Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 14 sie 2015, 23:12

Hirooo pisze:Taniec tej simki żywcem ściągnięty z układu japońskiej choreografki Aya Sato :P https://www.youtube.com/watch?v=z39GaNKpFW8 0:32

okropne to :/ poza tym onne wygladaja jak wyciagniete z jakiegos horroru :)
Chyba jednak wole Maddie w wersji Cry... bo ta nowa co tanczy do Sia tez mi sie nie podoba
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: simunia » 15 sie 2015, 7:25

W sumie to jestem ciekawa czego się jeszcze o dodatku dowiemy.
Obecnie wiemy o nim mało. Fajnie by było jakby dali jakieś ze dwie kariery w tym dodatku.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Pappy » 19 sie 2015, 2:27

Oglądając sobie pewien filmik z Werony z dwójki, gracz zwrócił uwagę na podobieństwo Julii oraz Romea do simów ze zdjęć promocyjnych Spotkajmy Się. Na dodatek, miasto z tego dodatku jest podobne stylistycznie do Werony. Czyżby powrót Kapuletów i Monteków do gry? :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 19 sie 2015, 10:21

Ponoć dodatek jest w wersji prealfa czy coś w tym stylu... Szczerze mówiąc mam taką nadzieję XD Liczę, że będzie to coś znacznie większego niż to, co pokazali w trailerze.

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 19 sie 2015, 10:43

Pappy pisze:Oglądając sobie pewien filmik z Werony z dwójki, gracz zwrócił uwagę na podobieństwo Julii oraz Romea do simów ze zdjęć promocyjnych Spotkajmy Się. Na dodatek, miasto z tego dodatku jest podobne stylistycznie do Werony. Czyżby powrót Kapuletów i Monteków do gry? :P
Chodzi o tę rudę Simkę? No, nawet trochę podobna do Julii... W sumie fajnie by było, gdyby Kapuleci i Montekowie powrócili :P Tylko szkoda, że te rodziny w czwórce są takie oderwane od historii <_<
Sebosz pisze:Ponoć dodatek jest w wersji prealfa czy coś w tym stylu... Szczerze mówiąc mam taką nadzieję XD Liczę, że będzie to coś znacznie większego niż to, co pokazali w trailerze.
Też mam taką nadzieję... Powinni zrobić postać nadnaturalną, i w ogóle jakoś wzbogacić ten dodatek, bo na razie to trochę lipa... Jakoś te całe grupy i imprezy mnie zbytnio nie fascynują XD
Obrazek

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Sebosz » 19 sie 2015, 10:50

Ale co do postaci nadnaturalnej na razie napisali(nie wiem czy zmienią zdanie, dlatego użyłem określenia "na razie"), że nie będzie ponieważ chcą się skupić na tworzeniu tych całych grup społecznych. Trochę łamią istniejącą od czasów dwójki tradycję simową, noale :C

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 19 sie 2015, 13:45

No ja też mam nadzieję, że coś więcej będzie w tym dodatku, bo tak to... marnie to widzę. Trailer obejrzałam i w sumie oprócz stanowiska dj'a i piłkarzyków to nic z niego nie widać. Może te grupy są jakoś bardzo rozbudowane, ale na razie w żaden sposób tego nie pokazali, żeby zachęcić do nabycia.

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 19 sie 2015, 15:11

W trójce dodawali rodziny w nowych miastach, czy to z dodatków czy ze Store i ani to ziębiło, ani to grzało. Tak po prostu przez brak historii - w czwórce jest to samo i przy tym dodatku znowu będzie takie meh. :|
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

nie dam się pasożytom
Zbanowani
Zbanowani
Posty: 228
Rejestracja: 10 lut 2014, 12:53

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: nie dam się pasożytom » 19 sie 2015, 19:24

Jak pierwszy raz zobaczyłem ten temat na forum, to myslałem, że organizowane jest jakieś spotkanie userów :)

co do dodatku - jestem sceptycznie nastawiony

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 19 sie 2015, 19:56

Na początku jak zobaczyłem temat to dłuuugo zastanawiałem się, o czym jest ten dodatek. Wydaje mi się, że chodzi o coś w stylu "osiedlowych" klubów i zrzeszaniu różnych społeczności? Takie nocne życie na małą skalę.
Ale dalej wydaje mi się że EA poskładało kilka (fajnych) pomysłów i zlepiło je w całość dorabiając do tego teorię.
Podobają mi się za to te naturalne baseny, dyskoteka w ruinach i tworzenie tych całych grup.

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 26 sie 2015, 19:07

Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 26 sie 2015, 19:24

Przeczytałam. I w sumie dalej nie wiem, samo założenie z tego co jest napisane wydaje się dość ciekawe i złożone, ale chętnie zobaczyłabym jakiś gameplay.

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 26 sie 2015, 20:03

fajnie ze bedzie mozna miec klub bojek i klub sprzataczek :D
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 27 sie 2015, 0:16

W ogóle na koncie The Sims Polska na Facebooku pojawił się jakby nowy filmik ale na nim już było wszystko wcześniej na zwiastunie.
https://www.facebook.com/TheSimsPL/vide ... 332828152/

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 27 sie 2015, 9:35

chociaz jak tak dluzej pomysle o tym dodatku.. to niesie on za soba pewne niebezpieczenstwa...

Zeby nie wyszlo im przypadkiem The Sims 4 Sekty ;)

Np Sekta Smazonego Sera ;)
no ale w koncu bedzie mozna stworzyc Kosciol Latajacego Potwora Spaghetti ;) i mniamac spagetti w iloscich hurtowych :) A niby simy takie nierealne.. :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 02 wrz 2015, 1:27

The Sims 4 Spotkajmy się można już zamówić bezpośrednio w grze. :)

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 02 wrz 2015, 15:58

Szczerze, nie zagłębiając się w temat, a po obejrzeniu trailera jakiś czas temu, myślałem, że to ma być coś w stylu Nocnego Życia, ale właśnie przeczytałem ostatnie komentarze oraz ten wpis i tak sobie myślę - naprawdę zrobili dodatek o zrzeszaniu się? Nie do końca jestem pewien czy to wystarczający materiał na cały dodatek, równie dobrze mógłby być elementem innego.

Awatar użytkownika
Dodo
Posty: 150
Rejestracja: 18 maja 2014, 23:17

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Dodo » 02 wrz 2015, 21:29

Z jednej strony fajny pomysł - z drugiej: kompletnie nietrafiony. Bo na przykład podoba mi się ta dyskoteka w ruinach, i pomysł z klubami jest fajny, ale cały dodatek o tym? Trochę naciągane.
Obrazek

Awatar użytkownika
Column15
Posty: 173
Rejestracja: 22 maja 2014, 19:40

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Column15 » 03 wrz 2015, 19:22

Claddagh pisze:Z jednej strony fajny pomysł - z drugiej: kompletnie nietrafiony. Bo na przykład podoba mi się ta dyskoteka w ruinach, i pomysł z klubami jest fajny, ale cały dodatek o tym? Trochę naciągane.
To w sumie można powiedzieć o chyba każdym dodatku (niekoniecznie zgodnie z prawdą). W końcu był dodatek o rodzinie, dorastaniu... i tyle? Albo zwierzęta - dodadzą kilka gatunków i co? Nic. Dodatek o nurkowaniu i zakładaniu hoteli. Woooow, tak dużo. A to... zapełnianie czasu wolnego. Serio? To jest temat na tak największe rozszerzenie?

Ofc, ja też na ten moment uważam, że to za mało (wystarczy popatrzeć na zwiastun lub opis dodatku - Zwiedź nowy świat. omgomg co za NOWOŚĆ!!!111 Poznawaj nowych Simów. Ufff, jak dobrze, że to dodają. Tak bardzo brakowało mi tej opcji w podstawce! Rządź na parkiecie tanecznym. wooooow :sweet: Elementy TS: Średniowiecze! Imprezuj gdzie się da. Noo, ten dodatek będzie przewspaniały. Tyle nowości! Tylko czy kula dyskotekowa zmieści się w lodówce? :( Stwórz swój styl. Jedną z głównych cech dodatku jest SZAFA. :doge: Nie skomentuję tego... soft1. Ale wszystko tak naprawdę okaże się podczas rozgrywki. Staram po prostu patrzeć się na to ze zdrowej perspektywy. Oby Spotkajmy Się ciągnęło nie na tym samym, a na wyższym poziomie niż WwP.
Obrazek
av by teaplease.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 wrz 2015, 0:38

WOW, nowy ekspres..
Obrazek

Premiera ponoć 10 listopada.. Myślę, że wraz z początkiem października jakieś info powinniśmy dostać...

Tylko dlaczego wydaje mi się, że główną atrakcją będą te grupy?
Sky Fits Heaven


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości