Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 20 mar 2015, 15:32

Bad Wolf pisze:Dlaczego jakaś porządna firma nie zabierze się za tworzenie symulatora życia?
Spytaj porządnych firm, z tego co widzę to gracze w symulatory mają największe wymagania dotyczące gier. soft9

Argument "Nie kupuję, mam biznes w dwójce" jest inwalidą. Tutaj biznes znacznie się różni od dwójkowego, więc to stwierdzenie byłoby poprawne jakby biznes był taki sam.
Shattered pisze: Nie płacimy żadnych rachunków za sklep :facepalm:
Gdy nie ma nas na parceli sklep nie działa..
Jak na razie nie ma możliwości "wyłączenia" kosmitów. Ja już dziękuję
Tak jak w "idealnej" dwójce.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Jackob
Renciści
Renciści
Archiwista
Archiwista
Fotograf
Fotograf
Posty: 1801
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:14

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Jackob » 20 mar 2015, 18:22

Nie wiem do jakich obuwniczych chodzicie, w zwykłych sieciówkach w galerii, nigdzie na świecie, nikt cię nie wita na wejściu, lata za tobą z tabletem. soft9
Simowe rozwiązanie z tabletem jest fajne tylko wtedy, kiedy chcemy prowadzić sklep dla zamożniejszych simów, o których podczas zakupów trzeba zadbać.
Ciężko prowadzić tani sklep, w którym obsługuję klientów jak w sklepach gdzie ceny zaczynają się od 1 000.

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 20 mar 2015, 19:03


youtu.be/V9Ho-Argcj0

Co oni tak szaleją z tymi filmikami? soft9
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 20 mar 2015, 20:10

Pappy pisze:
Bad Wolf pisze:Dlaczego jakaś porządna firma nie zabierze się za tworzenie symulatora życia?
Spytaj porządnych firm, z tego co widzę to gracze w symulatory mają największe wymagania dotyczące gier. soft9

Argument "Nie kupuję, mam biznes w dwójce" jest inwalidą. Tutaj biznes znacznie się różni od dwójkowego, więc to stwierdzenie byłoby poprawne jakby biznes był taki sam.
Shattered pisze: Nie płacimy żadnych rachunków za sklep :facepalm:
Gdy nie ma nas na parceli sklep nie działa..
Jak na razie nie ma możliwości "wyłączenia" kosmitów. Ja już dziękuję
Tak jak w "idealnej" dwójce.

1. Gracze "w symulatory" mają wymagania, bo przez czas, który ich nie mieli EA zdążyło zniszczyć serię (patrz Trójka i Czwórka).

2. Ten argument NIE jest inwalidą, bo biznes w Dwójce, w porównaniu do tego co nam tu próbują wcisnąć jest dopracowany. Tutaj biznes się różni, fakt. Jest inny, co nie koniecznie znaczy lepszy, a żeby to stwierdzić należy porównać.

3. Nie pamiętam, czy w Dwójce płaciło się rachunki za sklep, ale jestem pewien, że jeśli biznes prowadzony był na parceli domowej, mógł działać praktycznie zawsze. Co do kosmitów, w Dwójce 80% wszystkich simów nie była kosmitami, więc nie było potrzeby ich wyłączać. Kosmici porywali jedynie simów. Wyjątkiem była rodzina Kowal, która i tak nie przeszkadzała.

Tak więc, Twoje argumenty są inwalidami :uroczo:

Kupując grę, chcę mieć pewność, że jest dopracowana. Czy kupiłabyś podartą koszulę w sklepie w cenie całej?

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 20 mar 2015, 20:43

Bad Wolf pisze:
1. Gracze "w symulatory" mają wymagania, bo przez czas, który ich nie mieli EA zdążyło zniszczyć serię (patrz Trójka i Czwórka).

2. Ten argument NIE jest inwalidą, bo biznes w Dwójce, w porównaniu do tego co nam tu próbują wcisnąć jest dopracowany. Tutaj biznes się różni, fakt. Jest inny, co nie koniecznie znaczy lepszy, a żeby to stwierdzić należy porównać.

3. Nie pamiętam, czy w Dwójce płaciło się rachunki za sklep, ale jestem pewien, że jeśli biznes prowadzony był na parceli domowej, mógł działać praktycznie zawsze. Co do kosmitów, w Dwójce 80% wszystkich simów nie była kosmitami, więc nie było potrzeby ich wyłączać. Kosmici porywali jedynie simów. Wyjątkiem była rodzina Kowal, która i tak nie przeszkadzała.

Tak więc, Twoje argumenty są inwalidami :uroczo:

Kupując grę, chcę mieć pewność, że jest dopracowana. Czy kupiłabyś podartą koszulę w sklepie w cenie całej?
1. A ja wiem czy trójka i czwórka zepsute, zależy pod jakim kątem patrzeć.

2. Poprzez "dopracowanie" rozumiesz funkcjonalne kasy fiskalne i torby? Tutaj mamy manekiny, budżet sklepowy i bóg wie jeszcze. Cały biznes z dwójki z wyjątkiem kas itd. jest przekopiowany do tego dodatku, a są jeszcze dodane nowe rzeczy - pomimo tego że w dwójce biznes był tematem przewodnim dodatku, tutaj jest to 1/4 zawartości.

3.Co do biznesu w domu - zawsze można zrobić dom na parceli publicznej.Nie wiem jak to z kosmitami, nie oglądałem filmiku z rozgrywki.

Więcej nie postuję w tym temacie do premiery, bo chyba irytuję parę osób z tego co widziałem na sb.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 20 mar 2015, 20:53

Manekiny są gorsze. W dwójce na wieszakach można było kupić każdy ciuch, a tu tylko ten gotowy. Jakby tego było mało, kupowanie ubrań nie ma sensu, skoro wszystkie znajdują się już w szafie sima... Budżet sklepowy, brzmi fajnie ale nie jest mi do szczęścia potrzebne, tylko by przeszkadzało. Po za tym w Dwójce doszło o wiele więcej możliwości - sprzedawanie usług. Można było zrobić praktycznie wszystko.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 20 mar 2015, 22:06

Bad Wolf pisze:Manekiny są gorsze. W dwójce na wieszakach można było kupić każdy ciuch, a tu tylko ten gotowy. Jakby tego było mało, kupowanie ubrań nie ma sensu, skoro wszystkie znajdują się już w szafie sima... Budżet sklepowy, brzmi fajnie ale nie jest mi do szczęścia potrzebne, tylko by przeszkadzało. Po za tym w Dwójce doszło o wiele więcej możliwości - sprzedawanie usług. Można było zrobić praktycznie wszystko.
I to byłby idealny moment, żeby wprowadzić coś podobnego do Narzędzia Stwórz styl... Ale po co :D

Awatar użytkownika
Lenna
Wybitny Architekt
Wybitny Architekt
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 1975
Rejestracja: 15 gru 2013, 10:59

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lenna » 22 mar 2015, 1:49

Pappy pisze:
Shattered pisze: Nie płacimy żadnych rachunków za sklep :facepalm:
Gdy nie ma nas na parceli sklep nie działa..
Jak na razie nie ma możliwości "wyłączenia" kosmitów. Ja już dziękuję
Tak jak w "idealnej" dwójce.
Przecież w dwójce gdy mamy biznes na parceli publicznej, wystarczy mieć kierownika, aby biznes normalnie funkcjonował i byśmy mieli dochody.
W dwójce kosmici nie namnażają się samoistnie i nie łażą sobie po mieście, no chyba że mamy rodzinę z nimi w sąsiedztwie.

Co do tych tabletów, to jest żenada jakaś, że trzeba latać za klientem z tabletem, mimo że kasa stoi, to w ogóle jakiś abstrakcyjny pomysł jest :facepalm:
Obrazek

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 24 mar 2015, 18:03

Ostatni zwiastun

youtu.be/IE6QsYaUgdk
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: beldor » 24 mar 2015, 18:26

O , będzie można mieć własną kawiarnie :]
Obrazek

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 24 mar 2015, 18:43

...

Obejrzałem zwiastun najpierw po angielsku, potem po polsku. Wyjaśni mi ktoś dlaczego w polskich zwiastunach zawsze jakiś lektor musi pseudośpiewać/pseudorapować? -.- Nie wychodzi im to, słowa są nie do rytmu bo za dużo sylab dodają...
Na dodatek polski zwiastun jest przycięty, wtf. soft9
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 24 mar 2015, 19:01

Polska wersja tego zwiastuna to jakaś wiocha. soft9
Nakręcają atmosferę, nakręcają. W sumie to nie zdawałem sobie sprawy, że premiera lada dzień, a tu zaskoczenie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 24 mar 2015, 20:36

Matko, polska wersja :facepalm:

W angielskim taka gracja, a tu... To coś soft1

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 24 mar 2015, 21:06

Fragment "powie ci to matka, ojciec, babka i twoja dziewczyna" mnie załamał...
Oryginalna wersja jest fajna, taka normalna, odrobinę zabawna nawet. A nasza wręcz sugeruje że jest to gra dla dzieci poniżej 7 lat...
Jak już chcieli zrobić śpiewane, to mogli chociaż dać inny podkład i może wyszłoby fajnie. A ta muzyka się już przejadła.

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 25 mar 2015, 7:11

Ale ten polski zwiastun to w ogóle jakaś inna wersja. Ta angielska trwa ponad minutę, a polska mniej więcej 30 sekund. Podejrzewam, że oryginalna jest do Internetu, a ta polska będzie funkcjonowała jako spot w tv. Możliwe, że dali im coś innego do przetłumaczenia i dlatego jest taka różnica, bo nie chce mi się wierzyć, żeby to była po prostu inwencja twórcza polskiego dystrybutora :P.

Bo ta piosenka 'Szalej, szalej' była też w w angielskich zwiastunach TS4 chyba? Czy tylko w polskich to było?

Edit: A nie, jednak angielski spot TS4 też był bez piosenki, czyli to rzeczywiście wymysł Polaków lol :D
Niemcy mają po prostu to samo (?) przetłumaczone co w angielskiej:

youtu.be/UpkerEBvJBM
A do 'Witaj w pracy' też mają ten minutowy zwiastun.

Ale wg mnie ta polska wersja nie jest taka zła. Przecież TS4 to jest gra dla 12-latek soft9

Awatar użytkownika
Mikado
Posty: 166
Rejestracja: 16 gru 2013, 20:03

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Mikado » 25 mar 2015, 8:58

Jak spojrzałam na komentarze pod polskim zwiastunem, to się załamałam. Nie wierzyłam, że komuś może rzeczywiście się to podobać :|
JamesSinatra pisze:Ale wg mnie ta polska wersja nie jest taka zła. Przecież TS4 to jest gra dla 12-latek soft9
Nie wiem jak wy, ale ja jak miałam 12 lat, to takie rapowanki też już mnie bardziej żenowały niż śmieszyły.
Obrazek

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 25 mar 2015, 9:01

Mnie też, chodziło mi bardziej o to, że dziecinna reklama z Polski wpisuje się w to jak EA traktuje swoich graczy :D

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 27 mar 2015, 11:11

Obrazek

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 27 mar 2015, 14:42

Zabawnie tam mieli :P Ciekawe, dlaczego Danon (dobrze rozpoznałem?) jako jedyny nie powiedział tej formułki na koniec, że woli grać niż odpowiadać na pytania :>
We built this city, we built this city on rock an' roll!

JamesSinatra
Posty: 303
Rejestracja: 31 maja 2014, 15:09

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: JamesSinatra » 27 mar 2015, 15:04

Ojeju, totalnie nieprzekonujący ten filmik :p. Jeszcze Honey nawet nie wiedziała, jakie kariery są dostępne (a jest ich tak wiele przecież... XD). Przez pół filmiku Honey robiła sobie selfie, albo Banshee coś tam gadała. Szkoda, że inni się nie wypowiedzieli praktycznie :P


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości