Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 03 lis 2015, 20:14

Nowy render:

Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 03 lis 2015, 20:26

No ładny zwiastun, ale wiadomo, że na nich wszystko jest zawsze ładne, przyjemne i bezbłędne. :P

Urzekła mnie siedziba klubu w 1:56. Te małe jaskółki na dachu to chyba jakieś nowe obiekty, bo jedna jest wyżej, druga niżej, a takich cudów ze ścianami nie da się póki co zrobić w czwórce. :P

Miasteczko jest zdecydowanie jednym z najlepszych jak do tej pory. ^^ Świetnie wygląda, nie jest raczej przejaskrawione jak Newcrest czy Wierzbowa Zatoczka. Podoba mi się to.

Co do tego przejścia - takie podobne mamy w sekretnych parcelach Wierzbowej Zatoczki czy Granitowych Kaskad, więc tamto miejsce pewnie będzie jakieś tajemnicze. :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 03 lis 2015, 21:54

Czyli jednak może pojawi się ukryta parcela, choć twórcy jakiś czas temu zapowiedzieli, że nie. To oznacza tylko, że nie zawsze dobrze idzie zrozumieć ich wypowiedzi ;)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: ollie » 03 lis 2015, 22:06

Ta studnia :aww:

Jakby jeszcze z niej wychodziła Zadecka hehe

Zwiastun fajny, ale będę sceptycznie nastawiony, zawsze wychodzi gorzej, niż jest to zapowiadane.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 03 lis 2015, 23:43

Czy tylko ja nie widzę tej sceny z tańcem z mini zwiastunu?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 lis 2015, 12:05

Mnie martwi tylko to, że najwyraźniej jednak dodatek kręci się wokół klubów i spotkań. Trochę taki miszmasz Po Zmroku z Studenckie Życie. Moim zdaniem całkiem świeże podejście do tematyki wypadów na miasto (TS2 i TS3 przyzwyczaiły nas, że musi się to wiązać koniecznie z nocnym balangowaniem, a tu dostajemy bardziej przyjacielskie spotkania i grupy) ale jednak mało konkretne. Mogłoby to być bardziej sprecyzowane i oprócz grup zaoferować możliwość wynajmowania mieszkań plus jakieś restauracje i już mielibyśmy coś mocniejszego i pasującego do całości. Witaj w Pracy również byłby lepszym dodatkiem, gdyby zamiast na odczepnego stworzonego biznesu dodali jeszcze przynajmniej 2 w pełni interaktywne kariery. Wtedy dodatek zebrałby na pewno więcej pochlebnych opinii.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 lis 2015, 14:19

Zakochałam się w tej dzielnicy gdzie jest to ognisko :aww: Całe miasteczko wygląda świetnie

Ciekawe czy w kawiarni będziemy mogli zamówić jedzenie dla grupy..

Trochę też głupio, że spotkanie klubu zaczyna się od teleportacji wszystkich uczestników :facepalm:
To daje mi do myślenia, że chyba jednak nie ma co liczyć na użytkowe samochody w tej części. Coraz więcej zawartości, którą potem by musieli zmieniać, edytować.
Levkoni pisze:Witaj w Pracy również byłby lepszym dodatkiem, gdyby zamiast na odczepnego stworzonego biznesu dodali jeszcze przynajmniej 2 w pełni interaktywne kariery. Wtedy dodatek zebrałby na pewno więcej pochlebnych opinii.
Wg mnie w biznesie brakuje tylko obłusługiwania klientów przy kasie i takich drobiazgów, szczegółów jak torby na zakupy jak to było w dwójce. Albo te uproszczenia jak kupujemy w innych sklepie, że nie musimy płacić tylko automatycznie nas podlicza
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Jackob » 04 lis 2015, 16:37

Dwa nowe zdjęcia:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 04 lis 2015, 16:45

Ile nowych napojów :sweet: Mega mi się podoba że wszędzie jest pełno trawy, nie jak w innych miastach gdzie jest zielona tekstury gleby
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 04 lis 2015, 18:19

Fajnie wygląda ta fryzura-warkocz i jeszcze ta u tego Sima w garniaku. :P

Mam wrażenie, że ten dodatek będzie wychwalany pod kątem grup przez EA... to znaczy - będą je zachwalać aż do premiery - jakie to wszystko nie jest super, jacy to oni dobrzy... A drobne błędy pokażą swoje i pewne funkcjonalności tych grup będą irytujące, jestem pewien. Rozumiem, że ten dodatek dotyczy spotkań, ale po tym czasie, choć oswoiłem się z koncepcją Elektroników, to jednak nadal cały ten temat wydaje mi się jakiś dziwny. :unsure:

Nie podoba mi się również ten "futurystyczny" styl - chyba za bardzo spodobały im się kształty dodatku Skok w przyszłość do trójki i teraz wszędzie wciskają te sześciokąty. :P Jakby nie mogli zrobić bardziej simowych ikonek.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 lis 2015, 19:00

Fryzura i ubranie dziewczynki w blond włosach są boskie :sweet:

Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 05 lis 2015, 15:23

11 sposobów personalizacji klubów w The Sims 4 Spotkajmy się
No jest trochę tych opcji, jeśli nie będzie za dużo bugów to może być całkiem grywalne. Chociaż dalej uważam, że to wydaje się trochę za mało jak na pełny dodatek. Widzę, że kluby dostępne są też dla dzieci, więc mam nadzieje, że dla nich też dojdą jakieś opcje towarzyskie, bo na razie tą grupą wiekową najtrudniej zdobywa mi się przyjaciół. (dunno why?)

I mam jeszcze nadzieję, że ten dodatek przecenią jak będą świąteczne wyprzedaże, mimo że to będzie dość szybko po premierze...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lis 2015, 15:50

O tak, mogliby dodać nowe interakcje dla dzieci, jest ich tak mało :(

A co do przecen to myślę, że raczej po świętach już będą obniżki, przed to nie sądzę. Tym bardziej, że raczej rodzice dzieciom nie kupują gier w wersji elektronicznej pod choinkę tylko w wersji pudełkowej, a wersje pudełkowe i tak można będzie kupić pewnie za ok 90-100 zł.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 06 lis 2015, 10:05

Od początku było wiadomo, że dodatek polega na spotykaniu się w grupach. Ale teraz, gdy podają informacje tylko o grupach, o zakładaniu klubów, o mnóstwie sposobów spędzania czasu razem, trochę jestem rozczarowany, że "Spotkajmy się" skupia się tylko na tym. Brakuje jakiegoś elementu pobocznego, tak jak w "Witaj w Pracy" można założyć własny biznes, oprócz rozgrywania aktywnych karier. Czuję niedosyt i mam nadzieję, że te wszystkie nowe obiekty jak piłkarzyki, rzutki, rzeczy do basenu, itd. nieco to wynagrodzą.
Obrazek

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 06 lis 2015, 23:35

Dodatek wreszcie jest dostępny w Empiku. :)
http://www.empik.com/the-sims-4-spotkaj ... ltimedia-p

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 lis 2015, 0:38

Ciekawe jak dodatek wplynie na plynnosc gry. Aby tylko nie bylo powtorki z trojki
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lis 2015, 0:43

Na razie jest dobrze. Mamy już 1 pełny dodatek, dużo aktualizacji i łącznie 6 dodatkowych pakietów, a nie zauważyłem żadnego skoku w długości ładowania się gry czy płynności. Czwórkę zoptymalizowali świetnie i dla takiej optymalizacji moim zdaniem warto było poświęcić otwarty świat...
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 lis 2015, 1:11

ObrazekObrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 07 lis 2015, 17:39

Podoba mi się ta ekipa z drugiego rendera. :D

A czwórka jest faktycznie bardzo dobrze zoptymalizowana, chociaż ja uważam, że aż się prosi by świat był pół-otwarty. Tj. dzielnice działały by jako otwarte światy, a między nimi były ekrany ładowania. No ale tego już raczej nie zmienią.

Niby się bardzo nie jaram tym dodatkiem, ale kurcze, nie wiem czy wytrzymam z zakupem do jakiś wyprzedaży. lol

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 08 lis 2015, 19:30

Kolejny zwiastun we Wtorek.
https://www.facebook.com/TheSimsPL/phot ... permPage=1

Mini zwiastun jutrzejszego zwiastunu.
https://www.facebook.com/TheSims/videos ... 573010913/

Wiadomo także, że odbędzie się pokaz The Sims 4 Spotkajmy się. Jest konkurs w którym można wygrać zaproszenie.
https://www.facebook.com/TheSimsPL/phot ... =3&theater

Zwiastun:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Ej4-ahNm5wM[/youtube]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości