Twory Lepkiego

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 21 sty 2020, 21:18

Mirella ładniutka. Podbródek ma dobrej długości, jakby miała dłuższy wyglądała by jak koń. Usta troszke wyżej tak minimalnie i będzie git. Niestety ma troszkę zakole z jednej strony xD Wiem, że pewnie to wina fryzury. Polecam cc - "hairlines" czy jak to się tam zwie. Takie cosie w makijażach co sie nakłada na sima i on ma wtedy taką linie włosów bardziej naturalną.
Pan Pomelo fajny ziomuś. Wygląda jakby lubił sport. Chociaż na moje oko troche za mało murzyńskie rysy twarzy. No ale to sim a simy nawet nie mają ludzkich ras (tylko jakieś nadnaturalne).
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 22 sty 2020, 21:49

Lenna pisze:
21 sty 2020, 21:10
Jakie afro :doge:
Fajny Sim, podoba mi się stylówa, jedynie z twarzy wydaje mi się jakoś taki mało Afroamerykański, mógłby mieć większe usta i nos :mysli: Poza tym super (y)
Bo to mieszany afroamerykańczyk a nie z czystej krwi :doge:
Dzięki! <3
Smustle pisze:
21 sty 2020, 21:18
Mirella ładniutka. Podbródek ma dobrej długości, jakby miała dłuższy wyglądała by jak koń. Usta troszke wyżej tak minimalnie i będzie git. Niestety ma troszkę zakole z jednej strony xD Wiem, że pewnie to wina fryzury. Polecam cc - "hairlines" czy jak to się tam zwie. Takie cosie w makijażach co sie nakłada na sima i on ma wtedy taką linie włosów bardziej naturalną.
Pan Pomelo fajny ziomuś. Wygląda jakby lubił sport. Chociaż na moje oko troche za mało murzyńskie rysy twarzy. No ale to sim a simy nawet nie mają ludzkich ras (tylko jakieś nadnaturalne).
TAK! W końcu udała mi się odpowiednia długość ust i brody i mniej więcej wiem jak to rozplanowywać w innych simach!
Ej ja na to zakole nawet uwagi nie zwróciłem xD Dzięki za radę co do tzw. "przyklejanych" włosów dodatkowych. Wiedziałem, zę coś takiego jest, ale nie wiedziałem jak to znaleźć ^^
Bo on nie jest afroamerykańczykiem z czystej krwi i dlatego nie ma tak pospolitych rys :doge:
Dzięki dziewczyny! <33

Dziś kolejna postać a mianowicie:
Rozalia Cytryna

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania! :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 22 sty 2020, 22:27

Uuu, jaka laska. Już widzę, jak wyrywa wszystkich panów w mieście. Super jest, ale zmieniłabym brwi, są za grube i owłosione jak dla niej xD No i czoło trochę za duże ale to już wiesz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 22 sty 2020, 23:12

Spoko simka, wygląda trochę jak jakaś Cyganka Esmeralda, tak mi się kojarzy soft9 Na czole można by spisać Pana Tadeusza i jeszcze by trochę miejsca zostało (ale to już wiesz). Brwi bym jej dała jakieś inne. I trochę dziwny kształt oczu tak jakby zbyt szerokie u góry.
Super, twórz dalej (y).
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 23 sty 2020, 22:31

Lenna pisze:
22 sty 2020, 22:27
Uuu, jaka laska. Już widzę, jak wyrywa wszystkich panów w mieście.
Na taką postać była kreowana i w sumie dobrze chyba to wyszło.
Smustle pisze:
22 sty 2020, 23:12
Spoko simka, wygląda trochę jak jakaś Cyganka Esmeralda, tak mi się kojarzy soft9 Na czole można by spisać Pana Tadeusza i jeszcze by trochę miejsca zostało (ale to już wiesz). Brwi bym jej dała jakieś inne. I trochę dziwny kształt oczu tak jakby zbyt szerokie u góry.
Super, twórz dalej (y).
Lenna pisze:
22 sty 2020, 22:27
Super jest, ale zmieniłabym brwi, są za grube i owłosione jak dla niej xD No i czoło trochę za duże ale to już wiesz.
Na Wasze życzenie i życzenie wielu innych osób poprawiłem jej czoło i brwi, co rzadko robię dla już stworzonych simów (ale nawet po czasie sam zauważyłem to lotnisko na czole).

Tak więc poniżej poprawiona wersja Rozali:
Obrazek

A teraz chciałbym zaprezentować przed Wami (dziękuję Plamuli za pomysł) przed Wami:

Vincent Savary

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 23 sty 2020, 22:48

Nowa wersja Rozalii dużo lepsza, choć nadal nie jestem fanką tych brwi.
Wow Vincent jaki oryginalny Sim, jaka stylówa :doge: Bardzo ciekawy, choć nie wiem co sądzić o proporcjach twarzy, podbródek jak dla mnie za mały i usta za wysoko, albo cała dolna część twarzy za nisko XD
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 25 sty 2020, 0:31

Lenna pisze:
23 sty 2020, 22:48
Nowa wersja Rozalii dużo lepsza, choć nadal nie jestem fanką tych brwi.
Wow Vincent jaki oryginalny Sim, jaka stylówa :doge: Bardzo ciekawy, choć nie wiem co sądzić o proporcjach twarzy, podbródek jak dla mnie za mały i usta za wysoko, albo cała dolna część twarzy za nisko XD
Chciałem jej brwi Zrobić takie proste, ale nie od linijki i stanąłem na tych.
A dziękuję. Proporcje twarzy jak zwykle to pobojowisko, bo jak zwykle eksperymentuje. Nigdy chyba nie uda mi się wyprofilować tych ust : <

A dziś prezentuję:
Dorothée Berger

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 25 sty 2020, 16:03

No, fajna Dorotka. Wygląda na miłą osóbkę. Super kolor fryzury. Chyba moja druga ulubiona z twoich dotychczasowych simów.
Vincent ma coś mocno nie teges z twarzą, proporcjami twarzy przypomina syndrom braku podbródka z czwórki. Super ciuchy, dasz namiary skąd je masz?
Rozalia bez lotniska na czole wygląda o niebo lepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 25 sty 2020, 16:18

Smustle pisze:
25 sty 2020, 16:03
No, fajna Dorotka. Wygląda na miłą osóbkę. Super kolor fryzury. Chyba moja druga ulubiona z twoich dotychczasowych simów.
Vincent ma coś mocno nie teges z twarzą, proporcjami twarzy przypomina syndrom braku podbródka z czwórki. Super ciuchy, dasz namiary skąd je masz?
Rozalia bez lotniska na czole wygląda o niebo lepiej.
Aww cieszę się bardzo! <3
Wiem, dlatego nałożyłem mu okulary i brodę, bo bez nich jego twarz była jeszcze bardziej nie teges. Ciuchy są stąd:
Sweter z koszulką: https://chrysocolla-sims.tumblr.com/pos ... red-i-made
Spodnie: https://tombstoneoflifeanddeath.tumblr. ... hild-elder

A teraz przed Państwem kolejny sim:

Michel Guyot

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 25 sty 2020, 17:53

Dorothée jest prześliczna!!! Omg, jaka piękna! Chyba moja druga ulubiona zaraz po https://66.media.tumblr.com/3572dd7b458 ... 3_1280.png
Super kolor włosów i piękne ubranko :love:
Michel widać, że poważny człowiek. Podoba mi się, choć jakiś taki mało ciekawy mi się wydaje, jakbym już widziała u ciebie bardzo podobnych Simów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 26 sty 2020, 22:06

Lenna pisze:
25 sty 2020, 17:53
Dorothée jest prześliczna!!! Omg, jaka piękna! Chyba moja druga ulubiona zaraz po https://66.media.tumblr.com/3572dd7b458 ... 3_1280.png
Super kolor włosów i piękne ubranko :love:
Michel widać, że poważny człowiek. Podoba mi się, choć jakiś taki mało ciekawy mi się wydaje, jakbym już widziała u ciebie bardzo podobnych Simów.
Cieszę się, że Dorothée przypadła do gustu! <3
Michel miał być stworzony na czyjeś podobieństwo, ale mi trochę nie wyszło (chyba, nie mnie oceniać) i postanowiłem pomimo to go udostępnić.

A teraz przed Wami moja chyba najlepsza simka. Nie ukrywam dużej inspiracji stylem francuskim. A przed Wami:

Clarie Lemarie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 26 sty 2020, 22:16

No niestety mi nie bardzo przypadła do gustu. Stylówę ma świetną, taka francuska dama, choć ta kiecka jakby słabej jakości. W twarzy broda za wąska, w ogóle jakby miała łeb za mały, szyja jak żyrafa xD I znowu te brwi, nie podobają mi się za bardzo, do niektórych twoich Simów pasują ale do niej nie bardzo, za grube i włochate.
Znaczy ogólnie nie jest źle ale mnie nie ujęła.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 26 sty 2020, 22:18

Oj ta twarzyczka, kształt troszkę jak kosmita :doge: Takie szerokie czoło a dół twarzy megawąski. No i ta długaśna szyja. Ale oryginalna, nie powiem. Fajna kiecka i makijaż. Fryzura lekko mi nie pasuje ale w sumie nie wiem czemu. Może dlatego że uwydatnia jeszcze bardziej szerokość tego gigaczoła. Nosek fajny taki zgrabny, usta i oczy też niczego sobie. W przeciwieństwie do Lenny brwi mi nie przeszkadzają. Czekam na więcej (y)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 27 sty 2020, 11:00

Lenna pisze:
26 sty 2020, 22:16
No niestety mi nie bardzo przypadła do gustu. Stylówę ma świetną, taka francuska dama, choć ta kiecka jakby słabej jakości. W twarzy broda za wąska, w ogóle jakby miała łeb za mały, szyja jak żyrafa xD I znowu te brwi, nie podobają mi się za bardzo, do niektórych twoich Simów pasują ale do niej nie bardzo, za grube i włochate.
Znaczy ogólnie nie jest źle ale mnie nie ujęła.
Jak to kiecka słabej jakości? Czy chodzi o jej tzw. wykończenia pod szyją?
W dzisiejszej simce mam nadzieję, że łeb będzie odpowiedni xD Co do szyi to tak wiem.
Już rozumiem o co Ci chodzi. Postaram się wziąć to pod uwagę, bo szczerze mówiąc do tej pory nie zwracałem uwagi na grubość brwi i ich typ soft9
Smustle pisze:
26 sty 2020, 22:18
Oj ta twarzyczka, kształt troszkę jak kosmita :doge: Takie szerokie czoło a dół twarzy megawąski. No i ta długaśna szyja. Ale oryginalna, nie powiem. Fajna kiecka i makijaż. Fryzura lekko mi nie pasuje ale w sumie nie wiem czemu. Może dlatego że uwydatnia jeszcze bardziej szerokość tego gigaczoła. Nosek fajny taki zgrabny, usta i oczy też niczego sobie. W przeciwieństwie do Lenny brwi mi nie przeszkadzają. Czekam na więcej (y)
Dzięki! Jej twarz to ogólnie zagadka. Próbowałem ją po stworzeniu modyfikować, ale za nic się nie da, bo wygląda jeszcze bardziej komicznie.

A dziś o dziwo zamiast sima simka!

Marie Laffut

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania!
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 27 sty 2020, 14:08

Lepki pisze:Jak to kiecka słabej jakości? Czy chodzi o jej tzw. wykończenia pod szyją?
Nie, chodzi o to że ma jakąś teksturę dziwną, wygląda sztucznie.
Nowa Simka jaka radosna :doge: Bardzo ciekawa uroda, inna niż dotychczasowe Simki, podoba mi się. Te usta mają dziwny kształt, ale w sumie nie każda Simka musi być idealnie piękna a dzięki temu wygląda wyjątkowo. I większe oczy na plus :doge:
Jedynie od frontu mi trochę jak transwestyta wygląda soft9 Ale jest ładna xD
Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 27 sty 2020, 23:09

Spoko nawet, ale zgodzę się z Lenną że od przodu wygląda jak facet przebrany za kobietę. Chyba przez szczękę, jest dość masywna. Ładna fryzura, sukienka trochę wygląda jakby była z papieru xD
Nawiasem mówiąc większość twoich francuskich simów i simek wygląda jakby się wybierali na jakieś ekskluzywne spotkanie towarzyskie :doge:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 30 sty 2020, 16:11

Lenna pisze:
27 sty 2020, 14:08
Nowa Simka jaka radosna :doge: Bardzo ciekawa uroda, inna niż dotychczasowe Simki, podoba mi się. Te usta mają dziwny kształt, ale w sumie nie każda Simka musi być idealnie piękna a dzięki temu wygląda wyjątkowo. I większe oczy na plus :doge:
Jedynie od frontu mi trochę jak transwestyta wygląda soft9 Ale jest ładna xD
Ja wiem, że wygląda trochę jak mężczyzna, ale to ludzie naciskali abym zrobił inną szczękę, no to zrobiłem xD
Smustle pisze:
27 sty 2020, 23:09
Spoko nawet, ale zgodzę się z Lenną że od przodu wygląda jak facet przebrany za kobietę. Chyba przez szczękę, jest dość masywna. Ładna fryzura, sukienka trochę wygląda jakby była z papieru xD
Nawiasem mówiąc większość twoich francuskich simów i simek wygląda jakby się wybierali na jakieś ekskluzywne spotkanie towarzyskie :doge:
A w sumie nie wiem sam dlaczego ich tak elegancko ubieram. Może dlatego, że nie mam takich casualowych ciuchów niestety w grze :/

A przed Państwem dziś 2 nowe simy!

Axel Gauthier

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fabien Aubry

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania! :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Twory Lepkiego

Postautor: Smustle » 30 sty 2020, 16:32

Fabien całkiem uroczy, fajne ma włoski takie potargane. Ubranko takie niedbało-seksi, ta rozpięta koszula :doge: Wygląda na nieśmiałego flirciarza.
Axel wygląda jak intelektualista i ścisłowiec, jakiś inżynier albo informatyk. Całkiem spoko twarz, tylko nie wiem czy mi się wydaje czy jego zarost jest troche zielonkawy soft9 Dziwnie to wygląda trochę. Brwi też są chyba innego koloru niż włosy? Ładne ubranko.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 30 sty 2020, 16:49

Axel - imię kojarzy mi się z https://www.youtube.com/watch?v=k85mRPqvMbE XD
Wooow, jaki przystojniacha. Inny od reszty Simów, to na plus. Poważny człowiek, wygląda jak jakiś informatyk. Może tylko odrobinę czoło bym mu skróciła i szczękę, no i to co mi się nie podoba, zarost wygląda jakby był jakiś zielonkawy? xD Coś z kolorami się na nim trochę potegociło.
Fabien taki luzacki, trochę zniewieściały Sim. Fajny ma fryz, twarz w porządku, acz nie wyróżnia się niczym specjalnym.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 31 sty 2020, 13:49

Smustle pisze:
30 sty 2020, 16:32
Fabien całkiem uroczy, fajne ma włoski takie potargane. Ubranko takie niedbało-seksi, ta rozpięta koszula :doge: Wygląda na nieśmiałego flirciarza.
Axel wygląda jak intelektualista i ścisłowiec, jakiś inżynier albo informatyk. Całkiem spoko twarz, tylko nie wiem czy mi się wydaje czy jego zarost jest troche zielonkawy soft9 Dziwnie to wygląda trochę. Brwi też są chyba innego koloru niż włosy? Ładne ubranko.
Pierwsza podstać odebrana charakterem dobrze. Druga zaś nie do końca, bo osoba, na którą kreowałem blondyna w rzeczywistości skończyła prawo, medycynę i historię soft9 Co do koloru brody to też wydaje mi się że ma lekką poświatę zieleni, ale może to przez obróbkę.
Lenna pisze:
30 sty 2020, 16:49
Axel - imię kojarzy mi się z https://www.youtube.com/watch?v=k85mRPqvMbE XD
Wooow, jaki przystojniacha. Inny od reszty Simów, to na plus. Poważny człowiek, wygląda jak jakiś informatyk. Może tylko odrobinę czoło bym mu skróciła i szczękę, no i to co mi się nie podoba, zarost wygląda jakby był jakiś zielonkawy? xD Coś z kolorami się na nim trochę potegociło.
Fabien taki luzacki, trochę zniewieściały Sim. Fajny ma fryz, twarz w porządku, acz nie wyróżnia się niczym specjalnym.
Specjalnie dla Ciebie w następnym poście Lenna zrobię w 100% heteroseksualnego samca! xD

A teraz zaprezentuję coś innego niż sima i simkę a mianowicie kota.

Pluie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania! :doge:
Obrazek

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości