Jak poznaliście serię The Sims?

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Ururu
Posty: 197
Rejestracja: 03 kwie 2018, 15:13

Jak poznaliście serię The Sims?

Postautor: Ururu » 01 sie 2018, 21:14

To było jak jeszcze byłam w przedszkolu, okolice 2001 roku. Tata przynosił mi czasami jakieś pirackie gry i raz były to simsy. Pamiętam moją pierwszą rozgrywkę do dzisiaj ;; (Przypominam ją sobie tyle razy, że chyba wiele się nie zniekształciło, ale tyle się dowiedziałam o pamięci, że mogę mieć wątpliwości.)
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Carrion Crow
Posty: 29
Rejestracja: 25 wrz 2018, 0:31

Jak poznaliście serię The Sims?

Postautor: Carrion Crow » 25 wrz 2018, 13:34

Jako dziesięciolatek w 2000 dostałem od ojca na gwiazdkę albo urodziny podstawkę The Sims, bo stwierdził, że słyszał że to taka gra o projektowaniu wnętrz i kierowaniu ludzików. I od tamtej pory się zaczęło. Miałem wszystkie dodatki, do dziś zostały mi tylko Superstar, Double Deluxe (podstawkę-podstawkę gdzieś zgubiłem, albo wywalona przy przeprowadzce) i Makin' Magic.
Hueh.

Awatar użytkownika
DeathValley
Posty: 21
Rejestracja: 23 wrz 2018, 13:28

Jak poznaliście serię The Sims?

Postautor: DeathValley » 26 wrz 2018, 9:37

Ja o the sims usłyszałam od koleżanek jakoś w 2 lub 3 klasie podstawówki. Było to krótko po premierze The Sims 2, jakoś 2004-2005 rok. Jakiś czas poźniej dorwałam też "jedynkę", a później kupowałam już części tak jak wychodziły ;)


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości