The Sims 2 Ultimate Collection nie działa prawidłowo.

Masz problem z jakąś grą z serii The Sims 2? Tutaj możesz poszukać pomocy.
Awatar użytkownika
Nessime

Postautor: Nessime » 24 sie 2019, 14:27

Hej! Czytałam już mnóstwo wątków dotyczących tego problemu, ale żaden nie wyglądał tak jak mój jak i żadne rozwiązanie się nie sprawdziło, więc liczę na waszą pomoc. :/ Ostatnio przerzuciłam się z laptopa na komputer stacjonarny. Na laptopach miałam najpierw win7, potem win10 i wszystko działało jak należy jednakże teraz, gdy na nowym komputerze próbowałam wrócić sobie do dwójeczki, to nie dość, że włączają się niesamowicie długo, to dodatkowo jak już się włączą po tych 10 minutach, to i tak po chwili grania albo po prostu grę mi wywala albo typowy błąd "aplikacja została zamknięta". Nie mam pojęcia co z tym zrobić. Inne gry działają, łącznie z pozostałymi simsami. Specka komputera:

System: Win 10
Proc: AMD Ryzen 5 1600 Six-Core Processor 3,2 GHz
Grafika: Radeon RX 570 Series

Halp. Pograłabym sobie.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf

Postautor: Shattered » 27 sie 2019, 12:48

Mam ten sam problem.
Odpalam grę bez żadnych CC, usuwam cache i accesory i to samo. Wywala przy różnych momentach.
Próbowałam odpalić jako administrator, ze zgodnością z Windows 7, XP.. Nie pomaga
While I am so afraid to fail so I won't even try
Well how can I say I'm alive

Awatar użytkownika
Jhud

Postautor: Jhud » 27 sie 2019, 19:42

Gra może nie rozpoznawać karty graficznej.
Może to naprawić graphics rules maker. To obowiązkowe urządzenie jeśli chodzi o granie w TS2 na nowych kompach.
https://www.simsnetwork.com/tools/graphics-rules-maker
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Ryjanka

Postautor: Ryjanka » 02 wrz 2019, 12:51

Na forum microsoft można znaleźć rozwiązanie -> https://answers.microsoft.com/en-us/win ... 0f00dc0da9

Kto nie zna angielskiego niech sobie po prostu wrzuci tekst do tłumacza.

Na forum EA czytałam, że są patch'e do the Sims 2, które instaluje się na nowych komputerach i wszystko śmiga.