Chatka na Przedmieściach

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Chatka na Przedmieściach

Postautor: ollie » 26 wrz 2014, 22:06

Mój pierwszy Czwórkowy dom, wielokrotnie przerabiany (powód: wzrost gotówki). Znajdziecie go w Galerii na moim koncie. Nazywa się "Chatka na Przedmieściach", choć jak poniżej widać chatki on nie przypomina ;)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Co o nim myślicie?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 paź 2014, 22:13 przez ollie, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
exodus
Posty: 167
Rejestracja: 20 gru 2013, 17:23

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: exodus » 26 wrz 2014, 22:12

no kochany muszę ci powiedzieć, że świetny ten domek
na zewnątrz prosty, klasyczny taki sam ogródeczek, a w domu?
pełen wypas <3 jedynie jeden obraz w sypialni bym wyrzuciła, a tk to cudo, genialnie urządzone, aż pogram
KasimEdit: No bez przesady...

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: Guuki » 26 wrz 2014, 22:16

Jest całkiem okej, w niektórych pomieszczeniach drażnią mnie tylko niepasujące obrazy, te własnoręcznie namalowane. Uwielbiam łazienkę i ten zakątek za domem, co już gdzieś kiedyś pisałem. ;)
Przyczepię się jeszcze do prezentacji, zdjęcia są kiepskie, oddalone na maksa...
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: ollie » 26 wrz 2014, 22:18

Chciałem tu spróbować się ze stylem eklektycznym, jak wyszło - to już pozostawiam wam. Ostrzegam, że zawiera trochę rzeczy, które się zdobywa wykonując misje, lub za pracę, np. mała skała kosmiczna, pocztówki, wielka plazma w salonie, magnetyczny stojak (?) na noże, większość obrazów, kosmiczna roślina i jeśli coś jeszcze to niestety nie pamiętam co ;)

Jutro się postaram zdjęcia lepiej wykonać, też zauważyłem błędy, ale byłem bardzo zmęczony (na nowo meblowałem go w dwa dni i zajęło mi to 10h) i tak jakoś nie miałem siły się ustawiać.

Dzięki wam za opinie. Gukki, zamieniłem rzeźbę słonia na stolik z krzesełkami, bo uznałem, że lepiej pasuje. Dziękuję za pochwalenie ogrodu, zwłaszcza, że w poprzednich częściach były one moją słabą stroną ;)

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: Stara-Raszpla » 10 paź 2014, 5:29

Nie wszystkie pomieszenia są w moim guście ( czy raczej moim bez-guściu), :D ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre ;) bryła mi się bardzo podoba. ;)

To co muszę skrytykować to bieżnia na werandzie. Generalnie jestem przeciwna wstawianiu wszystkich możliwych sprzętów w domu, gdyż to później zamyka nas na 1 parceli. Bo skoro wszystko mamy w domu to po co chodzić na parcele publiczne ?? :)

Ale każdy gra tak jak lubi. ;)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

smisiv
Renciści
Renciści
Posty: 717
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:54

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: smisiv » 10 paź 2014, 5:48

Fajny ten domek. Spodobał mi się. Jeśli ktoś nie lubi parcel wypchanych dodatkami (które z pewnością już niedługo zaleją neta) oto ma alternatywę estetyczną i funkcjonalną właśnie tutaj. Co prawda razić może połączenie starodawnych okien z masywnymi meblami, czy też drewno udające boazerię... ale za to jest ciekawy barek i ładny ogródek. Tak więc zmieniłbym parę rzeczy i mógłbym grać.
A z kwestii technicznej - brakuje rzutu z góry.

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: Kapitan Indra » 10 paź 2014, 17:47

Bardzo fajny domek. A pokój dziecinny zachwycił mnie tym, że kolory nie są przeraźliwie słodkie i dające po oczach, tylko takie delikatne. Ładna tapeta.
Przyczepię się tylko do zdjęć - faktycznie, wykonywane z oddalenia, troszkę to kiepski pomysł, koniecznie popraw :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: ollie » 15 paź 2014, 22:02

Kapitan Indra pisze:A pokój dziecinny zachwycił mnie tym, że kolory nie są przeraźliwie słodkie i dające po oczach, tylko takie delikatne. Ładna tapeta.)
Hahaha! Widzę, że mamy podobny gust :D

Stara-Raszpla pisze:nie wszystkie pomieszenia sa w moim guscie ( czy raczej moim bez-guscie) :D ale ogolne wrazenie jest bardzo dobre ;) bryla mi sie bardzo podoba ;)

To co musze skrytykowac to bieznia na werandzie. Generalnie jestem przeciwna wstaiwaniu wszystkich mozliwych sprzetow w domu, gdyz to pozniej zamyka nas na 1 parceli. Bo skoro wszyskto mamy w domu to po co chodzic na parcele publiczne ?? :)

Ale kazdy gra tak jak lubi ;)
Chyba Ci się bieżnia pomyliła, nigdy jej nie dawałem, a nawet jestem tego samego zdania, co ty ;)

Tak więc są nowe zdjęcia jak obiecałem. Wybaczcie za ten rażący błąd, nigdy go już nie powtórzę ;)

I przepraszam, za post pod postem, ale wiecie, trzeba się było jakoś zareklamować ;)

Nie piszemy posta pod postem, połączyłam. /teaplease.

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Chatka na Przedmieściach

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 21:34

Otworzyłem sobie kilka Twoich tematów i niesamowite jest to, jak każda praca jest lepsza od poprzedniej.
Ubolewam nad brakiem zdjęć bryły w ciągu dnia, z bliska.
W nocnych zdjęciach rzucają się w oczy te jasne plamy na elewacji.
Można je wyrównać przez ukryte światła w kształcie kwadratów, prostokątów itp.
kodem bb.showhiddenobjects

Pokój dziecka jest ożywiony intensywnymi kolorami, podoba mi się to.
Mam wrażenie, że ten pokój i sypialnia są najbardziej dopracowane.
Pozostałe są niby zachowane w barwach ziemi, ale pojawiają się niezbyt udane kwiatki.
Np. Kuchnia i Jadalnia byłyby o wiele lepsze bez tego obrazu niebieskiego i firanki z trawiastą zielenią.
Nie podobają mi się meble pod telewizorem, tak nowoczesne nie pasują do reszty wnętrz :P
Brakuje mi zdjęcia układu pomieszczeń, żeby lepiej sobie zobrazować dom.
Łazienka myślę, ze spokojnie mogłaby być mniejsza.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość