Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 04 lis 2015, 23:10

Jak mnie dobija to włączanie się do rozmowy innych simów. Przychodzi klient do sklepu, każę simowi powitać go, to automatycznie ze wszystkimi rozmowa się włącza.
Albo stosuje te interakcje związane ze sklepem, a po chwili jacyś simowie sobie dowcipy opowiadają :facepalm:
Dobrze, że krzeseł nie mam, bo zaraz by się w kolejkach cisnęli, aby usiąść.
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 04 lis 2015, 23:34

A ja się wypowiem na temat prowadzenia sklepu. Dziś pierwszy raz wypróbowałem tą opcję w TS4 i muszę przyznać, że wcale nie jest zła! Prowadzenie sklepu jest bardzo wciągające i przyjemne. I powiedziałbym, że jest na prawdę dopracowane. Na razie brakuje mi tylko dwóch rzeczy: możliwości rozliczania klientów przez kasę oraz toreb na zakupy.

Jeśli chodzi o kasę i tablety - ustawianie się klientów do kasy w kolejce miało swój klimat w TS2. Ale nie powiem, obsługa z tabletami też jest spoko i bardziej nowoczesna. Najlepsza opcja to taka, żeby można było obsługiwać klientów przy kasie, a w miarę rozwoju biznesu i zakupowania nagród możliwość przejścia na szybsze tablety.

Torby na zakupy - szkoda, że simowie których rozliczamy po prostu zabierają przedmiot i tyle. W dwójce fajne było to, że sim dawał nam simoleony do ręki i wychodził ze sklepu z torbami. Było to urocze...

W każdym razie prowadzenie sklepu w TS4 jest całkiem fajne :)
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
książę
Posty: 254
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:07

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: książę » 05 lut 2017, 20:13

Obrazek

Co w praktyce oznacza ten komunikat? Nie mogę przecież się zajmować sześcioma pacjentami na raz...

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: Levkoni » 05 lut 2017, 20:28

Chyba obniża trochę ocenę pracy, ale nie dam słowa na 100%
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Kapitan Indra
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Scenarzysta
Scenarzysta
Konserwator
Konserwator
Posty: 3280
Rejestracja: 30 paź 2013, 19:17

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: Kapitan Indra » 12 lut 2017, 17:36

Mnie denerwuje to, że kiedy naukowiec zrezygnuje z pracy, nie może korzystać z kreatora wynalazków i jeszcze kilku gadżetów. Pewnie analogicznie jest z policjantem i lekarzem, że nie mogą korzystać ze sprzętów przypisanych do ich profesji. Nie wiem, lekarzem jeszcze nie grałam, ale się domyślam. Trochę lipnie w takim razie, bo na przykład, jeśli chcę mieć szalonego wynalazcę, to nie mogę, bo sprzęty są niedostępne :(
LANDGRAABOWIE-PUNKCIKOWIE
Obrazek
JOANNA CHMIELEWSKA - 2.04.1932 - 7.10.2013
MARGIT SANDEMO - 23.04.1924 - 1.09.2018
MACIEJ PAROWSKI - 27.12.1946 - 02.06.2019
MAJA LIDIA KOSSAKOWSKA - 27.02.1972 - 23.05.2022

:indra:

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: Shattered » 27 maja 2017, 23:00

Czy działa u Was kariera policjanta? U mnie od dłuższego czasu nie.
Idę na miejsce przestępstwa, a tam nic nie ma. Szukam wskazówek nic nie ma. Wracam na posterunek, znów wybieram się na miejsce przestępstwa, a tam zupełnie inne miejsce w którym również nic nie ma..
Przeszukuję podejrzanych, a potem oni sobie łażą po posterunku, bo interakcja zamknięcia w celi się anuluje. Albo sim podchodzi do innych krat, otwiera, a przestępca wchodzi zupełnie do innej celi..
Masakra jakaś,
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
cue
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2013, 8:18

Witaj w Pracy - Pogaduszki

Postautor: cue » 10 gru 2023, 8:52

Fajny dodatek. Te pierwsze dodatki do czwartej odsłony gry mają swój klimat. Poza tym zawierają naprawdę dużo zawartości w porównaniu z tymi, które dostajemy teraz (np. pseudo-dodatek Ranczo) - bo już do ilości contentu z np. The Sims 2 czy 3 to nawet nie chcę nawiązywać. Bardzo lubię te rozbudowane kariery i możliwość pójścia do pracy z simem.
Obrazek
last.fmksiążkowa przystań

I can't help it, I don't know how,
I guess I'll always be hanging round with the wrong crowd

ObrazekObrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości