Witaj w Pracy - Pogaduszki

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 07 lut 2015, 20:17

Mam nadzieję, że dodatek zablokuje ubrania w szafach simów, dopóki tych ubrań nie kupią ;)

Awatar użytkownika
Cain
Posty: 562
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:45

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Cain » 07 lut 2015, 22:43

^ Takie coś nie powinno być w dodatku, a w aktualizacji. A sklep z ubraniami jako oficjalna parcela do pobrania.
Ale gdyby było w tym dodatku, to pewnie bym się nie obraził. ^^
the first thing i think about when your name pops up in my mind

Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 07 lut 2015, 22:46

No wiadomo, że powinno... Ale nie jest. Ciekawi mnie czy pojawią się rzeczy z Dwójki typu maszyna do zabawek. Powinni też dać rzeczy z Czasu Wolnego (pokochałbym EA), ale trzech dodatków już chyba nie połączą. I będzie mi brakować architekta :/

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 07 lut 2015, 22:51

Ktoś gdzieś pisał, że skoro będzie możliwość prowadzenia kawiarni, to powinni dodać zmywarkę do naczyń i ja się z tym zgadzam ;p

W ogóle ciekawi mnie, co oprócz tych charakterystycznych dla karier i biznesów elementów i interakcji, przyniesie ten dodatek. Ogólnie te 3 interaktywne kariery to mało jakoś... co prawda będzie możliwość prowadzenia biznesu. Ale w TS3 Kariera karier było więcej: stylista, strażak, architekt wnętrz, łowca duchów, detektyw. Do tego po części interaktywna była kariera lekarska. Można również było zarejestrować samozatrudnienie jako rzeźbiarz, malarz, pisarz, wędkarz, ogrodnik i wiele innych karier, doszły nowe parcele takie jak komis, pralnia czy salon stylistyczny z "tatuażownią". Oby kariery i prowadzenie biznesu w tym dodatku było na tyle dopracowane, żeby rekompensowały tą na pierwszy rzut oka niewielką zawartość :P
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 07 lut 2015, 22:56

Wg mnie będziemy chyba rodzić w szpitalu i jakoś będzie to widać.. Chyba, że karierowe odbieranie porodów to pic...

Umiejętność fotografowania. Wreszcie, może - jak dobrze to rozwiną, będziemy mogli robić simom pamiątkowe zdjęcia

Wg mnie chyba będziemy mogli kupować ubrania, ale sklep w szafie nie zniknie. Również może będziemy mogli sprzęty AGD czy książki kupować
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
simunia
Posty: 589
Rejestracja: 15 gru 2013, 12:07

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: simunia » 08 lut 2015, 0:06

No właśnie oby tylko dali jakieś nowe pokrycia podłóg i ścian bo w podstawie tego mało dali oby tutaj trochę tego dodali. Coś mi mówi, że jak ten dodatek wyjdzie to jeszcze pewno nie jedna aktualizacja wyjdzie która go udoskonali. Mi się wydaje, że więcej dać w tym dodatku nie mogą bo maja pewno wyznaczone ile ma zawierać dodatek i koniec tak jak z tymi akcesoriami w 3. Zawsze coś kosztem czegoś dadzą jedno ale wtedy czegoś innego nie dadzą. Oby ta część biznesowa była tak dobra jak w 2.

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Gambit » 08 lut 2015, 10:45

Nie pamiętam dokładnie jak jest w jedynce, ale też można zmienić ubranie na każde - ale możemy pojechać gdzieś, gdzie możemy kupić takie ciuchy których nie ma w CASie. Może tu też tak bedzie? Oczywiście wolałbym usunięcie ubrań z szaf i danie do sklepów, ale jeśli miałoby to być tak po prostu, to ubrania tylko dostępne w sklepie mają jakiś sens.

Dodatek zdecydowanie na plus. Nie mam Czwórki, ale się nad nią powoli zastanawiam (co nie zmienia faktu powaliła mnie ta ciemność w pomieszczeniach, ale.. nie wiedziałem o trybie laptopa i teraz nie mogę sprawdzić jak jest bez niego - jeśli miałem go włączonego, bo tego też nie jestem pewien). Biznes w dwójce był świetnym dodatkiem, oby nas nie zawiedli.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 08 lut 2015, 20:27

Ciekawi mnie, jakie wynalazki będą do wynalezienia w karierze naukowca? Na filmie widać, że stworzył jakiś portal, ciekawe czy będzie więcej różnych ciekawych urządzeń.
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 15 lut 2015, 22:01

Znana data premiery. Jak podaje Sims Community jest to 31 marca!

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 15 lut 2015, 23:28

Europejska data przesunie się pewnie o ten jeden, dwa dni, ale i tak już tego 31. marca dodatek znajdziemy w sklepach, zawsze tak jest. ;)
Czyli w sumie już w przyszłym miesiącu, ładnie to brzmi.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gambit
Posty: 72
Rejestracja: 30 sty 2015, 20:56

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Gambit » 18 lut 2015, 18:41


youtu.be/Vt3clZOen6Y

Zwiastun kariery lekarza.

To jest świetne! I bardzo dużo nowych fryzur porównując do dodatków poprzednich serii.. najs! :D

dzejan
Posty: 229
Rejestracja: 16 maja 2014, 16:57

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: dzejan » 18 lut 2015, 18:44

Nie tak wyobrażałem sobie poród soft9 I mam nadzieję, że nagle całe miasto nie będzie chorowało...

Awatar użytkownika
Shattered
Fotograf
Fotograf
Posty: 3155
Rejestracja: 15 gru 2013, 9:06

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Shattered » 18 lut 2015, 18:57

Że też się nie domyśliłam, że poród będzie przez tą maszynkę..
Muszę przyznać, że nawet się uśmiechnęłam gdy sim spadł z tej bieżni..

Czy tylko mi, czy wygląda na to że wszyscy simowie mają jakąś wysypkę. Czyżby mała różnorodność chorób?

No fryzur i obiektów naprawdę sporo..

Zachodzimy, pokazujemy identyfikator i co? Łazimy po szpitalu i szukamy chorych, mamy jakiś gabinet?
Zauważyłam też sanitariusza, czyli to co będziemy robić zależy od szczebla kariery. Fajnie

I wizyty domowe.. Szkoda tylko, że sim lekarstwo wyciągnął z niewidzialnej kieszeni :facepalm: Zamiast wybrać się do apteki

dzejan pisze: I mam nadzieję, że nagle całe miasto nie będzie chorowało...
Po armii wróżek, jednorożców, wampirów w trójce.. Spodziewałabym się tego :P


I ciekawe czy będzie to działać w drugą stronę, czy nasi simowie będą chorować i czy będziemy mogli pójść do lekarza
Sky Fits Heaven

Awatar użytkownika
Kasim Hazim
Renciści
Renciści
Posty: 2133
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:53

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Kasim Hazim » 18 lut 2015, 19:18

^ To już jest typowe narzekanie i na siłę szukanie wad i minusów. Bez obrazy. xD

Dodatek serio zapowiada się na fajny i ciekawie zrobiony, a jednocześnie jest szansa, że wniesie coś czego w serii gry nie było. Nie mogę się doczekać by sprawdzić jak dodatek będzie wyglądał podczas gry. ;)
Obrazek

"Lubię łódki. One tak płyną. Przez morza i w ogóle."

Awatar użytkownika
Guuki
Główni Administratorzy
Główni Administratorzy
Wybitny Reżyser
Wybitny Reżyser
Fotograf
Fotograf
Posty: 2727
Rejestracja: 28 lis 2013, 20:59

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Guuki » 18 lut 2015, 19:19

Już te Wasze narzekania... dziwny poród, wyjęcie lekarstwa z niewidzialnej kieszeni. Halo, to Simsy i charakterystyczne dla nich elementy. Talerze, konewki, wędki też pojawiają się znikąd, że też o nieograniczonym wyposażeniu nie wspominając. A poród przez maszynę to ciekawe i humorystyczne rozwiązanie. Chyba nie spodziewaliście się zwijającej z bólu Simki, która stara się z siebie wypchnąć maleństwo na świat? :P

Bardzo fajny zwiastun, ale nie zgodzę się z początkiem, że to pierwszy raz kiedy możemy kontrolować Simów w pracy. A trójkowa "Kariera"? -.-
Zawód lekarza zapowiada się bardzo ciekawie, będzie dużo do roboty. I te wizyty domowe, coś pięknego.

Ale i tak najbardziej czekam na wiadomości o prowadzeniu własnego biznesu. Z tego co było widać pod koniec filmiku, ubrania będzie można sprzedawać tylko z ubranych przez nas manekinów. Wieszaki i pliki ciuchów to ozdoby z podstawki. Czyli już widać, że biznes potraktowany po macoszemu, a bardziej skupiono się na lekarzu, detektywie i naukowcu. Nie żebym narzekał, nie chcę wyjść na hipokrytę. Biznes w każdej formie będzie miłym urozmaiceniem. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
ollie
Project 4D - zwycięzca
Project 4D - zwycięzca
Posty: 1243
Rejestracja: 15 gru 2013, 20:12

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: ollie » 18 lut 2015, 19:59

Nie żeby coś, ale już wolę rodzenie przez maszynę, niż ocenzurowanie połowy ekranu, pod którym dzieją się rzeczy tylko z pozoru wyglądające normalnie (jak bara-bara, niby fajnie, ale pod kołdrą simowie zmieniają się w gumę soft1 ). Widzę sporo nowych fryzur, a co do lekarstw, chyba będziemy je musieli robić, albo wyjmować skądś (było coś takiego na filmiku), a nawet jeśli nie, to i tak jakaś rozrywka (wolę to niż zanikanie simów). Za tydzień ma być o detektywie, potem chyba o naukowcu i dopiero o biznesie. Mam nadzieję, że dodadzą coś w stylu tych barierek, co trzeba zapłacić żeby gdzieś wejść, możliwość prowadzenia restauracji (z opcją telefonicznej rezerwacji stolika), ubrania rzeczywiście będzie trzeba kupować, oraz że będzie się dało zrobić w miarę funkcjonującą galerię handlową, która przynosi zyski. Może wymagam za wiele, ale mam ogromną nadzieję, że dodatek wypali ;)

Awatar użytkownika
Pappy
Posty: 251
Rejestracja: 14 gru 2013, 23:38

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pappy » 18 lut 2015, 21:37

>"Nienaturalne odbieranie porodu"
Serio...? Nie wierzę że na to narzekacie, lepiej niż pojawienie się dziecka znikąd jak w poprzednich częściach. XD
Mam nadzieję że przychodnia na serio będzie taka zapełniona jak w trailerze. XD
Wreszcie gra nie będzie nudna! :P
When osu announced to be pay-to-play
"EA took over Osu then"
~BestAMVsOfAllTime

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 18 lut 2015, 22:01

Haha, ten poród mnie rozbawił :D Dodatek będzie udany, jak już nieraz powtarzałem seria The Sims jest humorystyczna i zawsze taka była, więc spodziewanie się nagle realizmu jest naiwniactwem ;p Mi zawsze ten klimat pasował, ważniejsze dla mniej jest porządnie zrobienie takich rzeczy jak animacje czy interakcje :)

Z ciekawych rzeczy, które wychwyciłem:
- regał z czasopismami w szpitalnym holu
- lekarz przychodzący do pracy pokazuje na recepcji jakiś identyfikator
- lodówka z przekąskami
- sim na końcu kupił ubranie przy manekinie... nie wygląda to ciekawie :/ A gdzie szperanie przy wieszaku?

Ale i tak najbardziej czekam chyba na karierę naukowca :D To wyposażenie laboratorium wygląda świetnie!
We built this city, we built this city on rock an' roll!

Awatar użytkownika
Pacyfka
Posty: 298
Rejestracja: 20 sty 2014, 18:55

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Pacyfka » 19 lut 2015, 12:20

Fajnie to wygląda, nie powiem, ale wydaje to się być takie hmm...no nie wiem :D Rozchodzi się o to, że w trójce kariery też były spoko, ale na dłuższą metę się nudziły i Sim praktycznie nie miał "życia", tylko ciągle pracował. Takie coś wydaję mi się fajnym "modelem" grania, jak się gra 1 simem.

Awatar użytkownika
Levkoni
Posty: 2046
Rejestracja: 16 gru 2013, 14:11

Re: The Sims 4 Witaj w Pracy - pogaduszki

Postautor: Levkoni » 19 lut 2015, 12:30

No właśnie pocieszające jest to, co ostatnio napisał Graham Nardone na twitterze - że nie musimy codziennie podążać za simem w jego pracy. Można go wysłać po prostu do szpitala tak jak w przypadku zwyczajnych karier. Oto link do twitta:

https://twitter.com/SimGuruGraham/statu ... 5403127808
We built this city, we built this city on rock an' roll!


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości