Twory Lepkiego

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 03 lip 2015, 11:54

Witajcie, ci, którzy tutaj zajrzeli :) Kiedyś tworzenie simów u mnie opierało się na wybieraniu gotowców, ale z czasem zacząłem coś przy nich zmieniać i tak oto powstaje ten temat. Ładnych simów chyba nie tworzę, ale mi się podobają :) Liczę na komentarze, które mi pomogą w tworzeniu coraz to ładniejszych simów :)
Także zapraszam na 1 sima :) Od razu przepraszam za jakość zdjęć, ponieważ drugą nie mogę ruszać.
Zapraszam :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



A teraz przed państwem Klarysa Cukinia. Tak dla jasności, to simów, których tu będę prezentował, będą mieli owocowe lub warzywne nazwiska :)
Klarysa właśnie wyruszyła na studia. Kiedyś straciła rodziców w pożarze, przez co sama również ucierpiała i niestety została jej do końca życia blizna na pół twarzy. Obecnie studiuje chyba biologię ze swoim przyjacielem Henrykiem Marchewką.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
milklegblossoming
Posty: 22
Rejestracja: 24 maja 2015, 12:24

Re: Twory Lepkiego

Postautor: milklegblossoming » 03 lip 2015, 14:07

sim męski w miarę w porządku , ma charakter , z wyglądu nawet taki dosyć buntownik = ;) ;) ,

ale simka mi w ogóle nie pasuje , ten efekt poparzonej skóry , psuje mi radość z patrzenia na nią niestety....

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 19 sie 2015, 20:56

Beyond pisze:sim męski w miarę w porządku , ma charakter , z wyglądu nawet taki dosyć buntownik = ;) ;) ,

ale simka mi w ogóle nie pasuje , ten efekt poparzonej skóry , psuje mi radość z patrzenia na nią niestety....
Dziękuję za komentarz :)
Jan miał być takim simem jak go opisałeś :)

Ktoś jeszcze? :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 04 paź 2015, 11:25

Dziś prezentuję przed wami jak dotąd najładniejszą przeze mnie wytworzoną simkę- Julianę Limonkę. Juliana mieszka z narzeczonym Bolesławem Marchewką i kotem Puchatkiem.Ma 20 lat i pracuje w polityce. Lubi kolor fioletowy i w wolnym czasie lubi pobiegać.

EDIT: Jak czas pozwoli, to udostępnię ją do pobrania :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zapraszam do komentowania :)
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Joan
Posty: 213
Rejestracja: 21 sty 2015, 17:43

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Joan » 05 gru 2015, 18:11

Jakim cudem Ci jeszcze tego nie skomentowałam?
Janek wygląda super, tylko coś Ci się jakość psuje na niektórych zdjęciach. :C Ma fajny kształt twarzy, ale te przylizane włosy wszystko psują. :C Widzę go w jakiś sterczących, rudych włosach. Nabrałby trochę kolorków bo jest troszkę ponury, nie sądzisz? Ubrania jeszcze potęgują to wrażenie, bo też są w stonowanych kolorach. + powinienes lepiej doświetlać zdjęcia. Ja moje robię jak jest dzień, na dodatek cykam im zdjęcia na zewnątrz, a nie w domu, spróbuj!
Klarysa - nie wiem jak mam na nią spojrzeć. Na pewno nie jest ładna. Hmm... Już prędzej ciekawa. Tylko, że jak na nią patrze to mam wrażenie, że chciałeś być oryginalny i po prostu cię poniosło. ;p Skin+piegi+"dziwna" buzia+okulary, za dużo tego wszystkiego. Simka bardzo dużo na tym traci. :/ A szkoda, bo gdybyś darował sobie skin i nie wydziwiał tak z rysami to simka mogłaby być o wiele lepsza.
U ostatniej simki podoba mi się połączenie delikatnej buzi+kolczyka w nosie, poza tym ten kapelusz też dodaje jej charakteru, nono :) Pochwalę jeszcze wybór koloru oczu. Przyciągają uwagę!

Ogólna rada - twórz dalej, ale nie przesadzaj z dodatkami. Czasami warto sobie odpuścić kilka piegów, pieprzyków, blizn i innych dupereli. Masz fajne pomysły na simów, widać że mają charakterki (no, może oprócz Janka ;p).
Obrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Lunon » 12 sie 2016, 21:13

Uwielbiam Twoich simów!
Przed przeczytaniem relacji patrzę na wygląd postaci i jeżeli są ciekawe, to zaczynam czytać.
A z Twoją relacją jestem w miarę na bieżąco ^^

Jan Marchewa jest fantastyczny. Ten jego charakterystyczny płaszcz, ciemne włosy i delikatny zarost. <3
U Klarysy może nie do końca podoba mi się kształt tej blizny.
Poza tym tak jak Joan wspomniała- za dużo elementów odmienności chciałeś upchnąć w jednej simce :P
W Limonce mogę się przyczepić tylko do tego kolczyka. Bardzo nie lubię kolczyków w nosie xD

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 11 cze 2017, 9:49

Nie było mnie tu prawie 2 lata :doge:

Dziękuję Joan i Lunon za komentarze! <3 ^^Przy następnych simach postaram się ładować mniej elementów na twarz XD

Ostatnio miałem ochotę na stworzenie simów braci (czyt. brakuje mi simów dla innych simów i muszę dorabiać :doge:), tak więc prezentuję przed Wami Wiktora i Anatola Otręb.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Zapraszam do komentowania i mam nadzieję, ze nie zostawię już tak tematu na tyle lat pustego :doge:
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Twory Lepkiego

Postautor: Kapitan Indra » 14 cze 2017, 19:07

Bracia fajni, choć niepodobni - Wiktor rozwala mnie sweterkiem z rybami, Anatol zaś wygląda na takiego typowego kujonka - geniusza komputerowego. I duży plus, że nie mają już na twarzach przeładowania znamionami, jak w przypadku Jana - wiadomo, nikt nie jest idealny, a Simowie z reguły nie mają znamion itd., ale przesadzać w druga stronę tez się nie powinno :P
Juliana jest bardzo ładna.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 02 maja 2018, 13:50

Kapitan Indra pisze:
14 cze 2017, 19:07
Bracia fajni, choć niepodobni - Wiktor rozwala mnie sweterkiem z rybami, Anatol zaś wygląda na takiego typowego kujonka - geniusza komputerowego. I duży plus, że nie mają już na twarzach przeładowania znamionami, jak w przypadku Jana - wiadomo, nikt nie jest idealny, a Simowie z reguły nie mają znamion itd., ale przesadzać w druga stronę tez się nie powinno :P
Juliana jest bardzo ładna.
Dziękuję Indra za komentarz! :love: Zgadzam się, co do niepodobieństwa braci i dopiero teraz stwierdzam, że mogłem wygenerować ich twarze przy użyciu tego smoczka w trybie tworzenia. Jest mi bardzo miło, że dostrzegasz pewne cechy charakteru z wyglądu, które były zamierzone ^^

A tera chciałbym zaprezentować przed Wami kolejną simkę - Julię Pistację

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Twory Lepkiego

Postautor: Kapitan Indra » 02 maja 2018, 14:01

Z rysów twarzy przypomina Kasię Langerak, tylko kolorystyka nie ta ;) Usta za nisko :wall:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Twory Lepkiego

Postautor: ollie » 17 maja 2018, 18:46

Bardzo ciekawa simka, tylko coś dziwnego dzieje się z dolną częścią jej twarzy. Nos za bardzo schodzi w dół i przez to usta są na brodziec. Poza tym wszystko do siebie pasuje. Pozdro i z fartem.bartek

Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Twory Lepkiego

Postautor: Ururu » 18 maja 2018, 18:34

Mi się podoba, że ma taką rozjechaną twarz. Przez to nabiera takich indywidualnych rys i wygląda bardziej realistycznie. Poza tym, przez to przypomina mi kogoś, tylko nie pamiętam kogo... Ogólnie nie przepadam za tym typem urody, ale ta Simka mnie urzekła.
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Twory Lepkiego

Postautor: Lunon » 19 maja 2018, 9:52

Smutna wydaje się ta simka przez to zaburzenie proporcji. Z drugiej strony dzięki temu jest bardzo oryginalna ^^
Super fryzura i te proste kroje w ubiorze.

Anatalol ma śmieszny nochal, a Wiktor te fryzurę na robinsona. Bardzo sympatycznie simowie.

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 30 maja 2018, 22:30

Dziękuję wszystkim za komentarze! :love:
Kapitan Indra pisze:
02 maja 2018, 14:01
Z rysów twarzy przypomina Kasię Langerak, tylko kolorystyka nie ta ;)
Po części wzorowałem się na twarzy Kasi Langerak ^^
brtk pisze:
17 maja 2018, 18:46
Bardzo ciekawa simka, tylko coś dziwnego dzieje się z dolną częścią jej twarzy. Nos za bardzo schodzi w dół i przez to usta są na brodziec.
Kapitan Indra pisze:
02 maja 2018, 14:01
Usta za nisko :wall:
Właśnie miałem kłopot czy usta są za nisko czy wysoko i zostawiłem. Wezmę to jednak bardziej pod uwagę przy następnych pracach.
Lunon pisze:
19 maja 2018, 9:52
Smutna wydaje się ta simka przez to zaburzenie proporcji. Z drugiej strony dzięki temu jest bardzo oryginalna ^^
Chciałem ją wykreować bardiej na taką nieśmiałą i przestraszoną, ale zdaję sobie sprawę, ze wyszła mi bardziej taka jakby była poturbowana przez życie, co w sumie jednak po czasie przydało mi się w historii, więc chyba cel osiągnięty :D
Lunon pisze:
19 maja 2018, 9:52
Super fryzura i te proste kroje w ubiorze.
Dziękuję! Również je bardzo lubię :love:

Dziś prezentuję sima wykonanego ponad rok temu, więc za bardzo co zmieniać nie ma, ale wszelkie uwagi zawsze wezmę pod uwagę ^^


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Twory Lepkiego

Postautor: Kapitan Indra » 17 cze 2018, 4:17

Kosmita po części? Bo po oczkach wnioskuję :P
Fajny, tylko ta plama na twarzy mu nie bardzo pasuje. Wygląda, jakby był brudny :rotfl:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Twory Lepkiego

Postautor: ollie » 17 cze 2018, 13:36

Nie wiem czemu, ale bardzo lubię simów z łatkami, dodaje im to oryginalności. Ty zdecydowałeś się również na ciekawsze oczy, za co także pochwalam. Trochę dziwny jest natomiast ten szeroki nos i duże usta, to są cechy typowe dla domyślnych simów z dwójki, wręcz każdy sim tak wygląda, co odejmuje trochę uroku. Poza tym kształt głowy jest dobry.

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 21 sie 2018, 15:01

Kapitan Indra pisze:
17 cze 2018, 4:17
Fajny, tylko ta plama na twarzy mu nie bardzo pasuje. Wygląda, jakby był brudny :rotfl:
To bielactwo, które według mnie nadaje pewnego rodzaju wyjątkowość (w pozytywnym wydźwięku)
brtk pisze:
17 cze 2018, 13:36
Nie wiem czemu, ale bardzo lubię simów z łatkami, dodaje im to oryginalności. Ty zdecydowałeś się również na ciekawsze oczy, za co także pochwalam. Trochę dziwny jest natomiast ten szeroki nos i duże usta, to są cechy typowe dla domyślnych simów z dwójki, wręcz każdy sim tak wygląda, co odejmuje trochę uroku. Poza tym kształt głowy jest dobry.
Właśnie o tej oryginalności mówię. Po te oczy przekopałem z milion stron CC aby je znaleźć, bo wiedziałem, że inne pasować nie będą i miałem rację. Taak też dopiero zauważyłem ten szeroki nos ogromniaste usta ;___; Zazwyczaj zwężam wszystko aby to nie było takie rozlane na twarzy, ale nie wiem co tu się stało. Nie zrobię takiej wpadki nigdy więcej!

Dziś kolejny sim (bo mi brakuje wielu do nowych małżeństw). Zapraszam!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Twory Lepkiego

Postautor: Kapitan Indra » 24 sie 2018, 22:57

Super rudzielec, tylko gdyby miał ciut większe oczy... ciut... tak poza tym to nawet niezły :yes:
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Twory Lepkiego

Postautor: Lenna » 04 wrz 2018, 13:27

Bardzo podoba mi się styl i kolory Aleksego, to co mi nie pasuje to oczy, są strasznie maciupkie i mocno rozstawione. Ale poza tym super Sim :brawo2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dolce_Lamiya
Posty: 605
Rejestracja: 10 lis 2014, 8:33

Twory Lepkiego

Postautor: Dolce_Lamiya » 03 maja 2019, 12:01

Kapitan Indra pisze:
24 sie 2018, 22:57
Super rudzielec, tylko gdyby miał ciut większe oczy... ciut... tak poza tym to nawet niezły :yes:
Lenna pisze:
04 wrz 2018, 13:27
Bardzo podoba mi się styl i kolory Aleksego, to co mi nie pasuje to oczy, są strasznie maciupkie i mocno rozstawione. Ale poza tym super Sim :brawo2:
Te maciupkie oczy, to wynik eksperymentów z używania nowych suwaków z moda i jakoś tak mi pasowały do niego, bo sprawdzałem go w większych oczkach i wyglądał tragicznie xD

A teraz chciałbym zaprezentować przed Wami Jana Saletrę!
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość