Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 28 mar 2015, 11:13

Wgl zastanawiam się, jak będzie wyglądać piekarnia, w której będziemy kasować ludzi tabletami...

Awatar użytkownika
Eq
Renciści
Renciści
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Posty: 729
Rejestracja: 15 gru 2013, 0:21

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Eq » 28 mar 2015, 17:42

lemurek6 pisze:Wgl zastanawiam się, jak będzie wyglądać piekarnia, w której będziemy kasować ludzi tabletami...
Śmiechowo :P
Eh, szkoda, że zwalili taki fajny dodatek...

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 28 mar 2015, 18:15

Może akurat w piekarni i cukierni to by jakoś wyglądało, gdyby "kasjer" podchodził do sima siedzącego i zajadającego ciacho, ale na 100% tak nie będzie xd

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 28 mar 2015, 19:12

Eq pisze: Eh, szkoda, że zwalili taki fajny dodatek...
Całego dodatku nie zwalili, jedynie biznes moim zdaniem. :P Pozostałe kariery wydają się fajne.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
bluekuba
Posty: 447
Rejestracja: 06 cze 2014, 16:44

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: bluekuba » 28 mar 2015, 19:19

Nie bądźcie jak zwykle pesymistycznie nastawieni, przecież nawet jeszcze nie zagraliście. Owszem biznes będzie wybrakowany, ale inne kariery i kosmici są świetne! Ciekawi mnie czy biznes w przyszłości będzie ulepszany w przyszłości, żeby dodali naprzykład fryzjera, normalną restaurację, możliwość prowadzenia hotelu (to byłoby ciekawe!). Jednakże te 3 aktywne kariery nie są satysfakcjonujące, mam nadzieję że będą bardzo rozbudowane. Jaką karierą zagracie najpierw? Skłonie się chyba na lekarza.
Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 28 mar 2015, 19:53

kubasims pisze:Jaką karierą zagracie najpierw? Skłonie się chyba na lekarza.
Pewnie nie kupię dodatku, za dużo kasy wydałem już na TS3, żeby teraz jeszcze pakować w 4 (może jak będzie super promocja).
Nie jesteśmy pesymistycznie nastawieni, tylko smutno patrzy się na to, że 9 lat temu (jak wyszedł własny biznes) to byli w stanie dopracować to wszystko, a teraz to wygląda jak wygląda.
Moim zdaniem tablety są ciekawą opcją, ale powinien być wybór między nimi i kasami.
Te kariery są chyba bardziej dopracowane, ale jednak wielu osobom najbardziej zależy na własnym biznesie.

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 28 mar 2015, 19:58

kubasims pisze:Jaką karierą zagracie najpierw? Skłonie się chyba na lekarza.
W rodzinie którą gram od dawna w trzecim pokoleniu mam 4 osoby, każdy z nich będzie miał jedną z nowych karier i tym sposobem wypróbuję wszystkie jednego dnia. :P
lemurek6 pisze:tylko smutno patrzy się na to, że 9 lat temu (jak wyszedł własny biznes) to byli w stanie dopracować to wszystko, a teraz to wygląda jak wygląda.
Wtedy biznes był tematem przewodnim dodatku, tutaj jest jedną czwartą.
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Atax
Posty: 181
Rejestracja: 16 sie 2014, 16:19

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Atax » 28 mar 2015, 20:30

Pappy pisze: Wtedy biznes był tematem przewodnim dodatku, tutaj jest jedną czwartą.
To nie znaczy, że ma być zwalony po całości

Jak dla mnie nie ma tu o czym rozmawiać. Dostajemy to samo po raz enty, i to jeszcze niedopracowane.

Czwórka jest fajna tylko na zdjęciach...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 29 mar 2015, 18:17

Tylko dziesięć manekinów będziemy mogli mieć na parceli.............

A gdzie wieszaki na ubrania, tak jak w dwójce?
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Lunon
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 525
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:10

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Lunon » 29 mar 2015, 18:32

Kompletnie nie przekonali mnie Ci ludzie z przedpremierowego pokazu.
Widać, że uczyli się wszystkich kwestii na pamięć :doge:
I jeszcze to stwierdzenie "innowacyjny dodatek"- ta mocna innowacja w świecie sims ._.

Awatar użytkownika
diamond5
Scenarzysta
Scenarzysta
Posty: 577
Rejestracja: 09 mar 2014, 17:54

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: diamond5 » 29 mar 2015, 19:33

Eq pisze: Eh, szkoda, że zwalili taki fajny dodatek...
jak już to zawalili ;) sorki musiałam bo ekhm jakoś dziwnie mi sie skojarzyło :D

Awatar użytkownika
beldor
Posty: 109
Rejestracja: 23 mar 2014, 21:23

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: beldor » 29 mar 2015, 20:03

Lunon pisze:Kompletnie nie przekonali mnie Ci ludzie z przedpremierowego pokazu.
Widać, że uczyli się wszystkich kwestii na pamięć :doge:
I jeszcze to stwierdzenie "innowacyjny dodatek"- ta mocna innowacja w świecie sims ._.

Co do pokazu.. widać okropnie jak to ustawione.
" Wolę grać niż odpowiadać na to pytanie" - serio ... na miłość boską ..( zwłaszcza w wykonaniu tej w różowych włosach )
Obrazek

Poczekam na opinie innych graczy , nie jestem do końca przekonany do tego dodatku.
Ostatnio zmieniony 29 mar 2015, 20:05 przez beldor, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 29 mar 2015, 20:04

Może sama kwestia nie byłaby taka żałosna... gdyby nie została powtórzona kilka razy. :facepalm:

Ostatnie wiadomości o tym dodatku po prostu go pogrążają. Niby fajny, a im dalej w las - tym ciemniej. Po trójce nie powinniśmy nawet mieć nadziei, że EA się zmieniło wraz z erą czwórki i wypuszcza dopracowane dodatki (czy nawet aktualizacje, tak jak ta ostatnia)...
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 30 mar 2015, 18:32

Pokaz CASu. Ogólnie już jest trochę filmików na angielskim yt z dodatku.
BTW, ciuchy są suuuuper! Tylko czemu chłopcy dostają te same ciuchy co dziewczynki? Fajnie spotkać na mieście identycznie ubrane dziecko, tylko płci przeciwnej... (nawet recolorów różnych nie zrobili)

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Sebosz » 30 mar 2015, 21:02

Powiem tak - moim zdaniem dzisiejsze EA do czego się nie dotknie to spiep zepsuje to w każdym calu.

1. Okolica.

Obrazek

No bez jaj. Ta okolica jest mniejsza od tej dostępnej w pakiecie rozgrywki. Pół biedy, gdyby zostawili puste parcele do uzupełnienia przez użytkowników. A tak zostaje nam śmieszny malutki plac z czterema parcelami z niewykorzystanym potencjałem.

2. Nowe budynki użytku publicznego

Kolejna komedia. Myślałem, że okolica zostanie powiększona o nowe budynki typu policja, szpital, a tymczasem okazuje się, że nowe budynki będą ukryte. A żeby nie było mimo wszystko nam zbyt dobrze, EA się o nas zatroszczyło i wprowadziło w całej zabawie bezsensowne...

3. Ograniczenia

Nie trzeba być geniuszem aby stwierdzić, że tworząc dodatek do czwartej generacji kultowej gry w sposób, w jaki zrobiło to studio Electronic Arts trzeba być półgłówkiem. A co mam na myśli, mianowicie to, że:
- nie można kupować obiektów w sklepach innych simów
- nie można wejść do budynków typu szpital, policja jeśli się w nich nie pracuje.
- to, że wprowadzono zawód policjanta nawet nie oznacza, że pojawi się też i złodziej...
- nie można zakładać sklepów w domach.
I wiele innych 'ciekawostek', które są do odkrycia podczas rozgrywki... O bezsensownym przeładowywaniu się gry za każdym razem gdy będzie się chciało iść do innego sklepu chyba nie muszę wspominać soft9

4. Cena?

Już pędzę i wydaję 100-120 zł na dodatek z takimi ograniczeniami. Z czego pamiętam to na dwójkowe dodatki wydawałem 70-80 zł, ale nigdy 120. EA sobie leci w kulki z tą ceną. Nie pozostaje mi nic innego jak współczucie rodzicom tych wszystkich dzieci, które naciągną je na tak wybrakowany dodatek.
Ostatnio zmieniony 30 mar 2015, 21:20 przez Sebosz, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 mar 2015, 21:09

nie można kupować obiektów w sklepach innych simów żartujesz? :O
Sky Fits Heaven

Sebosz
Posty: 160
Rejestracja: 30 gru 2013, 14:24

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Sebosz » 30 mar 2015, 21:14

Jeszcze doczytam i w razie czego sprostuję :) Ale jakoś tak to wyglądało.
Spoiler:
Z tego wynika, że się pomyliłem. Przepraszam za wprowadzenie w błąd :)

Awatar użytkownika
lemurek6
Posty: 129
Rejestracja: 15 gru 2013, 11:34

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: lemurek6 » 30 mar 2015, 21:22

Z tym że to nie są jedyne ograniczenia...
Jeszcze jakby doszło ładne, nowe miasto (w stylu innym niż poprzednie). Eh z każdą nową generacją coraz bardziej docenia się poprzednie (mimo wszystko dodatki do trójki nie były aż tak ubogie, a były tańsze)
Jeszcze mnie zastanawia jedno. Jak założymy sklep odzieżowy to nie będzie tak że potem pół miasta będzie chodzić w tym samym bo kupią wszyscy ubrania z naszego manekina?

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 30 mar 2015, 21:23

Recenzje gracZY nie zachwycają
Sim miał zadanie w karierze lekarza, aby pójść porozmawiać z chorym pacjentem.. Sim zaczął rozmowę, a po chwili pacjent wstał, aby kontynuować rozmowę
Pacjent wstaje z łóżka, aby zrobić selfie z lekarzem
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Niebezpieczny
Posty: 492
Rejestracja: 05 gru 2014, 23:03

Re: Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Niebezpieczny » 30 mar 2015, 22:16

Boże.. to chore. Obejrzałem tworzenie kosmita, porażka. Wszystko prócz edytora twarzy, kostiumów i makijażu jest zablokowane.. :)
Obrazek


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość