Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta

Postautor: Lenna » 08 lis 2018, 15:18

Ja już nawet nie liczę na to, że czwórka kiedykolwiek będzie dobrą grą XD Nie podoba mi się od samej podstawy jak jest zbudowana, nie czuję jej klimatu i jest zwyczajnie straszliwie nudna. Straciłam już w nią wiarę i jedyne czego jeszcze oczekuję od tej gry to pojedyncze dodatki które mnie interesują i dają zabawę na jakiś czas, dlatego do Zostań gwiazdą nastawiam się pozytywnie, ogółem podoba mi się jaki kierunek ostatnio obrała czwórka nie licząc dodatku z płaskim śniegiem. Nie widzę sensu grania tutaj "na stałe", skoro w trójce mam wszystko, ale chętnie pobawię się nowym dodatkiem do 4 jeśli będzie DOBRY. Ogółem ja już po paru dniach grania w czwórkę mam jej dosyć na następne kilka miesięcy i chyba jeszcze nie grałam w nią dłużej niż przez tydzień XD
Nie wiem też czy chcę widzieć The Sims 5 jeśli mają robić ją te same osoby, co czwórkę...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud

Postautor: Jhud » 09 lis 2018, 21:01

Tylko Red Dead Redemption 2 ma i swoją brzydką stronę- tak, jest super dopracowane i w ogóle, ale wiele pracowników straciło na zdrowiu przez crunch time. Byli zmuszeni pracować po godzinach bez dodatkowej wypłaty. No i... Simsy nigdy nie będą realistyczne. To by nie były Simsy. Zawsze będą takie trochę kreskówkowe. Dlatego nie ma sensu też się wkurzać na duchy czy inne postacie nadnaturalne- to wciąż symulator życia, nawet jeżeli nie realistycznego. Animal Crossing też jest symulatorem życia, a nie dość że tam żyjemy z antromorficznymi zwierzętami to jeszcze tam nie ma takich podstawowych funkcji jak jedzenie czy picie (no, można jeść, ale ta opcja nic nie robi.)

Myślę że my po prostu traktujemy czwórkę trochę za poważnie, lub za dużo od niej oczekujemy, nawet jak na fanów. To nie jest gra do grania codziennie. Ja w nią gram raz na ruski rok i kupuję dodatki jak stanieją. Fakt, jestem zawiedziony odsłoną czwórki w porównaniu do innych części, ale póki co tylko ona spełnia moje wymogi, nawet jeżeli ubolewa w innych aspektach.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek