Simowa lista przebojów

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Bearyllium
Posty: 33
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:10

Simowa lista przebojów

Postautor: Bearyllium » 02 kwie 2016, 12:48

Z góry przepraszam, jeśli podobny temat już był, ale nic takiego nie znalazłam. W razie czego, proszę o przeniesienie/skasowanie tematu.

Drodzy Simowicze, ostatnio zastanawiam się, jak wielu spośród Was (nas) gra z użyciem własnych piosenek włączonych do gry? Czy macie jakieś ulubione utwory, bez których granie jest mniej przyjemne?
Ja sama chciałabym powiększyć liczbę piosenek dostępnych w grze o jak najwięcej kawałków "z zewnątrz", jednak nie wszystkie pasują zarówno do klimatu rozgrywki, jak i do mojej osobistej listy przebojów. Może dzięki Wam skompletuję poważną kolekcję?
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Simwood » 02 kwie 2016, 13:36

Zależy tylko czy w simlish czy nie :)
Jeśli chodzi o te bardziej simowe to między innymi "Run Away with Me" od Carly Rae Jepsen, "Beautiful Now"od Zedda, "Expensive" od Tori Kelly (z "Witaj w Pracy"), "Nothing's Wrong" od grupy Echosmith czy legendarna już simlishowa wersja "Last Friday Night od Kaśki Perry.

Ciekawe jest również "Hello" od Adelki w simowym języku. Nie jest to jednak utwór od EA czy Maxis, więc chyba nie jest do końca poprawny, jeśli chodzi o tekst.
Jeśli będziesz chciała coś jeszcze, śmiało pytaj.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearyllium
Posty: 33
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:10

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Bearyllium » 02 kwie 2016, 13:48

Dostępne w grze piosenki w Simlish są genialne. Ta przeróbka Adelle także jest fajna, chociaż wydaje mi się, że ta youtuberka nieco fałszuje.

A czy jakieś piosenki z naszego świata wprowadzasz do gry dla umilenia sobie rozrywki? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Simwood » 02 kwie 2016, 14:10

Pamiętam jak mój sim w trójce się zakochał i wtedy tańczył razem z ukochaną wolny taniec do "Someone Like You".. To była magiczna chwila :wub:
A gdy na przykład robię imprezę to używam jakiś realnych piosenek jak np. Telephone od Lady Gagi, który od początku mi się kojarzył w simsami :).
Czasem gdy zakocham się w jakiejś piosence, to wrzucam ją do simsów. Np. Wanda Urban z mojej relacji kilka razy tańczyła do TEGO, co wyglądało dosyć komicznie :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearyllium
Posty: 33
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:10

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Bearyllium » 02 kwie 2016, 14:27

Ja na co dzień nie słucham takiej muzyki, ale moi Simowie doskonale bawią się przy tym utworze, na którego kiedyś przypadkiem trafiłam na YT. :3
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Simwood » 02 kwie 2016, 14:31

No wiesz, Meghan jest ŚWIETNA i jej kawałki też są w mojej kolekcji simowych utworów. Szczególnie "Dear Future Husband" i "All About that Bass" często lecą podczas rozgrywki.
Ale najlepsze jest to, że ta piosenka kiedyś przypadkiem włączyła się podczas ślubu. Co ciekawe, świeżo zaślubiony mąż nagle dostał nastrójnik "rozgniewany". To było świetne :haha:
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearyllium
Posty: 33
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:10

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Bearyllium » 02 kwie 2016, 14:33

Musiało być genialnie xD
Nie masz może swojej simowej playlisty gdzieś na youtube? Chętnie bym powiększyła swoją kolekcję, bo widzę, że masz nosa do odpowiednich utworów do gry. :3
Obrazek

Awatar użytkownika
Simwood
Posty: 734
Rejestracja: 06 sty 2016, 14:32

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Simwood » 02 kwie 2016, 14:38

Nie mam niestety. Ale jeśli dasz mi kilka dni, to spróbuję takową stworzyć
Ps: Fajna sygnatura ;)
Ostatnio zmieniony 24 kwie 2016, 9:27 przez Simwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Bearyllium
Posty: 33
Rejestracja: 04 mar 2016, 21:10

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: Bearyllium » 02 kwie 2016, 14:39

Aż tak poświęcasz się nie musisz. Ale jakby Ci się chciało zrobić dla mnie nawet na szybko listę to sama sobie utwory znajdę ;) Będę wdzięczna.
Simwood pisze:Ps: Fajna sygnatuta ;)
A dziękuję. Znaleziona na szybko :3
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: Simowa lista przebojów

Postautor: brightmoon » 09 kwie 2016, 22:01

Ja słucham muzyki z gry tak jest bardziej klimatycznie.
Śmiesznie brzmią znane utwory w simlishu :D
W moim sercu i tak na zawsze pozostanie Czekolada


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości