Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1929
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games

Postautor: Lenna » 08 lis 2018, 15:18

Ja już nawet nie liczę na to, że czwórka kiedykolwiek będzie dobrą grą XD Nie podoba mi się od samej podstawy jak jest zbudowana, nie czuję jej klimatu i jest zwyczajnie straszliwie nudna. Straciłam już w nią wiarę i jedyne czego jeszcze oczekuję od tej gry to pojedyncze dodatki które mnie interesują i dają zabawę na jakiś czas, dlatego do Zostań gwiazdą nastawiam się pozytywnie, ogółem podoba mi się jaki kierunek ostatnio obrała czwórka nie licząc dodatku z płaskim śniegiem. Nie widzę sensu grania tutaj "na stałe", skoro w trójce mam wszystko, ale chętnie pobawię się nowym dodatkiem do 4 jeśli będzie DOBRY. Ogółem ja już po paru dniach grania w czwórkę mam jej dosyć na następne kilka miesięcy i chyba jeszcze nie grałam w nią dłużej niż przez tydzień XD
Nie wiem też czy chcę widzieć The Sims 5 jeśli mają robić ją te same osoby, co czwórkę...
Obrazek

Awatar użytkownika
Jhud
Posty: 259
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:44

Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games

Postautor: Jhud » 09 lis 2018, 21:01

Tylko Red Dead Redemption 2 ma i swoją brzydką stronę- tak, jest super dopracowane i w ogóle, ale wiele pracowników straciło na zdrowiu przez crunch time. Byli zmuszeni pracować po godzinach bez dodatkowej wypłaty. No i... Simsy nigdy nie będą realistyczne. To by nie były Simsy. Zawsze będą takie trochę kreskówkowe. Dlatego nie ma sensu też się wkurzać na duchy czy inne postacie nadnaturalne- to wciąż symulator życia, nawet jeżeli nie realistycznego. Animal Crossing też jest symulatorem życia, a nie dość że tam żyjemy z antromorficznymi zwierzętami to jeszcze tam nie ma takich podstawowych funkcji jak jedzenie czy picie (no, można jeść, ale ta opcja nic nie robi.)

Myślę że my po prostu traktujemy czwórkę trochę za poważnie, lub za dużo od niej oczekujemy, nawet jak na fanów. To nie jest gra do grania codziennie. Ja w nią gram raz na ruski rok i kupuję dodatki jak stanieją. Fakt, jestem zawiedziony odsłoną czwórki w porównaniu do innych części, ale póki co tylko ona spełnia moje wymogi, nawet jeżeli ubolewa w innych aspektach.
ObrazekThat's not very goth of youObrazek

Awatar użytkownika
Ryjanka
Posty: 28
Rejestracja: 01 gru 2016, 20:43

Przyszłość serii The Sims i polityka EA Games

Postautor: Ryjanka » 27 lis 2018, 10:59

Dwa lata temu wypowiadałam na tym forum swoje zdanie jak mnie rozczarowała czwarta odsłona serii The Sims, ale i wtedy jeszcze tliła się we mnie jakaś nadzieja, że z czasem może jednak będzie w niej co robić, dojdą kolejne dodatki... Minęły już 4 lata, nadzieje zgasły, a czwórka rozczarowała mnie maksymalnie. TS4 ma to do siebie, że EA oferuje mnóstwo bezużytecznych bzdet. Jednak dwójka i trójka jak dotąd są nie do pobicia. Zauważyłam że czwórka ma polot u dzieci, które nie znają poprzednich odsłon, ale już nastolatki, które miały okazję grać w TS2 czy 3 już nie są entuzjastycznie nastawione do czwórki. Po prostu gołym okiem widać, że wyszła lipa, aż strach pomyśleć, co mogłoby nastąpić w piątej odsłonie, jeśli czwórka poszła w tak kiepskim kierunku.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość