Dom na uboczu

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Dom na uboczu

Postautor: ollie » 28 paź 2014, 18:02

Dom na uboczu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tam powinno być drzewo...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Taki tam starter ode mnie :D

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Dom na uboczu

Postautor: aesthetea » 28 paź 2014, 18:46

Wnętrze wydaje mi się dość ubogie i puste. Dodałabym chociaż coś w kuchni nawet jeżeli jest to ten starter z ograniczonym budżetem. W pierwszych dwóch zdj widać też wystający dach z boku ściany. Nie jestem też pewna co do paneli na tym nie wiem jak to nazwać "trójkącie od dachu". Nie da się zmienić na ten biały wzór co jest na reszcie domu?
Obrazek


Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Dom na uboczu

Postautor: ollie » 28 paź 2014, 18:52

Właśnie osiągnąłem limit pieniędzy, a tego wystającego dachu nie potrafię usunąć. I nie było też idealnych paneli, żeby tam wstawić :/

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Dom na uboczu

Postautor: Guuki » 05 lis 2014, 9:57

Z zewnątrz prezentuje się całkiem sympatycznie i zachęca do wprowadzenia się. Wnętrza niestety pozostawiają wiele do życzenia, niemal wszystko się ze sobą gryzie i, mimo ograniczonego budżetu, można to było zrobić lepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Dom na uboczu

Postautor: Shattered » 03 gru 2014, 11:51

Pustka, nijakość i smutek.
Dom wygląda jakby ktoś się z niego wyprowadzał..
Z zewnątrz pusto, aż razi w oczy!
W środku to samo.

Limit pieniędzy? Wydaje mi się, że jak prezentuje się dom to raczej taki, który "ma w sobie pieniądze"

Jak dla mnie: 2/10
Sky Fits Heaven

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Dom na uboczu

Postautor: smisiv » 03 gru 2014, 16:04

'Taki tam starter' to dobre określenie - budyneczek wygląda, jakby stał gdzieś samotnie poza miastem.. nic mnie w nim nie zachwyciło. Owszem, jest estetycznie, ale bardzo budżetowo - niestety nie w znaczeniu 'skromnie', lecz 'pusto'. Ogrodu nie ma w ogóle, w środku brakło życia. Odniosłem wrażenie, jakby ktoś wyjął ten dom prosto z SimCity.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Dom na uboczu

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 21:47

'Taki tam starter' to dobre określenie
OTOTO
Był dom w którejś generacji z podobnym układem tj. od lewej salon, kuchnia, łazienka sypialnia. Tylko tam wszystko było w jednej linii.

Bryła i pomysł na elewację jest bardzo dobry, ale brakuje mi jakiejś roślinności, drzew, kwiatów ;_;
Surowo to troszkę wygląda. Kolory we wnętrzu się tak gryzą, że ciężko to ocenić. Delikatne beże i nagle BACH! fioletowa kanapa z kontrastową zielenią. Jeżeli miałbym wskazać coś na plus, to chyba łazienka lub sam aneks kuchenny.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości