Spotkajmy się - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2015, 13:17

Z tego co wyczytałam to wcale nie znaczy ze nie będzie wieżowców. To chyba tylko jedna dzielnica tego nowego miasta

Z pilkarzykami mi się pomieszalo :curious:
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Bart » 05 sie 2015, 13:23

Mnie tam ciekawi jaka będzie ukryta lokalizacja. Był las, jaskinia, wodospad, Sixam.., może teraz to będzie miejscem specjalnym, w sumie to wygląda tak tajemniczo :aww:
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 13:29

Bart - albo te ruiny, w których była dyskoteka bo tak piszą o nich, jakby było to ściśle tajne miejsce ;p

Kurde, oglądam zdjęcia ze zwiastuna, moim faworytem jeśli chodzi o dzielnice nowego miasta jest ta część wiejska z plażą <3 Wygląda cudownie, ma cudny klimat i liczę, że będzie tam można mieszkać!

Oglądam teraz na DOTce zdjęcia ze zwiastuna i widzę, że w kawiarni simowie również jedzą słodkości przy stolikach. Ciekawe, czy dostosowana będzie do prowadzenia biznesu?

Jestem też ciekaw, czy pojawią się jacyś NPC typu grajkowie uliczni ;p Fajnie by było, jakby chodzili po mieście i grali na instrumentach. Można byłoby im dawać napiwki i oglądać występy, wchodzili by do baru etc ;p W ogóle mogliby wprowadzić instrument - saksofon albo flet! Te dwa pasowałyby mi do tematyki :D
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 13:45

czyli taki miszmasz... no to jestem w sumie zawiedziona.. bo wolalalabym cale miasto w takiej zabudowie drewnianej
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Bart
Posty: 548
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:36

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Bart » 05 sie 2015, 13:57

Levkoni pisze:Jestem też ciekaw, czy pojawią się jacyś NPC...
Liczę na powrót Pani Zadeckiej.. soft9
Obrazek
Jones & Middleton
Zapraszam!

Na Centrum Simów od 21.07.2007

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 14:03

Bart jeśli wróci to pewnie nie będzie już Zadecką bo od trójki simowie NPC i wszyscy miastowi są generowani losowo ;p Bo teraz w simsach każdy musi umrzeć hahaha

Ale tak, fajnie jakby pojawiła się jakaś pani z torebką, taka przyzwoitka ^_^
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 14:04

do Zadeckiej byla podobna ta simka ze zwiastuna z Ciocia :) nie moge jej namierzyc :(
Każda z nich ma własne zainteresowania, charakter i styl. Grupy mają ustalony sposób zachowania, określający, czym się zajmują ich członkowie, jak traktują innych Simów i co lubią robić, a czego nie. Gdy po raz pierwszy wczytacie ten dodatek, na Waszych Simów będzie czekało kilka różnych grup towarzyskich, ale możecie także tworzyć i modyfikować własne. Możecie ustalać ich wymagania, decydować o sposobie zachowania, wybierać ulubione miejsca spotkań, a nawet przydzielać grupom określone nagrody.
Jstem tego MEGA CIEKAWA
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 sie 2015, 14:14

Och.

Fajnie.

Nowy dodatek. O tematyce spotkań towarzyskich. W końcu wszyscy chcieliśmy, by nasi Simowie mieli się gdzie rozerwać, racja? Gdzieś poza Willow Creek i Oasis Springs. Z nowymi możliwościami, innymi niż muzea i bary.

Z drugiej strony wygląda to tak, jak Smisiu napisał - trochę tańca, trochę zabawy... Jakby wzięli kilka podobnych rzeczy i starali się połączyć je w dodatek, bez jednej, bardzo mocnej myśli przewodniej. Niestety, trailer mnie nie porwał, pewnie zaciekawi mnie po pewnym czasie, ale i tak... Piosenka w nim bardzo mi się spodobała, chociaż to na plus. :P

Stroje fajne, fryzury też. Miasteczko niemieckie pasuje mi jednak do czegoś innego, nie do imprez - bardziej do studentów. Ogólnie tematyka dodatku taka studencka się wydaje. Bądź co bądź, wolałbym typowe miasta z poprzednich rozszerzeń o imprezowaniu. Chociaż kto wie - może się przekonam do tego. Nie jęczcie też na nazwę - trudno, żeby miasteczko stylizowane na niemieckie miało polskie nazewnictwo. To, oprócz wyglądu, nadaje mu charakteru. Moim zdaniem to lepiej, jeśli nazwy nie przetłumaczą. Skopali sprawę przy Newcrest, gdzie miasto miało nieprzetłumaczoną nazwę, a było podobne do Wierzbowej Zatoczki, w takim wypadku bez żadnego gadania powinni nazwać "polsko" nowy świat. Bo faktycznie zrobi się bałagan.

Ta impreza na końcu prezentacji to fajny pomysł, ale faktycznie żałosny. :swelol: Poza tym, Rachel wydaje się taką ciepłą osobą - pewnie ją wybrali na reprezentantkę, by ociepliła wizerunek czwórki. :P Gdy ją widzę, to myślę, że się jej to udaje.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 14:26

tanice zabawa.. wyjscia... to jest dokladnie to samo co bylo przy kazdym nocnym zyciu... teraz troche wzbogacone o jakies jeziorko itd...
Nie wiem coscie sie tak uczepili tego. .jak wychodizlo nocne zycie to nikt nie narzekal ze dodatek byl o niczym.. a tez byly glownie tance i bary....
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Atax » 05 sie 2015, 14:40

Booooże co to ma być...
To miasto ani trochę nie pasuje do nocnego życia...
Poza tym mamy kilka obiektów i interakcji, grupy, kilka fryzur i ubrań i tyle...
To powinien być pakiet rozgrywki.
Aj, słabe są dodatki w tej generacji
Zawiodłem się mocno.

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: bluekuba » 05 sie 2015, 14:42

Nowy dodatek do Czwóreczki!
Jestem poniekąd zawiedziony.. Całe te rozszerzenie przypomina jedną wielką mieszanke wszystkiego, no to co, że mało co do siebie pasuje :doge:
Ubrania i fryzury świetne jak to zwykle, motyw z garderobą też bardzo ciekawy, tak jak ocenianie stroju. Oczywiście musi być Bara-bara w garderobie :facepalm: Zauważyłem, że w większości pakietów dodają nowy rodzaj figli dla naszych simów.
Przyczepie się też do nazwy, która chyba najbardziej mi się nie podoba - Spotkajmy się?!
Miasto z alphy ok soft9 Co prawda jest bardzo urokliwe i ma ten bawarski klimat, ale nie pasuje mi na klimat nocnego życia. Chociaż mamy taką odskocznie i małe zaskoczenie. Wszystkie miejsca też fajne i jeziora :aww:
Zaciekawili mnie nowymi umiejętnościami, czekałem na taniec i się doczekałem <3 Bycie DJ'em też jak najbardziej okej.
Cały pokaz TS4 na Gamescomie oceniam na średni. Impreza na koniec, faktycznie pomysł dobry, ale wyszło żenująco. Spodziewałem się jednak małych dzieci, których wątpie że się kiedyś doczekamy.
Z takich szczegółów dopatrzyłem się witraży i przepięknych wykończeń na tych ruinach. Piwo i piłkarzyki w simsach <3 Całe te puby i kawiarnie pewnie będą potraktowane po omacku.
A więc, dostajemy mieszanke wielu rzeczy i dodatku o nazwie jak portal z ogłoszeniami matrymonialnymi soft9 Daje szanse, ale tutaj nic się nie klei. Zobaczymy w Listopadzie, Święta blisko tego miesiąca więc kto wie ^^
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 sie 2015, 14:59

Nie uczepiliśmy się - tak to po prostu wygląda i jak widać nie tylko w mojej ocenie. Już Witaj w Pracy było lepsze. :P

Swoją drogą, ciekawe, jaka postać nadnaturalna zawita w tym dodatku... Myślicie, że to będą wampiry? :P
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 15:00

Nie płaczmy jeszcze bo oto w piątek o 15:50 drugi pokaz The Sims:

http://simscommunity.info/2015/08/04/th ... y-as-well/

Cain - a moim zdaniem Witaj w pracy jest bardzo średnie ;p Bo tak na prawdę mało tam zostało dodane zawartości, która przydaje się poza tymi karierami. O biznesie nie wspomnę bo został potraktowany po macoszemu.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 15:18

Cain pisze:Nie uczepiliśmy się - tak to po prostu wygląda i jak widać nie tylko w mojej ocenie. Już Witaj w Pracy było lepsze. :P

Swoją drogą, ciekawe, jaka postać nadnaturalna zawita w tym dodatku... Myślicie, że to będą wampiry? :P
a ja tak jak czytam niektore komentarze to odnosze takie wrazenie.. ze jak tylko cos sproboje byc inaczej zrobione niz w 2 to lament ze zle... ze bee ze 2 cacy itd...
Do tej pory bylismy przyzwyczajeni do tego ze nocne zycie to wiezowce.. teraz ich nie ma... rozwiazali to inaczej .. i moim zdaniem lepiej

W nocnym zyciu czy to w 2 czy 3.. chodzilo zawsz eo wychodzenie do barow i dyskotek.. i w sumie tyle.. no + wampiry... W 3 dostlaismy miasto z wiezowcami..

W ts4 bary i cluby taneczne mamy w podstawie... a dodatek rozszerza ( w koncu) mozliwosci jakie nam daje wyjscie wieczorem ze znajomymi.

Tylko ze juz nie ejstesmy ograniczeni do 2 typow wyjsc.. bo mamy spotkanie na plazy (urocze) jakies tam kawiarenki.. disco tez sie znajdzie ( ruiny boskie + podest DJ + w koncu nowe style tanca). Grupy.. z opisu. .wygladaja super... i jak najbardziej pasuja do dodatku.

Smaczki w stylu przymierzanie ciuchow i bara bara w szafie tez do mnie przemawiaja

Moim zdaniem jest OK.

Wiem ze niektórzy czekali na wiezowce.. i miasto w stylu Bridgeport... ja tam sie akurat ciesze ze dali takie bardziej bawarskie.. Chociaz wskazówki byly mylace..

Oh jak to miastoczke by ladnie w sniegu wygladalo.. eh...

Jeszcze jedno slowo :
Duzo osob zarzuca ze w ts2 dawali wiecej za mniej... macie racje.. ale wtedy i wartosc pieniadza byla nieco inna i rynek gier tez byl nieco inny.. teraz tak to wlasnie wyglada i zaplacimy wiecej za ts4 z dodatkimi niz placilismy za ts2... czas sie z tym pogodzic...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 05 sie 2015, 15:42

No jak zwykle. Narzekania.
Nocne życie to wiezowce potrzebne bo było tak w poprzednich częściach.. Byłyby to ktoś na pewno by stwierdził ze odgrzewany kotlet..

Wg mnie miasto świetnie pasuje do imprez.. I jeszcze żeby w tych kamieniczkach można było mieszkać jak w apartamencie..
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 15:43

no.. byloby to super.. i idealnie tu pasowalo :)
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

KąsaczPL
Posty: 205
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:54

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: KąsaczPL » 05 sie 2015, 15:45

A tak w ogóle muzykę ze zwiastuna można było usłyszeć nie dawno w RMF FM. :D

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 05 sie 2015, 15:53

Z drugiej strony w tego typu grze odgrzewane kotlety nie sa ujma żadna tak w zasadzie..

No bo sa rzeczy które MUSZĄ się pojawić :
- pogoda
-zwierzaki
- wakacje ( ktore po czesci juz mamy, wiec raczej bym obstawiala ze w packach wyjda tylko kolejne lokacje)
- studia

Jendo co musze hejterom przyznac to faux pas jakie EA popelnilo
- brak dzieci
- brak basenow (naprawione)
- brak otwartego swiata ( ale sie przyzwyczailam.. nie jest zle)
- BRAK POSTEPU HISTORII
-brak mozliwosci modulowania terenu..

To sa ich najwieksze grzechy moim zdaniem
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Cain » 05 sie 2015, 16:23

Nie chcę, by moje wiadomości brzmiało tak, jakbym tylko narzekał. :P Mówię po prostu co myślę, ekscytacja dodatkiem dopiero mi się zaczyna. :) Nie mówię, że jeśli zrobią inaczej niż w dwójce to już jest źle - bo nie jest. Starają się coś odświeżyć, jednocześnie zachowując niektóre rzeczy ze starszych generacji i chwała im za to, że nie chcą być tak przewidywalni i nudni. Tylko no właśnie...
Ja pisze:Z drugiej strony wygląda to tak, jak Smisiu napisał - trochę tańca, trochę zabawy... Jakby wzięli kilka podobnych rzeczy i starali się połączyć je w dodatek, bez jednej, bardzo mocnej myśli przewodniej.
Nadal to dla mnie tak wygląda. Spotkajmy się, o. Przyzwyczajeni byliśmy do czegoś innego (Po zmroku, Nocne życie) więc nic dziwnego, że to jakoś nie ziębi i nie grzeje i wydaje się dość nijakie, chociaż powiew świeżości jest i jest to coś nowego - od tego czegoś innego się oczekiwało bądź co bądź. Pomysł mają dobry, ale musi się przyjąć. Zawsze, gdy wprowadza się coś nowego to znajduje to zwolenników i przeciwników - radzę popatrzeć np. na Windows 8 w 2012 roku. Sytuacja identyczna.

Moim zdaniem takie miasto nie jest po prostu typowe dla tego typu imprez. Nie pasuje na pierwszy rzut oka. Gdy się w to wgłębić, można przyjąć, że mieszkańcy tego miasta to typowi, młodzi ludzie, którzy potrafią znaleźć miejsca rozrywki w tej mieścinie i świetnie im to wychodzi. Wtedy już jest OK z dopasowaniem sobie tego. To bardzo młodzieżowe ^^

Czuję, że kolejne nowinki o tym dodatku mogą mnie do niego pozytywnie przekonać. Obecnie wiele nie wiemy, zwiastun nie pokazał wiele i nie był cudownie zachwycający. :P Z pierwszym dodatkiem było tak samo. Albo to może ja się starzeję i nie cieszę się dodatkami jak za czasów trójki. :swelol:

Zobaczymy, jak im to wszystko wyjdzie. ^^

EDIT: jeśli nie wprowadzili (z tego co wiemy) wieżowców, kamienic (bloków), wielkiego miasta i tak dalej, to pewnie się to pojawi, ale gdzieś indziej. Albo i nie... :unsure: Stawiam na dodatek typu Zostań gwiazdą.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2015, 16:26 przez Cain, łącznie zmieniany 1 raz.
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Spotkajmy się - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 sie 2015, 16:25

W ogóle zapowiadali coś zabawnego dziś, ale ja tam nic w sumie zabawnego nie widziałem, więc może coś jeszcze dziś ogłoszą? xD Bo nie pasuje mi zapowiedź dodatku do tego motywu z czymś zabawnym...

W ogóle ciekawe czy dziś w końcu dadzą tą aktualizację, która wprowadzi zmywarki.
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości