Twory Lepkiego

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 31 sty 2020, 15:12

Ten kot jest tak dziwny, że aż mi się podoba xD Z mordki jak kosmita. Sierść też ma ciekawą, wygląda jak wynik jakichś zabaw genetycznych. I ta heterochromia :love:
Czekam w takim razie heteroseksualnego samca :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 31 sty 2020, 16:02

Jaka miła kicia! Chociaż patrząc na 1 zdjęcie to może nie aż taka miła soft9 Troszkę ma śmieszny pyszczek taki wyciągnięty, nie wiem jak to nazwać. Za bardzo w dół idzie ta paszcza xD Futerko ma ładne kolory tylko jak na mój gust troche za dużo napaćkane. Ni to tygrysek ni ciapek. Ale może by pomogło gdyby te wzroki były trochę bardziej wyraziste.
Niezbyt też podoba mi się ten zamiennik oczu, widziałam go u wielu osób i zawsze myślę że wygląda trochę creepy soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 01 lut 2020, 23:28

Lenna pisze:
31 sty 2020, 15:12
Ten kot jest tak dziwny, że aż mi się podoba xD Z mordki jak kosmita. Sierść też ma ciekawą, wygląda jak wynik jakichś zabaw genetycznych. I ta heterochromia :love:
Czekam w takim razie heteroseksualnego samca :doge:
Nadal ubolewam, że jest tak mało suwaków dla zwierzaków do TS2, bo udziwniłbym go jeszcze bardziej xD
Już w tym poście heteroseksualny samiec, drwal :doge:
Smustle pisze:
31 sty 2020, 16:02
Jaka miła kicia! Chociaż patrząc na 1 zdjęcie to może nie aż taka miła soft9 Troszkę ma śmieszny pyszczek taki wyciągnięty, nie wiem jak to nazwać. Za bardzo w dół idzie ta paszcza xD Futerko ma ładne kolory tylko jak na mój gust troche za dużo napaćkane. Ni to tygrysek ni ciapek. Ale może by pomogło gdyby te wzroki były trochę bardziej wyraziste.
Niezbyt też podoba mi się ten zamiennik oczu, widziałam go u wielu osób i zawsze myślę że wygląda trochę creepy soft9
Możliwe, bo mu ją sporo obniżyłem. Pewnie tak, ale to głównie wina tekstur, bo te z gry są tragicznej jakości a nie wiem jak szukać CC dla zwierząt :/
Mi się właśnie ten zamiennik oczu wydaje ultra słodki. Używam go już 5 lat i jestem mega zadowolony.

Na pierwszy ogień kolejny zwierzak a dokładniej pies:

Yeux

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I specjalnie z dedykacją dla Lenny heteroseksualny samiec:

Damien Humbert

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Standardowo zapraszam do komentowania! :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 01 lut 2020, 23:46

Pies jak pies, spoko jest :doge: Taki nie za piękny, ale poczciwy.
Omg, ten drwal <3333 XDD Zdjęcie z siekierą mnie kupiło :love: Super jest, mam tylko zastrzeżenie do małych oczu - przez nie jakoś mało z twarzy wygląda na drwala i sprawiają że broda wygląda jak doklejona, może z większymi byłoby lepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 02 lut 2020, 14:16

Pies jak pies, zgadzam się z Lenną. Ale czemu on się nazywa Oczy? 👀
Jaki drwal ulala. Nawet siekierę ma xD Mi on pasuje na kogoś kto jest przez wszystkich uważany za heteroseksualnego smalca alfa a tak naprawdę jest bi i nawet bardziej lubi chłopów soft9 ale to tylko moja radosna twórczość interpretacyjna
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Twory Lepkiego

Postautor: Lunon » 03 lut 2020, 17:04

Ten pies jest uroczy <3
Śliczny kundelek.

Damian, jaki poważny mężczyzna na dynamiczne czasy, ale moda na drawala to już kilka lat temu minęła! :doge:


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości