Samotnia

The Sims 3

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Samotnia

Postautor: Kapitan Indra » 21 wrz 2014, 2:08

Dzisiaj przedstawię wam, jak przerobiłam swego czasu domek z Sunset Valley o nazwie Ciacho, znajdujący się przy Alei Słonecznej Pieśni 5, w którym mieszkała Claire Ursine. Domek był przemeblowywany z myślą o projekcie Nasze Miasto niejakiego Katajłowa (pewnie pamiętacie ze starego forum), który to projekt ostatecznie poniósł fiasko. Chodziło w nim mniej więcej o to, by rozmaici użytkownicy naszego forum stworzyli swoich Simowych odpowiedników, wybrali im domy, a Katajłow stworzył potem zapis gry z nimi wszystkimi, wrzucił na forum i mieliśmy w to sobie grać, kto tam chciał. Jedynym i nie do obalenia warunkiem było, żeby umeblować dom i stworzyć Sima tylko i wyłącznie z obiektów dostępnych w podstawie gry The Sims 3, bo wiadomo, że podstawę to raczej każdy ma...

Domek jest pomyślany jako starter, dla jednej osoby, dlatego jest umeblowany raczej skąpo, i tylko obiektami z podstawy :P Mój Simowy odpowiednik lubi kolor czerwony, stąd w domku pełno akcentów w tej barwie. Zmieniłam też nazwę z Ciacho na Samotnia, gdyż niektóre nazwy Simowych domów uważam za beznadziejne.

Może komuś się spodoba i pobierze sobie do gry ^^

Zdjęcia. Niestety, pomieszczenia są bardzo małe i przez to trudno było zrobić im jakieś sensowne fotki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
rzut parteru
Obrazek
rzut piętra
Obrazek
Parter:
Pomieszczenie zajmujące prawie całą kondygnację, podzielone na kącik kuchenny, salonik i korytarz
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
łazienka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Piętro
korytarz
Obrazek
Obrazek
sypialnia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gabinet
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
łazienka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Linki:
SAMOTNIA - pobierz
SAMOTNIA - pobierz z Giełdy Wymiany The Sims 3
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Samotnia (The Sims 3)

Postautor: Sebosz » 21 wrz 2014, 8:18

Uroczy ^^ Przez tę tapetę na zewnątrz odnoszę wrażenie jakbyś zastosowała takie bardzo wysokie ściany, dostępne w czwórce xD Podobają mi się te dopasowania kolorystyczne w każdym pokoju.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość