem na parterze.
Ja bym się pobawił ustawieniem okien, bo symetria w takiej bryle jest dość nudna.
Mogłeś jeszcze bardziej dopracować ogród.
Dobry pomysł na kamienie przy basenie, tylko nie wiem po co te lilie.
Ja bym takowych nie chciał w prywatnym basenie.
Jeśli chodzi o wnętrza, to wpadłeś na doskonały pomysł z różnymi kolorami.
Dzięki temu projekt wydaje się bardziej interesujący.
Jedyne co mi nie pasuję do reszty to łóżko w sypialni.
Świetne jest to miejsce z komputerem w holu na piętrze.
Brawo, robisz postępy ^^

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Desert Green

Postautor: Guuki » 05 mar 2015, 12:01

Mnie się podoba tylko z zewnątrz. Świetne połączenie tego drewna i cegły. Ogródek też niczego sobie.
Wewnątrz nic do siebie nie pasuje, wszystko gryzie się ze sobą. Dużo rzeczy nie rozumiem, np. dwóch umywalek w łazience czy zabudowanej wanny. I te kolorowe ściany z listwami... Nad wnętrzami musisz jeszcze dużo popracować.
Powodzenia.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Desert Green

Postautor: ollie » 05 mar 2015, 14:18

Mnie też te kolory specjalnie do gustu nie przypadają (szczególnie listwa), ale najgorsze w Czwórce jest to, że nie ma żadnych praktycznych kolorów. Te co są są albo za blade i mdłe, albo właśnie jaskrawe (które wolę). Co do grilla, jest on tam (nie widać, ale jest). W Dwójce jest z tym o lepiej w tej kwestii - kolorów jest wiele, że nawet Stwórz Styl nie jest potrzebny. Widzę, że tutaj niewiele osób lubi kolory jasne, więc następny dom zrobię w tych bladych (zobaczymy, co z tego wyniknie) ;)

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Desert Green

Postautor: Joan » 05 gru 2015, 17:59

Nie znam się kompletnie na budowaniu, ale super ten twój domek. :) Najbardziej podoba mi się ta duża sypialnia z ostatnich zdjęć. Zmieniłabym tylko płotek z tyłu domu na jakiś "lżejszy".
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości