Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Mint
Posty: 312
Rejestracja: 20 sie 2014, 14:53

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Mint » 05 sie 2015, 16:42

Levkoni pisze:
W ogóle ciekawe czy dziś w końcu dadzą tą aktualizację, która wprowadzi zmywarki.
Wczoraj kurde jak się nastawiałem na tę aktualizację, czekałem, czekałem i się nie doczekałem. :( Nie wiem czemu, ale nadal mam nadzieję na te nieszczęsne małe dzieci. ;/ Może dzisiaj aktualizacja jednak będzie. Hmmmm.. zabawne są małe dzieci, bo niektórzy/większość jak dzieci zobaczą to haha jaki słodziak! :D Czy coś takiego. Zmywarki - skoro EA jest takie skłonne do urozmaicania miejsc do bara-bara, to może dodadzą bara-bara w zmywarce. soft9

A żeby było an temat, to dodam, że miasto mi się bardzo podoba. Ciekawią mnie te grupy i myślę, że one jak i inne elementy rozgrywki z pewnością urozmaicą rozgrywkę, a przepiękne miasto pozwoli na wykonanie wiele pięknych zdjęć. ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 17:06

Cain.. moze masz troche racji.. w bo w sumie ta alpejska dizelnica.. najbardziej by pasowala do por roku i do zimy. .:D tu sie zgodze, ze po nartach najlepiej byloby napis sie w przytulnej kawiarni goracej czekolady..

ale moze oni mieli inni zamysl. .jak niemcy - bawaria.. a dodatek wychodzi w listopadzie to moze pomysleli ze polacza to z mojajacm october-fest :D a to juz pasuje do imprez :)

Mi się podoba w tym dodaktu to, ze te wyjscia nie sa takie monotematyczne jak w poprzednich czesciach :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Veis
Posty: 69
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Veis » 05 sie 2015, 17:47

Cain pisze:
Ta impreza na końcu prezentacji to fajny pomysł, ale faktycznie żałosny. :swelol: Poza tym, Rachel wydaje się taką ciepłą osobą - pewnie ją wybrali na reprezentantkę, by ociepliła wizerunek czwórki. :P Gdy ją widzę, to myślę, że się jej to udaje.
Ja już od pierwszej prezentacji z Sims 4 powiedziałem że Rachel to najlepsze co się tym prezentacjom przytrafiło za czasów 4 XD
Levkoni pisze:W ogóle zapowiadali coś zabawnego dziś, ale ja tam nic w sumie zabawnego nie widziałem, więc może coś jeszcze dziś ogłoszą? xD Bo nie pasuje mi zapowiedź dodatku do tego motywu z czymś zabawnym...
Zgaduję że chodzi o sam fun, czyli zabawę, rozrywkę. A w Get Together spotkania z przyjaciółmi na ogół są zabawne i rozrywkowe, to była zapewne podpowiedź co do nowego dodatku xD

BTW ciekawe jak nazwą te piwo, sok z pianą? Przecież w grze dla dzieci nie może pojawić się nazwa piwo bo dzieci zaczną to pić i co będzie? :unsure:
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 17:54 przez Veis, łącznie zmieniany 1 raz.
You Better Work Work

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 17:53

Dla mnie to miasto pasuje, dzięki temu tworzy się świetny kontrast - stare miasto pełne nowoczesnych klubów czekające na młodych, głodnych zabawy ^_^ Takie oryginalne i nietypowe, jestem pewien że miasto dzięki temu będzie nie tylko piękne ale i żywe. Bo kluby w wielkim mieście to taka oczywistość, a tu będzie fajny smaczek :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: dzejan » 05 sie 2015, 18:10

Jak dla mnie to mogliby dodać uczelnię i zrobić to jako dodatek studencki...
Jestem rozczarowany. Czyli że w czwórce nie będzie wieżowców, metr itp.?

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Atax » 05 sie 2015, 18:21

Po kilku godzinach oswoiłem się z tym dodatkiem i w sumie skoro to miasto będzie mieć kilka dzielnic, to czemu nie :D
Nie wiem jak Wy, ale ja myślę że jak na razie znamy dopiero podstawę tego dodatku. Kto wie, może w bawarskiej dzielnicy będą kawiarenki i uliczni grajkowie, a w nowoczesnej jakieś modne kluby i apartamenty?
Nie zapominajmy też o metrze i taksówkach, bo "dla jaj" na pewno o tym nie wspomnieli. ^^
Może dodadzą jeszcze kino? Swego czasu robili obrazki Simów w kolejce do kina, więc może to też jakaś podpowiedź? :D
Nowe rodzaje imprez koniecznie muszą się znaleźć, na przykład impreza na plaży *-* Przydałyby się też nowe aspiracje i cechy
Wszystko jest możliwe, w tej generacji EA nie chwali się aż tak i jednak na niektóre informacje trzeba wpaść samemu albo się naczekać :>

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 05 sie 2015, 18:49

Tutaj są jakieś chyba informacje czy nie?
http://simsvip.com/forums/threads/the-s ... #post-6892

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 19:05

The Expansion Pack is still in development.
Pewnie jeszcz eduzo sie zmieni i cos dojdzie :) na razie zaprezentowlai to co maja :) jestem ciekawa finalnego produktu
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Darkling
Posty: 177
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:08

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Darkling » 05 sie 2015, 19:13

Według mnie dodatek zapowiada się ciekawie, mimo że na zwiastunie nie pokazali zbyt dużo nowych czy ekscytujących rzeczy. xD Miasto jest ładne, ale nie pasuje mi do takiego dodatku. No chyba że rzeczywiście będzie jakaś dzielnica z wieżowcami. :P

No i ta nazwa "Spotkajmy się" jest krótko mówiąc dziwna. soft9

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Lenna » 05 sie 2015, 20:25

Ciężko mi stwierdzić co sądzę o tym dodatku. To takie wszystko i nic - trochę tańczenia, jakieś grupy, ale tak naprawdę, jak tu pisaliście wcześniej, żadnego konkretu xD Oglądając zwiastun miałam wrażenie że to jakiś pakiet/akcesorium bo tak naprawdę to niewiele nowego w nim było XDD
Miasto mi kompletnie nie pasuje do tego dodatku, owszem, jest ładne, ale mnie ono wygląda jakoś wiejsko... dodać tylko jakieś stajnie, konie i miasto dobre pod dodatek Zwierzaki soft9
Po prostu dla mnie w dodatku o nocnym życiu mają być wieżowce, kluby i tak dalej - w tym wypadku wolę odgrzewane kotlety niż takie eksperymentowanie. Dla mnie jak Sim ma się zabawić, to idealny byłby wypad do tętniącego życiem miasta nocą na szaloną zabawę w klubach... a nie do jakieś mieściny w górach, no litości XD
Dlatego podejrzewam, że... to jeszcze nie jest ten dodatek soft9 Pewnie rozdrobnili to na mniejsze części i prawdziwe miasto z wieżowcami będzie jeszcze w innym XDDDD
A nazwa to dla mnie porażka na pełnej linii... Jak zobaczyłam nazwę tematu "Spotkajmy się - pogaduszki" to w pierwszej chwili nie wiedziałam o co chodzi bo do głowy by mi nie przyszło, że to nazwa dodatku soft9 To po prostu idiotycznie brzmi, w ogóle mi się nie podoba że te nazwy brzmią tak jakby się do nas zwracali XD "Witaj w Pracy" było złe, ale to jest już koszmarne. "The Sims 4 Spotkajmy się". No tragedia XD To brzmi jakbyśmy mieli się spotkać z The Sims 4 XD
Żeby nie było że tylko narzekam, podobają mi się te całe animacje tańca, pływanie w jeziorze (bagnie??), no i bara-bara w szafie :curious:
I jestem bardzo ciekawa postaci nadnaturalnej, bo musi się jakaś pojawić... Wampiry mi jakoś tu nie pasują, chociaż, gdyby zrobili takich mrocznych jak w dwójce, to już sobie wyobrażam ich zamieszkujących piwnice pod miastem, lub w ruinach zamku :sweet:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2015, 20:28

Mogę się założyć, że te imprezy nie będą takie fajne jak na zwiastunie..
Zpaewne simowie będą stali i ze sobą rozmawiali w grupach w dziwnych pozycjach, tyłem do siebie, bokiem z odwróconą głową..
Wychodzenie na kawę również będzie udręką..
Np. chcesz pójść z przyjacielem na kawę.. Ty zamówisz a jak jemu dasz, jak sprawimy żeby i on pił
W podstawie umawiając się z kimś w barze nie możemy sprawić aby nasz sim i gość pili w tym samym czasie drinka np. przy stoliku.. Wszystko zależy od woli gościa, gdzie usiądzie co zrobi..
I tak samo będzie z kawą..

Miasteczko, a bynajmniej ta dzielnica w górami w tle, faktycznie bardziej pasuje do jakiegoś pakietu rozgrywki z uroplem w zimowej krainie, ale jak dla mnie fajnie, że nie poszli schematem, że kluby to musi być wielkie miasto..

Kompletnie nie rozumiem co niektórzy by chcieli, aby w dodatku o podobnej tematyce było?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 20:41

Fancuzi z nazwa poszli jezcze dalej. Co prawda ich tłumaczenie bardziej odzwierciedla orginal nazwy dodatku :
Obrazek
Vivre esemble czyli na polskie -> "Żyć razem" do dopiero nie pasuje :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 05 sie 2015, 20:44

To i ja się wypowiem. :P

Nazwa dodatku 'Spotkajmy Się" to przecież brak kreatywności. Taka nazwa nawet nie zachęca, brzmi co najwyżej jak nazwa akcesoriów imprezowych, a nie dodatku. No bo sorry, mój sim się może spotkać z drugim simem i bez tego dodatku. soft9 W poprzednich częściach nazwy były bardziej takie... zachęcające [?], a "Spotkajmy Się"? Sorry, ani nie zachęca, ani nie mówi dokładnie czego można się spodziewać po dodatku. A ktoś nieobeznany jeszcze pomyśli, że to kolejne akcesoria czy pakiet rozrywki...

Zwiastun mało mówi, więc liczę, że rzeczywistość pokaże, że dodatek jest warty uwagi. Miasteczko jest bardzo ładne, ale jednakże jak na dodatek o imprezach spodziewałbym się dużego miasta z wieżowcami, różnymi barami, dyskotekami... Po prostu miasto ładne, ale mało wpisujące się w klimat dodatku. Bo jednak liczę, że pojawią się kiedyś w tej części bloki, kamienice rodem z The Sims 2 i szkoda, że nie w tym dodatku. No trudno, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - w tym przypadku chociaż ładną okolicę. xD Na zwiastunie widać sima grającego na ulicy - liczę, że to grajek uliczny - byłoby super! Co do lokali - w sumie w podstawie już jeden bar był, więc wydaje mi się, że dodadzą tylko nowe i parę nowych opcji... I liczę, że nie będzie pustek jak w The Sims 3. :P Pływanie w jeziorze jest świetne *_* fajnie, że dojdzie, choć bardziej pasuje do dodatku o podróżach... Możliwość robienia ognisk - super! <3 Nowe tańce - też super! Na zwiastunie w takiej dużej szafie przebiera się simka, a inne mówią jak wygląda. Czyżby sklep z ubraniami? Byłoby fajnie! Ale teraz pytanie, czemu dalej nie ma samochodów (które pasowałby na taki dodatek), jakiś muzeów, galerii sztuki... Przecież spotykać się nie trzeba tylko na imprezach... Zresztą zwiastun mówi, że w dodatku chodzi tylko o imprezy w większości i parę dodatkowych opcji - które są zlepkiem opcji z innych dodatków z pozostałych części. Nie zauważyłem by było coś nowego, czego nie było wcześniej. Czyli w sumie, jak powiedział gdzieś wyżej Smisiu, połączyli parę opcji z innych dodatków, wymyślili dodanie nowych barów (choć bar mamy w podstawie) i tyle, jest dodatek! A do czego chcą fani od premiery gry to nawet nie dodają w aktualizacjach - no bo po co. xD I jak wspomniałem nazwa dodatku - no ja Was proszę, jak dodatek o imprezach to rozumiem coś z imprezowaniem, nocnym życiem itp. bo spotkać się to można wszędzie i jest to od podstawy. :P

Póki co średnio mi się podoba, czekam na więcej informacji to może będę bardziej na "tak". Jak na razie, to dla mnie jest to nic innego jak kilka opcji z różnych dodatków do poprzedniej części, połączone z opcjami z podstawy, może nieco ulepszonymi...
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 sie 2015, 20:47

^ przynajmniej* Shatt :P

Właściwie nie wypowiadałem się o nazwie dodatku jeszcze. :D O ile Witaj w Pracy nie jest dla mnie udaną nazwą (właśnie ze względu na taki jakby zwrot do gracza, poza tym jak to wygląda :doge:), tak Spotkajmy się... No serio? :swelol: Nie brzmi jakoś fajnie i tutaj jest o wiele gorzej niż przy pierwszym dodatku. Witaj w Pracy od razu budzi skojarzenia z pracą, jakimiś zawodami, tak tutaj... romantyczne spotkanie dwóch Simów? Preferowałbym nazewnictwo nadal ogólnie określające dodatek, a nie taki zwrot. Angielskie odpowiedniki lepiej brzmią, ale lepiej, żeby przy tłumaczeniu się już tak nie wzorowali. Jeśli już, to mogliby dać jakieś Spotkania (towarzyskie), tak samo źle, ale przynajmniej nie ma tego "zwrotu". :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 05 sie 2015, 21:21

Nawet nie wiem jak to można nazwać dodatkiem soft1
Jak dla mnie to zbieranina przypadkowych rzeczy, których nie zdążyli dokończyć przed premierą podstawy, albo z jakiegoś powodu nie chcieli ich w niej zawrzeć. Po prostu wciskają ludziom nowe "miasto", ciuchy i kilka nowych obiektów i interakcji towarzyskich. Tak jak ktoś wcześniej napisał Simowie mogli spotykać się wcześniej i będą mogli bez tego pseudo dodatku.
Myślałem, że po beznadziejnej podstawie chociaż będą się starali przekonać graczy ciekawszymi (bo przecież nie dopracowanymi) dodatkami, ale wyszło już tyle różnych rozszerzeń a do tej pory nie chciałoby mi się ich nawet instalować, nie mówiąc o graniu w nie i płaceniu za nie. W moich oczach ta seria już upadła :p

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 05 sie 2015, 21:34

Hmm, obejrzałam zwiastun i powiem tak: wygląda to tak, jakby chcieli upchnąć w ten dodatek po trochu Nocne Życie/Po Zmroku, Podróże/Wymarzone Podróże, Czas Wolny, Na Studiach/Studenckie Życie, Rajska Wyspa i Zostań Gwiazdą. To znaczy, po trochu wziąć z tych wymienionych przeze mnie i zmiksować, w sumie zyskując tak naprawdę jeden wielki nic nie mówiący miszung. Miasteczko jest klimatyczne, owszem, przymierzalnie, nocne kluby i pływanie w jeziorach również, ale jak na dodatek to za mało... powinny to być akcesoria.
Z nazwą też się nie popisali. Spotkajmy się? :facepalm: Ta nazwa tak naprawdę nic nie mówi o dodatku.
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: ollie » 05 sie 2015, 21:35

Hmmm... Jakby to nazwali Czas Wolny, wyglądałoby to inaczej xd

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 21:44

Shattered pisze:Np. chcesz pójść z przyjacielem na kawę.. Ty zamówisz a jak jemu dasz, jak sprawimy żeby i on pił. W podstawie umawiając się z kimś w barze nie możemy sprawić aby nasz sim i gość pili w tym samym czasie drinka np. przy stoliku.. Wszystko zależy od woli gościa, gdzie usiądzie co zrobi..
I tak samo będzie z kawą..
Shattered, wystarczy że będziesz gadał z simem i klikniesz na barze "zamów drinki dla grupy" i wtedy będą pili wszyscy :P A jak podczas rozmowy klikniesz na jakieś siedzenie przy stoliku i wybierzesz opcję "usiądź razem" to wszyscy w grupie rozmówców pójdą usiąść jak najbliżej tego miejsca, czyli teoretycznie przy tym samym stoliku, o ile wystarczy krzeseł. Ja nie mam z tym problemów w swojej grze :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2015, 21:53

Ilekroć widzę Get together myślę o
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SceS4553f-0[/youtube]

Mogliby dodać ten track do dodatku

Czekajmy do piątku, może są jakieś inne rzeczy o których nie wiemy..

Ale z drugiej strony co to za sens.. Dodadzą mieszkanie w blokach.. Ktoś powie, już było.. Połączyli dwa dodatki i sprzedają jako nowość. Tak samo z samochodami..

Ni wiem czy jesteście świadomi, ale nie będzie żadnego pływania w ocenie czy jeziorze.. Te pływanie n zwiastunie to po prostu pływanie na parceli ze zbudowanym basenem i odekorowanym..
Obrazek
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 22:00

Shattered to nie jest basen, zobacz że woda jest zielona... myślę, że nie oszukaliby aż tak w zwiastunie bo czasem owszem są rzeczy wyolbrzymione ale nigdy w ten sposób prawdy nie zakłamują.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości