Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 30 wrz 2015, 6:47

Nie chciałbym mieć czegoś takiego w kuchni D:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 30 wrz 2015, 9:24

Shattered pisze:Tylko dlaczego wydaje mi się, że główną atrakcją będą te grupy?
Bo to jest główna atrakcja. Tu chodzi o tytułowe spotykanie się, ze znajomymi, w grupach. :P

Ekspres do kawy wygląda beznadziejnie, jak najgorszej jakości CC. No ale dobra, SimGuruAzure sama przyznała, że obiekt cały czas jest w fazie twórczej.

Teraz, po premierze "Upiorności", mam nadzieję na wysyp informacji o "Spotkajmy się".
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 paź 2015, 11:16

Miejmy nadzieję, tzn. ja mam nadzieję, że jakoś dobrze te działanie grup zaprogramują, że jak np. pójdziemy z grupą na kawę, to cała grupa usiądzie w jednym miejscu..

Bo teraz to porażka, idziesz z simem z miasta, do klubu, zamawiasz drinka dla grupy, Twój sim bierze, a towarzysz albo weźmie albo nie, a jak weźmie to z Tobą nie usiądzie tylko polezie Bóg wie gdzie..

Tylko dlaczego mam takie wrażenie, że tak będzie, że podczas tych spotkań każdy będzie łaził sobie gdzie chce..

Mogliby dodać tę opcję z dwójki "zwołaj grupę"

Wciąż nie poznaliśmy tej nowoczesnej dzielnicy, ani tej na której jest ta plaża..

Tylko czy wciąż nie wraca taniec z poprzednich części? Mam na myśli tańczenie z kimś naprzeciwko siebie... Za zwiastunie wszyscy simowie tańczą sami...
Sky Fits Heaven

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 07 paź 2015, 18:38

Premiera została przesunięta na 8 Grudnia w Ameryce Północnej czyli u nas gdzieś 10 Grudnia.

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: ollie » 07 paź 2015, 18:52

Wreszcie robią coś mądrego.

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 07 paź 2015, 18:59

http://www.thesims.com/pl_PL/news/get-t ... lease-date
Pojawi się nowa gra planszowa (Nie obudź lamy!), a naturalny basen ma teraz skałę, z której Wasi Simowie mogą do niego skakać Wasi Simowie!
nowa gra zawsze mile widziana, skałka też fajny pomysł
Grając z naszymi Simami spędzającymi czas w swoich klubach, stwierdziliśmy, że Simowie muszą mieć własne, specjalne miejsce spotkań – Śmietanka Towarzyska powinna mieć prywatny pokój w miejscowej kawiarni, a Mistrzowie Konsolety ekskluzywną dyskotekę, gdzie będą mogli ćwiczyć swoje kroki taneczne. Wciąż możecie odwiedzać wraz z członkami swojego klubu różne miejsca, ale teraz możecie także stworzyć reprezentacyjną miejscówkę klubu.
me gusta (btw. kawiarnia? nowy typ parceli?)

Obrazek
(to pewnie to "nie obudź lamy" :D)

przełożenie daty premiery mi nie przeszkadza, i tak planowałam sprawić sobie ten dodatek (o ile będzie dobry :P) na święta... no chyba że mnie pokusi na spóźnionego mikołaja xd

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 07 paź 2015, 19:48

podoba mi się, przez ten miesiąc dodadzą dużo rzeczy, może Windenburg będzie mieć klimat? :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 07 paź 2015, 21:49

Dobra wiadomość. Jeśli dodatek faktycznie ma przez to być dopracowany, to jestem na 'tak'. Nie ma nic gorszego od DLC wydawanego na szybko...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 07 paź 2015, 21:57

W sumie mnie też cieszy, że premierę przesunięto, ale z innych powodów - w listopadzie będę mieć nieco napięte wydatki, i tak miałam kupić nowy dodatek w grudniu, teraz to już nie mam innej możliwości :) Pewnie przy okazji będą jeszcze jakieś świąteczne akcesoria.
Fajnie, że będzie to "Nie obudź lamy", w TS2 chyba Simowie grali w coś podobnego ^^ Nowe parcele? Miejsca spotkań poszczególnych grup? Fajnie, coś w stylu domów bractw studenckich z TS2 :)
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 07 paź 2015, 22:00

myślicie że powiększą miasto? :aww:
Obrazek

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 07 paź 2015, 23:58

Kapitan Indra pisze: Fajnie, że będzie to "Nie obudź lamy", w TS2 chyba :P Simowie grali w coś podobnego ^^
Tak, w dwójce jest taka sama gra o takiej samej nazwie, dochodzi w Czasie Wolnym, tylko trochę inaczej wygląda ;)

Ja też się cieszę że przesuną premierę, cicho liczę na postać nadnaturalną... Ale to tylko marzenia <_<

Niebezpieczny, wątpię żeby teraz się takimi rzeczami zajmowali, pewnie będą dopracowywać wszystko, ewentualnie dodawać drobne zmiany.
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 paź 2015, 0:59

Nie jestem pewien, czy motywacją EA jest na serio dopracowanie gry, czy po prostu wydanie jeszcze jednego pakietu przed premierą dodatku. Ale wierzę, że jednak chcą dopracować dodatek i jestem za :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 08 paź 2015, 1:35

lista potwierdzonej zawartości dodatku -> http://simsvip.com/forums/threads/gt-co ... tent.1326/

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 08 paź 2015, 9:54

Levkoni pisze:Nie jestem pewien, czy motywacją EA jest na serio dopracowanie gry, czy po prostu wydanie jeszcze jednego pakietu przed premierą dodatku. Ale wierzę, że jednak chcą dopracować dodatek i jestem za :)
Na pakiet przed dodatkiem jednak bym nie liczyła, raczej na nowe akcesoria, pewnie te nowoczesne..
Wydaje mi się, że przesuwają premierę, ponieważ dużo premier jest w listopadzie.. Nowy Fallout, nowy Need For Speed, nowe Call Of Duty, nowe Anno...
No, ale nic. Poczekamy dłuzej.. Trochę szkoda z jednej strony, :curious:
Fajnie, że wracają rzutki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 paź 2015, 11:43

Shattered ale teraz w październiku wypada czas na pakiet rozgrywki, o ile dalej zamierzają iść schematem 2 pakiety akcesoriów => 1 pakiet rozgrywki. I wtedy w listopadzie wypadałyby jakieś akcesoria :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 11 paź 2015, 23:52

Mam nadzieję, kolejną, że z tym dodatkiem zamawianie drinków dla grupy będzie wyglądało tak, że barman przygotuje kilka drinków na tacy, a nie po kolei dla każdego... że pierwszy zdąży wypić nim ostatni dostanie :facepalm:

Levkoni, a nie przypadkiem grudzień/styczeń? Pakiety powstały 6 miesięcy po sobie, więc wydaje mi się, że za szybko by było w pazdzierniku

Poza tym, czy tylko dla mnie, grafika na zwiastunie jest jakby przeciętna..?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Wafl Koons
Renciści
Renciści
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Posty: 117
Rejestracja: 28 paź 2013, 23:37

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Wafl Koons » 12 paź 2015, 0:29

Mi ten dodatek jak najbardziej się podoba. Malutkie rzeczy ale poprawią jakość rozgrywski. Po pierwsze: możliwość budowy kawiarni. Wreszcie będę mógł zrobić w parku kawiarenkę. Czy nawet piekarnię połączoną z kawiarnią.
Podium didżejskie sprawi, że w Galerii pojawi się mnóstwo klubów i simy będą mogli szalenie bawić się przez cały weekend. Możliwość budowania pływalnego stawu urozmaici wyjazdy na biwak, czy budowę leśnego domu z jeziorem.

Nie zapominajcie, że gra daje nam tylko możliwości. A społeczność Galerii potrafi je świetnie wykorzystać, zalewając nas masą przyjemnych miejsc do mieszkania czy odwiedzania.

A ps. Potrzebuję tej jasnej elewacji z ciemnymi dechami, żeby odtworzyć dom Przyjemniaków z dwójki :D

"Galeria" to w tym wypadku nazwa własna i piszmy dużą literą. :P //Guuki

Nie zwróciłem uwagi, bo pisałem w nocy i nie chciałem hałasować stukaniem w klawiaturę hihi. :D //wafl

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: ollie » 14 paź 2015, 19:23

Jak powstał Windenburg - czyli wreszcie wpis, który mnie zainteresował soft9

Na grafikach to miasto prezentuje się bosko :aww:

Czekam na zdjęcia z gry, pewnie się zawiodę, ale co tam XD

Awatar użytkownika
Galcia
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1067
Rejestracja: 13 lut 2015, 20:57

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Galcia » 14 paź 2015, 19:35

Ogólne wrażenie po przeczytaniu całego wpisu i dokładnym obejrzeniu wszystkich grafik - WOW. 8D Windenburg zapowiada się naprawdę bosko (napaliłam się zwłaszcza na wyspę luksusowych klockowilli :P ). Ale pierwsze zdjęcie, które ma przedstawiać niby starówkę... Auć. soft1 Przy tych wszystkich pięknych, "starówkowych" budynkach, które ludzie wrzucają do Galerii, to wygląda strasznie biednie. Mam nadzieję, że w finalnej wersji rynek będzie się prezentował lepiej, bo reszta projektów jest ekstra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 14 paź 2015, 20:11

Na grafikach wygląda pięknie, uwielbiam taki styl w jakim stworzyli miasto... tylko, jak zwykle jestem sceptyczna, dopóki nie pokażą właściwych screenów z gry to nawet się nie napalam.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość