Regulamin działu Pomoc

Masz problem z jakąś grą z serii The Sims 2? Tutaj możesz poszukać pomocy.
Awatar użytkownika
Rai
Renciści
Renciści
Posty: 756
Rejestracja: 31 paź 2013, 15:25

Regulamin działu Pomoc

Postautor: Rai » 25 lis 2013, 21:50

REGULAMIN
DZIAŁU POMOC


1. W dziale Pomoc zakłada się jedynie tematy dotyczące problemów technicznych z grą. Często wędrowały tutaj prośby o znalezienie dodatków... Nasi drodzy, od tego jest dział "Szukasz dodatku?".
2. Zanim założysz temat w dziale Pomoc, poszukaj, szczególnie w dziale Rozwiązane Problemy, czy już danego tematu nie było. Być może ktoś wcześniej borykał się z tym samym kłopotem co Ty i już go rozwiązał. Nie zakładaj splagiatowanego tematu.
3. W dziale Pomoc nie zakładamy tematów o nazwie Problem lub nazwie, która nie ma nic wspólnego z faktycznym problemem. Należy tak nazwać swój temat, aby skrótowo dawał pojęcie, z czym mamy kłopot.
4. Nie zakładamy tematów tylko po to, żeby zadać pytanie dotyczące rozgrywki, (np: "Jak zostać wampirem?" albo "Jak dołączyć do bractwa studenckiego?"). Od tego typu pytań jest zbiorczy temat: The Sims 2 - pytania.
5. Jeśli problem nie znajdzie rozwiązania lub nie będzie odwiedzany przez półtora miesiąca od ostatniej wypowiedzi, zostanie zamknięty i przeniesiony do Śmietnika.
6. W tym dziale, jak i w każdym innym, nie rozmawiamy o piractwie i nie prosimy o pomoc przy problemach z pirackimi kopiami gry. Tematy poruszające problemy z nielegalnym oprogramowaniem i grami, będą niezwłocznie usuwane, a ich autor zostanie ukarany zgodnie z Regulaminem Forum.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości