Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 10 gru 2015, 19:26

Ale przynamniej simowie mają zróżnicowane ruchy.. Do tej pory chyba do każdej emocji była jedna animacja.. Teraz jakoś różnorodniej jest, tak mi się wydaje...

Czy macie jakieś nowe rośliny i drzewa? Bo w mieście widzę, a w trybie budowania nic nie ma
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 10 gru 2015, 19:41

Hm, to chyba muszę się bardziej przyjrzeć tańcowi bo kompletnie nie zwróciłem uwagi na to, że ruchy różnią się od aktualnej emocji. Ogólnie to nie są złe, ale jak sim ciągle je powtarza to nie wygląda fajnie.
Zapomniałem sprawdzić sekcji z roślinami, ale pamiętam, że świeciła na złoto więc musi być tam coś nowego.
Na dzisiaj już sobie odpuszczę grania. Jeśli chodzi o ciuchy, fryzury i meble to daję mocną piątkę z plusem. Widać, że się starają. Jedyne czego mi brakuje to nowy kominek w tym "starym" stylu. No i te szafy mogłyby zajmować po dwie kratki a nie po cztery, bo trudno je umieścić mając mniejszy domek. :/
Windenburg jest absolutnie cu-dow-ny! Ta europejska architektura nadaje mega klimatu miastu. Bardzo podoba mi się dzielnica nowoczesna nad wodą i ta gdzie jest "rynek". No i jeszcze ta a la wieś jest przeurocza. Chyba przeprowadzę tam moją rodzinę :)
Z jakąś konkretną opinią wstrzymam się dopóki nie przetestuję wszystkiego, a jeszcze sporo przede mną.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 10 gru 2015, 20:25

W tym dodatku z roślinek jest tylko jeden strzyżony krzew oraz 2 krzaczki do bara-bara.

Zawiodłem się tańcem, umiejętność ma tylko 5 poziomów :(
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 10 gru 2015, 21:26

Ja się jednak wstrzymam, poczekam na pierwszą przecenę. 100 zł to jednak za dużo jak na grupowe spotykanie się Simów na mieście. "Witaj w Pracy" oferował o wiele bogatszą rozgrywkę.

Poza tym, córka moich Simów, którą zamierzałem podbijać Windenburg, jeszcze nie zdążyła urosnąć do młodej-dorosłej. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Hirooo
Posty: 186
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:43

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Hirooo » 11 gru 2015, 9:50

Te kluby to trochę upierdliwe są. Jeden dzień nie mieliśmy spotkania i już co chwila telefony, że musimy się spotkać. Albo członkowie klubu dzwoniący do mnie o 8 rano i proszący o spotkanie wieczorem. Za pierwszym razem myślałem, że to serio będzie wieczorem, ale nie, po zaakceptowaniu gra od razu przenosi nas na miejsce spotkania... W dodatku te ciągłe sms-y "Słyszałem, że jesteś fajny" czy coś takiego. No nie wiem, dla mnie to jest za bardzo nachalne. To w sumie jedyny minus klubów jaki zauważyłem. Kluby jak kluby, nic specjalnego, działają i to najważniejsze. Tylko coś czuję, że nie będę ich często używać, bo nie widzę potrzeby, ale kto wie, może zmienię zdanie :P
Kluby nocne są spoko. Oczekiwałem chyba czegoś więcej, ale i tak jestem zadowolony. Imprezy wreszcie stały się ciekawsze, już nie trzeba spędzać całej nocy przy barze, żeby coś się działo. Najbardziej przypadły mi do gustu spotkania w plenerze, a zwłaszcza w ruinach :)
A jeśli chodzi o kawiarnie, to jestem zaskoczony, że tak bardzo się udały. Ja bym jedynie dodał opcję zamówienia kawy/jedzenia dla grupy, albo chociaż opcję "Zamów razem". Bo jak się idzie np na randkę a tylko jedna osoba je a druga patrzy to wygląda głupio :P Oprócz tego to nie mam do czego się przyczepić.

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 13 gru 2015, 19:52

Nie wiem czy to błąd czy to tak specjalnie zrobili ale w mieście Windenburg nie ma nigdzie na parceli tego automatu do grania. Był na zwiastunach ale w mieście nigdzie nie ma.

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 13 gru 2015, 21:19

Czy tylko u mnie simowie którymi steruję i należą do klubu z określonym strojem się w go nie przebierają? O.o Jest jakaś opcja, żeby go ubrać czy coś?

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: cue » 14 gru 2015, 18:39

Dostałam na prezent :) zobaczymy, czy się spodoba ^^
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 14 gru 2015, 22:12

Dziś kupiłam i sobie gram :) I mam taką małą zagwozdkę co do klubów. Stworzyłam swojej Simce klub. Jego członkowie mają między innymi zachowywać się przyjaźnie wobec członków klubu Awangarda, oraz nie zachowywać się przyjaźnie wobec członków klubu Ideały. Ciekawe, co zrobią wobec Sima, który będzie należał i do Awangardy, i do Ideałów :P
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sty 2016, 18:17

Dosłownie tylko jedna parcela nadaje się do mieszkania w tym mieście.... Kilka nawet przy drodze nie leży.. Te na wyspie tak samo, gdzieś na piasku... A w centrum, ciężko coś stworzyć aby nie wyglądało w otoczeniu.... Właśnie w tym centrum idealnie by pasowały apartamenty... No, ale przecież oni i tak TAK dużo dali, że aż nie wiadomo co robić w tym dodatku..
Zastanawiam się na co oni potrzebowali miesiąc opóznienia.. Na dodanie tej gry z lamą?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Halpuria
Posty: 37
Rejestracja: 08 lis 2015, 21:04

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Halpuria » 05 sty 2016, 23:56

Tak to prawda parcele położone na wyspie wyglądają jak odcięte od świata. Zaproszeni sąsiedzi wyłaniają się z środka wyspy i biegną niespiesznie. Ale poza tym nie zauważyłam, żeby było coś nie tak z pozostałymi parcelami. Chociaż kilka gotowych domów podmieniłam na bardziej okazałe dostępne w Galerii. Zwłaszcza, że Twórcy w ogóle nie wykorzystali potencjału parceli 64x64 i zaoferowali nam bardzo ubogie budynki.

Awatar użytkownika
adasdelrey
Posty: 118
Rejestracja: 14 paź 2015, 12:20

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: adasdelrey » 06 sty 2016, 1:18

Twrócy zawsze ubogo tworzą te domy. W dwójce i trójce w skrzyni domów wszystkie domy były bez ogrodów, i ich wyposażenie pozostawia wiele do życzenia. Strasznie mnie denerwuje, jak jest wielka parcela, jakiś tam domek, 2 krzaczki, drzewo, basen, grill, stół i krzesła i koniec. Albo wieeeelki pokój a meble rozmieszczone praktycznie w jednym miejscu. Chociaż najbardziej denerwujące jest to (i chyba każda parcela publiczna w Winderburgu tak ma), że na górze jest totalna pustka! Znaczy, są toalety, i tyle... Okropne to jest.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 06 sty 2016, 11:27

adasdelrey bo i tak wielu graczy te parcele zmienia albo usuwa i stawia nowe. Poza tym im więcej obiektów na parceli tym dłuższy czas ładowania i tym więcej zasobów pożera wtedy granie. Więc to z ich strony rozsądne, że w ten sposób budują parcele. Jak ktoś chce to sobie dostawia obiektów i upiększy :) Ja dla przykładu nie cierpię przepełnionych i bogato wyposażonych parcel bo po prostu gubię się w tym i źle mi się gra :) Nigdy nie mam w pełni zapełnionych ogrodów, gdzie z każdej strony mam jakieś krzaczki, kwiatki, drzewka że aż się wylewa ;p
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: ollie » 12 sty 2016, 23:39

Właśnie się dowiedziałem, że słuchawki simów to nie jest dekoracja, którą możemy dać na każde ubranie tylko są przylepione do koszulki? EA serio? soft9

Takie coś mogą robić, mogliby się więc bardziej postarać przy robieniu ubrań, przy skórze zwłaszcza gdzie ubranie się w nią wtapia (!) co jest z bliska brzydkie.

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 25 sty 2016, 20:38

Myślałem, że zaraz pawia puszczę, gdy zobaczyłem TO. Jak czytam te komentarze pod filmem to śmieję się przez kilka godzin. "The Sims 4 to najlepsza część The Sims" ( :haha: :rotfl: ), "Kocham Simsy, ale dajcie zwierzaki w następnej aktualizacji", "Dodatek jest taki słitaśny". :wall: :wall: :wall:
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 25 sty 2016, 20:41

Simwood pisze:Myślałem, że zaraz pawia puszczę, gdy zobaczyłem TO. Jak czytam te komentarze pod filmem to śmieję się przez kilka godzin. "The Sims 4 to najlepsza część The Sims" ( :haha: :rotfl: ), "Kocham Simsy, ale dajcie zwierzaki w następnej aktualizacji", "Dodatek jest taki słitaśny". :wall: :wall: :wall:
Zwierzaki w aktualizacji? :facepalm:
Najlepsza część The Sims? :facepalm:
"Spotkajmy się" słitaśnym dodatkiem? :facepalm:

Naprawdę, można się pośmiać czytając komentarze tych dzieci. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Simwood » 19 lut 2016, 19:23

SimsPolska po raz drugi wrzucili ten sam zwiastun. Pytanie tylko po co?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=XRbv_veXeSw[/youtube]
Obrazek

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 19 lut 2016, 20:53

Nie tylko The Sims Polska. Oddziały na całym świecie.
Pewnie mieli ku temu jakiś powód. :P
Albo sprzedaż dodatku jest tak słaba, że postanowili o nim graczom przypomnieć. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lut 2016, 23:24

To samo pomyślałem, że sprzedaż słaba :P

Cóż, moim zdaniem dodatek jest dobry, ale tylko dobry. Świetne miasto, świetne obiekty, ale za mało gameplaya nowego. Na grubo ponad 300 nowych obiektów jest zaledwie kilka z nową rozgrywką...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: książę » 19 lut 2016, 23:29

Ogólnie duże dodatki do „The Sims 4” są słabe - takie bezsensowne mydło i powidło, rozmyta, niekonkretna tematyka... moim zdaniem o wiele lepiej firmie wychodzą średnie dodatki - „Spa” było całkiem dopracowane!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości