Custom Content - Pogaduszki

...ogólnie o grach z serii The Sims i wszystkim, co z nimi związane
Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 03 sie 2014, 15:32

Żeby nie robić bajzlu w temacie o czwórkowym cc, odpowiem tutaj.
Hi Bartek pisze:Mi nie odpowiadał klimat trójki, ale nie niszczyłem go śmieciami z neta.
Twój wybór. Swoją drogą czy można zniszczyć klimat, który i tak już się komuś nie podoba?
Hi Bartek pisze:Te paskudztwa jak już ktoś chce używać, to na własną rękę, bez publikacji i dzielenia się, bo to głupota.
Głupotą jest zabranianie innym dzielenia się swoją twórczością. Co ci przeszkadza, że ktoś umieścił jakieś cc w necie? Masz jakieś masochistyczne skłonności i czujesz potrzebę pobierania każdego cc, mimo że ci się nie podoba?
Hi Bartek pisze:Gra ma być taka, jaką ją producenci stworzyli, a jak komuś się nie podoba, to zamast te śmieci tworzyć, niech stworzy własną grę.
Tekst na poziomie przedszkolaka...
Obrazek

Awatar użytkownika
Stara-Raszpla
Posty: 960
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:00

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Stara-Raszpla » 03 sie 2014, 16:06

Mikado ja sie akurat zgodze z Bartkiem.

Jezeli nie podoba wam sie gra od twórców dlaczego nie zagrasz w ta stworzona przez fanow ??

Niby wielu z was mowi ze sa fanami seri... takimi fanami ktorzy ja modyfikuja niepotrzbnie poprzez zasmiecanie byle czym.. a potem jezcze mowia.. EA feee.. brzydkie paskudne.. skin paskudny.. ubranka okropne itd...
Na forum od: 18.04.2007
--------------------------
Mój sprzęt:
MacBook Pro 16" Retina. i7 2.6GHz/32GB/1TB/AMD Radeon Pro 5500M
oraz stacjonarka:
Intel i7-10700K 3.80Ghz | 32 GB | 1TB | GF 2080Ti
Moj simblr:
https://stararaszpla.tumblr.com

Awatar użytkownika
Sasha
Posty: 285
Rejestracja: 15 gru 2013, 13:48

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Sasha » 03 sie 2014, 16:11

Raszpla, ale czemu mamy tworzyć własną grę. No przepraszam ale argument "nie podoba Ci się, stwórz lepsze" jest tak bardzo na poziomie gimnazjum...
Rozgrywka nam się podoba. Ogólny zamysł gry jest świetny. To grafika nam nie odpowiada i ją według Twojego "stwórzcie lepsze" sobie udoskonalamy cc, które NAM się podoba.

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 03 sie 2014, 16:11

HiBartek - nie podoba mi się sposób w jaki wyrażasz swoją opinię. Rozumiem, że masz takie zdanie, wiele osób ma podobne, ale wyraża je w inny sposób, przyjemniejszy...
Raszpla - Simsy to nie tylko obiekty, ale także inne rzeczy, więc trochę głupio mówić, że nie jest się fanem gry, gdy się do niej wgrywa CC. Każdy ma swój sposób na grę, gra jak mu się podoba i tyle. :P Dla mnie gadki w stylu "Nie jesteś fanem simsów, bo używasz CC", czy "Ten kto używa CC nie powinien grać w simsy" nie są jak dla mnie już wyrażeniem opinii (oczywiście mogłem źle odebrać twoją wypowiedź, więc z góry przepraszam. :P)

Co do CC - w trójce ich używam, posiadam skina, zamiennik oczu, fryzury. Po prostu podobają mi się trójkowe simy z tymi "ulepszaczami", a jak komuś się to nie podoba, trudno, każdy gra po swojemu i tak jak mu się podoba. Obiektów od EA także używam, więc nie mogę powiedzieć, że nie widzę gry bez CC, bo w sumie trójka jest jedyną serią w której CC używam, chociaż przez długi czas nie używałem. xD
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 03 sie 2014, 16:27

Ciekawy temat, prowadzący do ataków na siebie nawzajem i dzielenia społeczności na dwie frakcje. Super! ^^

Sam używam CC, głównie roślinek, których dla mnie jest zawsze zbyt mało, nieważne ile ich jest. Są gdzieś jakieś buty, czy spodnie, trochę mebli... Posiadam jednak masę pobranych rzeczy, które wyglądały na zdjęciach tak ładnie, że zdecydowałem je ściągnąć, ale ich nigdy nie zainstalowałem. Były niezainstalowane, bo mi się nie chciało rozpakowywać, a teraz są niezainstalowane, bo mi się nie chce ich szukać w odmętach tony pendrive'ów...

Co do ludzi ich nielubiących... No cóż, każdy ma swój gust, ale atakowanie kogoś za publikację, czy pobieranie jest niczym nieuzasadnioną agresją.

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Gambit » 03 sie 2014, 16:39

Dobrze, obkupmy wszyscy Store, niech EA ma kasę i niech wpycha najlepsze rzeczy do Store. Store <3 Czy wspomniałem już o Store?

Inni stworzą niegorsze rzeczy. Za darmo. I naprawią wszechobecne świecenie na ubraniach. Usuną głupie naszyjniki.
atakowanie kogoś za publikację, czy pobieranie jest niczym nieuzasadnioną agresją.
Zgadzam się z Bebgunem.

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Mikado » 03 sie 2014, 16:51

Raszpla, to EA jest od tworzenia gier, a nie fani. Zwykły szary obywatel nie stworzy sobie gry... Jeżeli potrzebuję czegoś do pisania, to nie otwieram w domu fabryki ołówków, tylko idę do sklepu i kupuję. Tak działa ten świat. Jeden wykonuje jakąś pracę, a drugi mu za to płaci. Problem w tym, że ołówków jest masa do wyboru, a gra symulacyjna typu The Sims jest tylko jedna.

Nie rozumiem w czym cc jest gorsze od oficjalnych obiektów. Fakt, że jakość niektórych woła o pomstę do nieba, ale EA wcale nie jest w tym aspekcie lepsze! Ile to już razy w Store lub dodatkach pojawiały się obiekty, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Pamiętam jedne włosy, które miały lukę między czołem a grzywką. No litości...
Obrazek

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 03 sie 2014, 20:03

Stara-Raszpla pisze:Mikado ja sie akurat zgodze z Bartkiem.

Jezeli nie podoba wam sie gra od twórców dlaczego nie zagrasz w ta stworzona przez fanow ??

Niby wielu z was mowi ze sa fanami seri... takimi fanami ktorzy ja modyfikuja niepotrzbnie poprzez zasmiecanie byle czym.. a potem jezcze mowia.. EA feee.. brzydkie paskudne.. skin paskudny.. ubranka okropne itd...
Jak czytam takie wypowiedzi to nie wiem czy się śmiać czy płakać, serio...Kto Ci dał prawo osądzać kto jest fanem, a kto nie? Cóż Ciebie czy Bartka obchodzi co kto ma w grze? Ja rozumiem wyrazić swoją opinię, ale to co Wy tu robicie, to już jest jakieś narzucanie swoich "jedynych, słusznych" racji, a w Twojej zacytowanej wypowiedzi, już obrażanie innych. Nie chcesz CC? Nie instaluj. Proszę bardzo. Nikt Cię do tego nie zmusza. Jaki to problem że ktoś w swojej grze ma nawet miliard CC? Życie Ci to rujnuje? Jak już kiedyś to napisałam - niech każdy się zajmie swoją grą, a nie wcyndala się w czyjąś i mówi komuś jak ma grać.

Awatar użytkownika
teoyaomqui
Posty: 80
Rejestracja: 20 cze 2014, 10:12

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: teoyaomqui » 15 sie 2014, 12:21

Mellisa, ja też namiętnie kolekcjonuję włosy, ale mam trochę roboty z tym, bo często jest tak, że coś mi się spodoba, zainstaluję, a potem się okazuje, że w grze wyglądają paskudnie :D

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Eq » 31 sie 2014, 15:41

Specjalnie dla Was, przez przypadek zrobiłem porównanie tej samej simki z CC i bez CC.
Obrazek
Są to tylko podstawowe zamienniki. Skin, oczy, mod na brwi.

I żeby nie było, to nawet nie włączałem CAS do przerobienia tej simki. Po prostu na początku zamienniki się jeszcze do niej nie wczytały, a przez przypadek złapałem taką okazję.

Awatar użytkownika
Shanzo
Posty: 132
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:26

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Shanzo » 31 sie 2014, 17:28

Dla mnie simka w obu przypadkach wygląda tragicznie XD

Urok trójki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aaqwil
Posty: 234
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:24

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Aaqwil » 31 sie 2014, 17:54

Shanzo pisze:Dla mnie simka w obu przypadkach wygląda tragicznie XD

Urok trójki.
To nie jest żaden urok trójki. Ona nie jest po prostu zbyt urodziwa. Nie zmienia to jednak faktu, że brwi No CC są strasznie gęste, a oczy jakieś... Dziwne. Wow, nie wiedziałem, że zwracam uwagę na takie rzeczy. soft9

Awatar użytkownika
aesthetea
Renciści
Renciści
Posty: 796
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:18

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: aesthetea » 31 sie 2014, 17:56

Nie potrafię grać bez skinów cc, simy wydają mi się jak plastikowe lalki. Poza tym pobieram głownie cc bo wiele ubrań i fryzur nie podoba mi się, które są zawarte w grze i dodatkach. Wydają mi się dość tandetne. :P
Obrazek


Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Lunon » 02 wrz 2014, 9:51

Nie potrafię grać bez skinów cc, simy wydają mi się jak plastikowe lalki.
No właśnie. Nie zdzierżyłbym simów bez cc.
I moje dodatki custom content to przede wszystkim rzeczy do CASu.
Simy bez tego wyglądają, jakby były zrobione z najtańszej plasteliny ;_;

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 3 Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Guuki » 02 paź 2014, 11:20

Słuchajcie, jest jakiś mod żeby szyby podczas ujemnych temperatur nie pokrywały się szronem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: The Sims Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 28 cze 2015, 12:52

Na początku grałem w 3 bez cc jednak teraz nie wyobrażam sobie gry bez nich. Simowie są jacyś tacy plastikowi, bez żadnych detali skóry czy czegokolwiek a meble mają zazwyczaj jakieś tragiczne tekstury drewna i są bardzo masywne (patrz np każdy blat...)

Co do 2 to od kiedy mam UC to gram z cc i mam ich nawet więcej niż do 3. Gra wtedy jest przyjemna, simowie wydają się ładniejsi i w ogóle wszystko jest świetne, jeżeli nie jest semi-realistic :/
Obrazek

brightmoon
Posty: 110
Rejestracja: 26 wrz 2015, 11:57

Re: The Sims Custom Content - Pogaduszki

Postautor: brightmoon » 26 wrz 2015, 12:22

Ja lubię grać z cc, ale nie przesadzam z ich ilością. Z reguły są to fryzury, ubrania i skiny, bo tych maxisowych nie lubię.

Awatar użytkownika
Smustle
Wybitny Stylista
Wybitny Stylista
Fotograf
Fotograf
Posty: 427
Rejestracja: 12 kwie 2015, 21:07

Re: The Sims Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Smustle » 27 wrz 2015, 14:42

Gram w dwójkę, lubię cc i mam ich bardzo dużo :)
Pogrywam sobie też ostatnio bez cc i nie jest źle. Plusem jest to że gra się błyskawicznie ładuje. Chociaż sądzę że przy dłuższej rozgrywce zaczęło by mi brakować tej różnorodności którą daje cc.
Inną sprawą są mody - nie potrafię bez nich grać, ponieważ poprawiają błędy obecne w grze i lepiej się gra.
Obrazek

Awatar użytkownika
Neonka
Posty: 112
Rejestracja: 15 sie 2015, 17:07

Re: The Sims Custom Content - Pogaduszki

Postautor: Neonka » 27 wrz 2015, 15:07

W 2 gram teraz bez CC, przeszkadza mi trochę brak różnorodności, ale gra się i tak przyjemnie. W 4 mam minimalną ilość CC, taką jak zamienniki oczu. W 3 nie umiem grać bez CC, głównie przez wygląd simów.
I tak jak pisała Smustle, mody to inna sprawa, bez nich nie da się już grać. :P

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims Custom Content - Pogaduszki

Postautor: ollie » 27 wrz 2015, 15:38

Kiedyś nie lubiłem CC, ale teraz nie wyobrażam sobie bez nich gry.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości